Płacenie .... dłonią ? Polski chip już działa

  • 13.04.2021, 11:08 (aktualizacja 20.04.2021, 12:33)
  • admin 24
Płacenie .... dłonią ? Polski chip już działa
Pierwszy na świecie podskórny implant płatniczy skonstruował Polak. Dzięki takiemu rozwiązaniu można płacić za zakupy nie mając przy sobie telefonu czy portfela. Koszt takiej przyjemności to 200 euro.

Tradycyjne płatności coraz szybciej wypierane są przez te bezgotówkowe. Ten trend został jeszcze bardziej przyśpieszony przez pandemię. Coraz więcej osób decyduje się na płatności zbliżeniowe czy to z wygody czy z obawy przed kontaktem.

Dla takich osób jeszcze lepszym rozwiązaniem może okazać się podskórny implant, który pozwala na płatności zbliżeniowe bez telefonu czy zegarka. Pierwszy na świecie biologiczny implant wymyślił Polak - Wojciech Paprota z firmy Walletmore. Do obsługi chipa producent udostępnił specjalną aplikację za pomocą której doładowujemy implant odpowiednią kwotą.

Cena wszycia takiego implantu pod skórę to koszt 200 euro. W zestawie oprócz samego chipa znajduje się również opakowanie medyczne. Natomiast sam zabieg, który trwa 15 minut powinien być wykonany przez chirurga.

Jak zapewnia producent , oprócz małej blizny, która pozostaje po zabiegu nawet ruszając ręką nie widać, że coś pod skóra się znajduje.

Obecnie na świecie takie implanty ma w sobie ponad 100 tyś ludzi . W Polsce z usługi firmy skorzystały 32 osoby.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZAKIETA
ZAKIETA 26.04.2021, 09:44
Witam gdzie można się zgłosić i zamontować sobie takiego chipa i ile kosztuje dziękuję pozdrawiam
Kowalski
Kowalski 15.04.2021, 18:28
Janek ty znasz się na wszystkim? czy teksty podrzucają ci chłopcy z Jaseniewa?
Janek
Janek 15.04.2021, 22:36
- może podyskutujmy o faktach, "kaszubie" z nazwy jedynie? Nadążasz z wymyślaniem nowych nick'ów?
Janek - szur, płaskoziemca, hejter i co tam jeszcze
Janek - szur, płaskoziemca, hejter i co tam jeszcze 13.04.2021, 23:15
Pozbawieni gotówki będziemy niewolnikami ! :
https://www.bitchute.com/video…
mieszkaniec
mieszkaniec 14.04.2021, 22:43
obejrzałem ten materiał filmowy -jestem przerażony ,co Nas jako ludzkość czeka ...... !?
Janek
Janek 14.04.2021, 23:59
To, dobrze że obejrzałeś, bo materiał jest wręcz porażający. Szkoda tylko, że chyba z niezrozumieniem albo z niedouczeniem bo nie docierają do ciebie oczywiste refleksje. Najpewniej masz dalszą rodzinę, bliskich, przyjaciół - nie martwisz się o nich, o ich zdrowie i byt? Czy bycie sługą systemu jest dla ciebie ponad utarte ludzkie relacje, kulturę i tradycję? W co chcecie zmieć ludzi? - bo, moim zdaniem w nowoczesne niewolnictwo i wymordowanie "nieekonomicznych" czy naiwnych, zindoktrynowanych przez media obywateli... Tu na myśl przychodzi mi "depopulacja" - a może tak zagonić do rzeczywistej pracy przerośniętą do granic absurdu bandę biurokratów na garnuszku budżetu, nierobów popijających kawkę i odsyłających interesantów do swoich kolesi powodując nie kończący się absurd papierkowej roboty? Przegniecie wkrótce pałę, a może właśnie zależy wam by polała się krew... Wszystko ku temu zmierza... Nawet się nie ważcie !
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 16.04.2021, 10:25
Janek - Ty ćwierćinteligencie. W sumie nie bo obraziłbym wszystkich mało rozgarniętych. Ty jesteś po prostu półTHE-BILL.

Pozostałe