Zobaczyć Jezusa - Zmień myślenie i zacznij żyć

  • 20.03.2021, 18:03 (aktualizacja 25.03.2021, 14:53)
Zobaczyć Jezusa - Zmień myślenie i zacznij żyć
Rozważaniem na piątą niedzielę Wielkiego Postu podzieli się pani Kamila

Ewangelia (J 12, 20-33)

Wśród tych, którzy przybyli, aby oddać pokłon Bogu w czasie święta, byli też niektórzy Grecy. Oni więc przystąpili do Filipa, pochodzącego z Betsaidy Galilejskiej, i prosili go, mówiąc: «Panie, chcemy ujrzeć Jezusa». Filip poszedł i powiedział Andrzejowi. Z kolei Andrzej i Filip poszli i powiedzieli Jezusowi. A Jezus dał im taką odpowiedź: «Nadeszła godzina, aby został otoczony chwałą Syn Człowieczy. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli ziarno pszenicy, wpadłszy w ziemię, nie obumrze, zostanie samo jedno, ale jeśli obumrze, przynosi plon obfity. Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne. Kto zaś chciałby Mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój sługa. A jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec. Teraz dusza moja doznała lęku i cóż mam powiedzieć? Ojcze, wybaw Mnie od tej godziny. Ależ właśnie dlatego przyszedłem na tę godzinę. Ojcze, wsław imię Twoje!» Wtem rozległ się głos z nieba: «Już wsławiłem i jeszcze wsławię». Stojący tłum to usłyszał i mówił: «Zagrzmiało!» Inni mówili: «Anioł przemówił do Niego». Na to rzekł Jezus: «Głos ten rozległ się nie ze względu na Mnie, ale ze względu na was. Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie wyrzucony precz. A Ja, gdy zostanę nad ziemię wywyższony, przyciągnę wszystkich do siebie». To mówił, oznaczając, jaką śmiercią miał umrzeć.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niedowiaryk
niedowiaryk 03.04.2021, 18:00
dlaczego publikujecie tak żałosne wywody wreszcie zmądrzejcie w wszechswiecie istnieje 140 miliardów galaktyk to na której jest ten wasz bóg???????
Janek
Janek 21.03.2021, 21:57
Z tego zaklamanego i propagandowego pseudo sondażu zmanipulowanego przez adminów wkrótce okaże się, że wszyscy, całe 100% społeczeństwa będzie chciało się dziabać nieskutecznym, nie przebadanymi i nie sprawdzonym do końca preparatem szczepionko-podobnym za którego skutki uboczne nikt nie ponosi odpowiedzialności ! Sami jesteście odpowiedzialni za swoje zdrowie a nierząd z Wiejskiej ma to w głębokim poważaniu - więc zastanówcie się trochę bo nas Polaków ma nie być !
hoho
hoho 21.03.2021, 20:49
Myślę więc jestem, ale niektórzy nie myślą, a są.
ktos
ktos 22.03.2021, 11:06
Tym co nie myślą a są , wydaje się ,że są a tak naprawdę tylko funkcjonują...
je-baj-pis-tek
je-baj-pis-tek 21.03.2021, 10:14
nie zmień myślenie, tylko przestań myśleć :) dobre dobre

Pozostałe