Gigantyczna kolejka do szczepienia w kościerskim szpitalu

  • 08.04.2021, 12:27 (aktualizacja 08.04.2021, 13:10)
Gigantyczna kolejka do szczepienia w kościerskim szpitalu pomorskie.eu
Pacjenci oczekujący na szczepienie w kościerskim Szpitalu Specjalistycznym oburzeni są panującym tam według nich bałaganem. Na umówione szczepienie trzeba czekać w kolejce przed budynkiem nawet 2 godziny.

Informację o problemie z wydolnością kościerskiego punktu szczepień otrzymaliśmy telefonicznie 8 kwietnia od oburzonej pacjentki. 
Okazuje się, że pomimo uzgodnienia godziny szczepienia po przybyciu na miejsce okazuje się, że w kolejce czeka jeszcze prawie 50 osób. Oznacza to, że trzeba czekać na swoją kolej przed budynkiem. Czytelniczka zgłaszała także problem z zachowaniem odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami w kolejce.

Zapytany przez nas koordynator d/s szczepień Covid-19 dr Arkadiusz Błaszczyk odpowiedział, że:

Z uwagi na bardzo dużą ilość chętnych do szczepienia oraz różny czas pojedynczej wizyty szpital nie jest w stanie wyznaczyć wizyty szczepienia z dokładnością do jednej minuty. Godzina wizyty jest wyznaczana przez system a każdy przypadek jest indywidualny. Jeden zabieg trwa szybko, inny dłużej. Nie jest to gabinet kosmetyczny tylko punkt szczepień i trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

 

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

też emerty szczepiony 8.04.br
też emerty szczepiony 8.04.br Wczoraj, 18:24
zgadzam się z poprzednikiem
Emeryt
Emeryt 2 dni temu, 23:25
Ten koordynator to zwykly cham powinno sie go zmienic bo balagan okropny
Krzysztof
Krzysztof 09.04.2021, 14:22
z dokładnością do jednej minuty zapewne szpital nie jest w stanie wyznaczyć terminu -jak twierdzi doktor,ale skupisko 100 osób to chyba o czymś świadczy??
Czy nie prościej byłoby przyznać się do bałaganu,niż iść w zaparte??
Tenia
Tenia 09.04.2021, 11:43
Funkcjonariusz w mundurze /chyba z wojsk terytorialnych/ dwoił się i troił,aby jak najlepiej zorganizować ten tłum,który napierał na wejście do środka,gdyż nikt nie chciał stać na dworze. Tego młodego chłopaka było mi po prostu żal,jak i pani pielęgniarki szczepiącej.Z powyższego artykułu jasno wynika,że Dr Błaszczyk nie dołożył starań,aby szczepienie odbyło się sprawnie.
"""Nie jest to gabinet kosmetyczny tylko punkt szczepień i trzeba uzbroić się w cierpliwość"""-to już jest ignorancja. Chyba koordynatora należałoby wymienić na kogoś z większą empatią.
EMERYTKA
EMERYTKA 09.04.2021, 11:27
to prawda,też stałam w tej kolejce na dworze-trochę padał deszcz i śnieg-to są fakty.
Jednak co do dystansu,to już ludzie albo go zachowują,albo pchają się jeden na drugiego. Problem tkwi w czymś innym-punkt :wyznaczony do szczepień nie jest absolutnie dostosowany do tego typu szczepień-wąskie korytarze;długie "ogonki" do 3 lekarzy a tylko jedna biedna pielęgniarka do szczepień.Ludzie do lekarzy byli ściśnięci jak szprotki w puszce,gdyż wszyscy mieliśmy zmoknięte głowy,kurtki....więc w grupie cieplej i tak ogrzewaliśmy się jeden od drugiego.
OGÓLNIE ORGANIZACJA KIEPSKA.
Janek
Janek 08.04.2021, 16:26
Tytuł sam w sobie podprogowo przekazuje nam, jak tłumnie ludzie pchają się po szczypawki Astry od Zenka, która przypomnę powoduje liczne powikłania i zakrzepy o których chyba jest już dość głośno i której stosowanie zaprzestało wiele krajów. Pfaicer i Moderna mają również liczne powikłania w skali 1/3 i 1/4 tego co Astra, ale o tym też się nie mówi... A to dopiero początek dobrodziejstwa od Big Pharmy. Bardzo żal mi tych ludzi i wściekłość mnie ogarnia wielka, ale co mogę więcej zrobić prócz uświadamiania - każdy jest sam odpowiedzialny za swoje zdrowie, czy życie.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 09.04.2021, 10:31
Janek - bezobjawowo inteligentny chłopkek - roztropka i oszołom w jednym.
Janek
Janek 09.04.2021, 20:51
Kto jest oszołomem systemowy sługusie, szabesgoju?? https://www.bitchute.com/video… Niewiarygodne co się odpierdziela na tym Świecie...
Goj
Goj 10.04.2021, 16:31
Przygłupie docinki internetowego trola Janka. Oczywiście nie robi tego za darmo ino za ruble.
Janek
Janek 10.04.2021, 17:43
Nie masz żadnych argumentów w swojej obronie, więc przypieprzasz się do mnie personalnie i próbujesz mi naubliżać w oczach innych. Słabe to i miałkie pseudo "inteligencie"...
Ozdrowieniec
Ozdrowieniec 08.04.2021, 21:18
Janek wydalił myśl.
Pomyśł zanim wydalisz następną.
Nie chcesz się szczepić twoja sprawa a od inteligentnych i świadomych ludzi odwal się.
Janek
Janek 08.04.2021, 21:46
Inteligentny inaczej, który ukrywa się pod wieloma nick'ami - jak np. "kaszub", "mieszkaniec" itp utożsamia się z rodowitymi kaszubami a kompletnie nie ma z nami nic wspólnego. Umocowany jest gdzieś u jakiejś odgórnej siły sprawczej i najpewniej pretenduje do roli post-covidowego obozowego kapo. Przypomnę jego słowa, gdzie się obnażył: jeden owczarek ogarnie całe stado baranów" - mniej więcej coś w tym sensie. Nie masz do czynienia z ciemnym plebsem, który będzie godzić się na wszytko - zrzeszamy się i łączymy w watahy sprzedajny beznapletowy złamasie !
Kaśka
Kaśka 09.04.2021, 10:38
Szczyty arogancji, agresji, hejtu i intelektualnego niedoboru wylewają się niczym szambo z wpisów niejakiego Janka.
Powód może być tylko jeden - brak dostatecznej wiedzy i niwystarczająca edukacja.
Janek
Janek 09.04.2021, 23:33
Co ty na to "inteligenty" lokalny pro-szczepionkowy watażko" https://www.bitchute.com/video… W damskie ciuszki też się przebierasz, że przedstawiasz się za kobietę usłużny zdrajco narodu Polskiego za judaszowe srebrniki? Odnieś się do tego materiału jak na "inteligenta" przystało, skomentuj i "wypróźnij się". Zapraszam.
Janek
Janek 10.04.2021, 18:10
Kolejny mocny materiał, obudźcie się ludzie proszę ! Tu nie chodzi o jakąś pandemię tylko o "Wielki Reset" Klausa Schwaba i totalne zniewolenie całej ludzkości ! https://www.bitchute.com/video…

Pozostałe