Kierowca ciągnął psa za samochodem (aktualizacja wideo)

  • 01.04.2021, 14:40 (aktualizacja 02.04.2021, 11:02)
  • admin 24
Kierowca ciągnął psa za samochodem (aktualizacja wideo)
30 marca ok. Godziny 14.43 na jednej z kościerskich dróg doszło do absurdalnej sytuacji. Kierowca samochodu osobowego ciągnął na sznurku psa. Wydarzenie zostało zarejestrowane za pomocą kamery samochodowej przez innego uczestnika ruchu drogowego. 61 letni kierowca, mieszkaniec powiatu kościerskiego został zatrzymany. Sprawą zajmuje się kościerska policja.

Sprawa nabrała rozgłosu po tym jak jeden z lokalnych portali opublikował ją na swojej stronie. W przeciągu niespełna godziny, o całym zajściu pisały niemal wszystkie największe media w Polsce. Na ujawnionych zdjęciach widać jak kierowca ciągnie za samochodem przywiązanego na sznurku psa, następne zdjęcie pokazuje jak pies upada a kierowca jedzie dalej. Całe zdarzenie miało miejsce na drodze publicznej a  świadkami zajścia byli inni kierowcy. 

Sprawca zdarzenia został zatrzymany do wyjaśnienia.

Aktualnie trwają czynności wyjaśniające:

Taki czyn to według prawa przestępstwo.  W art Art.35 - Ustawy o ochronie zwierząt czytamy :

„Odpowiedzialność karna za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem. podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.” 

 

admin 24

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pytanie
Pytanie 04.04.2021, 15:08
Ludzie! Nie ma wyroku a wy już skazaliście człowieka. Upublicznić nagranie! A tak to tylko manipulacje! Znęcaniem jest to co robicie. A autor filmu, nie reagował, nie trąbił, nie dawał sygnału światłami, nie zajechał drogi kierowcy. Ot tak spokojnie czekał, aż pies wykituje- to jest dopiero znęcanie się nad zwierzęciem widzę i nie reaguję.
CZUBEK
CZUBEK 06.04.2021, 12:05
Tak durnej linii obrony to jeszcze nie czytałem ..no ale po nim to można się wszystkiego spodziewać ...za chwilę się okaże że winny jest..Tusk...
Ja
Ja 05.04.2021, 18:41
Sam on pisze?
odpowiedź
odpowiedź 04.04.2021, 19:01
capie głupi skoro ktoś ciągnie psa jak ten ***us to aż strach było myślęć co za kark albo psychopata tam siedzie za kółkiem
Długo PIS
Długo PIS 03.04.2021, 14:21
Ciekawy zbieg okoliczności. Sprawcą jest Waldemar B. z PIS. Dyrektorem Schroniska dla zwierząt jest byly asystent senatora Waldemara B. z PIS. Burmistrz z PIS, który pozwolił na postawienie kapliczki. PIS
cinek
cinek 07.04.2021, 16:41
PIS - pies i sznur
TeleVizjaKorupcja***
TeleVizjaKorupcja*** 03.04.2021, 12:25
Pewnie wam pieniążki zapłacił dlatego to tylko "sprawca"
Emeryt
Emeryt 02.04.2021, 22:32
Tego czlowieka dawno powinno sie odizolowac od ludzi to chory pisowski czlowiek
Janek
Janek 02.04.2021, 21:48
https://www.youtube.com/watch?… :-)
Pet
Pet 02.04.2021, 16:55
Takie są wszystkie pisowskie dzieci szatana.
Okiem przez lunetę.
Okiem przez lunetę. 02.04.2021, 14:16
Ciekawe jak to sie skończy. Skoro schronisko wzielo psa , a szefem schroniska jest Jazdzewski czyli kumpel i asystent senatora Bonkowskiego. A Jazdzewski to byly policjant . Sprawa zostanie pewnie zamieciona pod dywan, wina obarcza pewnie psa. Taki klad kolezensko pisowski w tej Koscierzynie , rączka rączke myje.
``
`` 02.04.2021, 13:48
ale clikbait...
Janek
Janek 02.04.2021, 05:07
Gorący, oddany, zawzięty katolik :-)
Kazio
Kazio 01.04.2021, 22:47
Zrobić z nim to samo
P.K.P
P.K.P 01.04.2021, 22:02
Dziękujemy ....senatorowi za wystawienie nam wizytówki...takiej patriotyczno -katolickiej.... oto wielki działacz na rzecz Kaszub...fundator "dziwnych" pomników ...odprowadza psa na haku samochodu ...do domu...i jeszcze mówi...że zarzuty o znęcanie...to absurd... więc polecam lektury :
https://wydarzenia.interia.pl/…
https://wiadomosci.wp.pl/byly-…
https://www.onet.pl/informacje…
https://wiadomosci.radiozet.pl…
Agnieszka
Agnieszka 01.04.2021, 21:50
S***l nie człowiek ja z tym czymś zrobiła bym to samo co on z niewinnym bezbronnym psem
Żenada
Żenada 01.04.2021, 21:27
Kierowca ciągnął psa.....KN24 nie macie odwagi powiedzieć kto to był.... czy jesteście tacy sami jak ci TVP i pokrewnych mediów...
Www
Www 01.04.2021, 21:14
Nie mogłabym na to pattzrc i nagrywać! Odrazu bym działała. Mam nadzieję, ze policja go dorwie. Jak tak można.
Aga
Aga 01.04.2021, 20:03
Ja się pytam dlaczego nagrywający go nie zatrzymał i nie wezwał od razu policji?
Jola
Jola 01.04.2021, 19:52
z pisu czy ze srisu-jakie to ma znaczenie?????????? wariat i tyle
cinek