Powiat kościerski. Oferta edukacyjna dla uczniów klas ósmych

  • 12.03.2021, 14:46 (aktualizacja 12.03.2021, 14:50)
  • admin 24
Powiat kościerski. Oferta edukacyjna dla uczniów klas ósmych
W naszej rozmowie z dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - Emilią Wantoch-Rekowską, rozmawiamy o dostępnej ofercie edukacyjnej dla ósmoklasistów.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jakub
jakub 22.03.2021, 11:40
Bardzo ciekawe informacje
Hanna Nowik-Szopińska
Hanna Nowik-Szopińska 14.03.2021, 08:41
Gratuluję wystąpienia Pani Dyrektor. Dla jasności dodam, że publikacja stanowi własność intelektualną autora, który dziwnym trafem nie jest uwzględniany w wypowiedziach publicznych (widocznie Pani Naczelnik swoją "inspiracją" stworzyła publikację, więc laury należą się jej?). W przyszłym roku autor nie będzie już pracownikiem Poradni, więc życzę Pani Naczelnik kolejnych takich "inspiracji" - choć najpewniej skończy się tak, jak z informatorem edukacyjnym. Na koniec dodam, że tegoroczna edycja poradnika powstała z inicjatywy autora oraz na bazie twórczości doradcy zawodowego Aliny Urbańskiej. Pomijając moje rozżalenie, publikacja została stworzona z ogromnym zaangażowaniem i troską o odbiorców, dlatego zachęcam serdecznie do korzystania z niej.
Hanna Nowik-Szopińska
Hanna Nowik-Szopińska 15.03.2021, 08:34
Zamieszczam w kolejnym komentarzu najszczersze przeprosiny dla Pani Naczelnik za wcześniej napisane słowa, które stanowią nieprawdę. Doszło do tego w wyniku niedoinformowania - niniejszy materiał stanowi jedynie uzupełnienie materiału opublikowanego dnia 10 marca 2021r., dostępnego pod linkiem:

https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/4759,osmoklasisto-czas-na-wybor-kolejnej-szkoly

Jeszcze raz najmocniej przepraszam za nie zapoznanie się z całym wątkiem i nieadekwatną do stanu rzeczywistego reakcję, którą wywołał we mnie niniejszy reportaż.

Pozostałe