Areszt za brak maseczki i znieważenie policjantów

  • 08.04.2021, 11:36 (aktualizacja 08.04.2021, 14:51)
  • admin 24
Areszt za brak maseczki i znieważenie policjantów
Spore kłopoty ma mieszkanka powiatu kościerskiego. Wszystko za sprawą niezastosowania się do obowiązku zasłaniania ust i nosa, znieważenie policjantów oraz brak podania danych osobowych. Za te trzy wykroczenia wobec 29-letniej mieszkanki powiatu kościerskiego kobieta trafiła do aresztu.

Wczoraj ( 7 marca ) ok. godz. 17.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zauważyli kobietę, która szła chodnikiem bez zasłoniętych ust i nosa. Mundurowi zwrócili jej uwagę oraz poprosili o dokumenty w celu identyfikacji. Kobieta odmówiła podania swoich danych osobowych.

W wyniku tego policjanci przewieźli ją do budynku komendy, by zweryfikować dane osobowe. W trakcie transportu kobieta znieważyła konwojujących ją funkcjonariuszy.

W budynku komendy ustalono dane kobiety. Okazała się nią  29-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego.

Kobieta trafiła do aresztu.

Dziś usłyszy zarzuty znieważenia, niezasłaniania ust i nosa oraz niepodania danych osobowych, za co grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

matka
matka 09.04.2021, 14:24
Jakby to była moja córka to dostałaby po *** za takie zachowanie.
waw
waw 10.04.2021, 20:17
Córki za mądrze nie wychowujesz.
emerytka
emerytka 09.04.2021, 11:35
do Pobudka.... tak policja chroni mnie w prawidłowo założonej/czystej maseczce.Dziękuję za to funkcjonariuszom.
prawnik
prawnik 10.04.2021, 04:45
Emerytko jesteś po***
Halina
Halina 09.04.2021, 11:33
Brawo,brawo...tak należy traktować osłów,do których nie dociera powaga choroby-małe mózgi trzeba izolować od normalnego społeczeństwa.Wreszcie policja chroni normalnych ludzi.Jak widzę młodych ludzi z maseczką pod brodą/brudną/ to sama mam ochotę wymierzyć im karę.To samo menele....stoją z brudnymi maskami i ochraniają brody-muszę od nich po prostu uciekać.
PoPIS
PoPIS 10.04.2021, 19:35
Je*nij sie w łeb stara proco... do jednego wora z kurduplem i pinokiem i do jeziora😊
Zuzia
Zuzia Wczoraj, 20:19
Wstyd porzadek musi byc ni pozwolić zeby ona rzadzila brawo policja
idiotka
idiotka 10.04.2021, 13:39
Jesteś głupsza niż ustawa przewiduje załóż sobie sama maske na swój głupi dekel i się trój swoim syfem:)
Pobudka
Pobudka 08.04.2021, 19:57
Policja jest od obrony naszych POLSKICH KOBIET! CO się z wami dzieje !!! Wstyd.
Bbb
Bbb 08.04.2021, 15:51
Przestancie straszyc Bbb
Janek
Janek 08.04.2021, 15:45
Jeśli już, to mogą się jedynie przyczepić do "znieważenia" milicjantów - bo nie wiem, co takiego powiedziała. Pozostałe dwa zarzuty są bezpodstawne i nie mają mocy prawnej. Polecam dziewczynie poszukać materiały na FB - Mateusz Jarosiewicz NEOS, gdzie człowiek opisuje jak skutecznie bronić się przed "systemem" i jego zniewoleniem. To milicjanci będą mieli problem, bo sąd z pewnością uchyli te wnioski. Nie straszcie ludzi !
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 09.04.2021, 10:37
Janek - bezobjawowo inteligentny grafoman, MacGyver internetowych wpisów na każdy temat. Żałosny ignorant i tyle.
Olo
Olo 08.04.2021, 13:49
Weźcie się w końcu za robotę. Za psy które chodzą luzem, mandaty dawajcie za to właścicielom oraz ze po tych psach nie sprzątają. Dawajcie mandaty tym co śmiecą i nie potrafią parkować i jeżdżą jak bałwany..
jojo
jojo 08.04.2021, 12:34
brawo ! gonić foliarzy
***** ***
***** *** 08.04.2021, 16:02
Covid Ci mózg wypalił. Bałwan...
realny
realny 08.04.2021, 14:42
Ty k0rwo zebyś zdechł na raka
Komitet Polski Suwerennej
Komitet Polski Suwerennej 08.04.2021, 14:18
JOJO : II KK 74/21, wyrok Sądu Najwyższego Rzeczypospolitej Polskiej.
Radek
Radek 08.04.2021, 14:15
Nie wiesz o czym mówisz covidowcu.

Pozostałe