Szokujący wywiad z ratownikiem medycznym

  • 16.04.2021, 12:23
  • Źródło: Youtube.pl
Szokujący wywiad z ratownikiem medycznym
Na stronie internetowej dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, ukazał się wczoraj szokujący wywiad z ratownikiem medycznym, który wykonuje w trakcie nagrania test PCR bez pobrania materiału genetycznego. Efekt jest szokujący. Zapraszamy do oglądania.

 

Źródło: Youtube.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 28.04.2021, 01:59
Dziękuję pięknie redakcji Kościerzyna24, za zamieszczenie tego materiału. W dobie wszelkiej maści bezczelnej i nachalnej propagandy jak również indoktrynacji zdobyliście się na iście pro-ludzki gest. Brawo dla Was ! Uświadamiajmy ludzi, naszych bliskich, krewnych, przyjaciół. Jesteśmy przecież zwartą kaszubską społecznością. Niech każdy człowiek osobiście przeanalizuje ten materiał, bo tu chodzi o nasze zdrowie i życie. Jeśli macie przekonanie drodzy rodacy, że "szczepionki" są słuszne - Wasza sprawa, ale kto Was będzie leczyć w razie jakichkolwiek powikłań a może i bezpłodności?? - wszyscy się już wykupili i nikt grosza za następstwa Wam nie zapłaci ! Wirusy stale mutują i nie ma żadnego skutecznego specyfiku zdolnego je pokonać. Nie pokonamy "Covida" nigdy i musimy nauczyć się z nim z żyć. Bardzo boleję nad śmiercią wielu ofiar "Covidu", ale jeszcze bardziej nad bezczelnością władz/rządów które mordują swoje populacje uniemożliwiając im dostęp do gwarantowanej ustawowo opieki socjalnej na które społeczeństwo odprowadza wymuszone de-facto składki ! Ludzie umierają na schodach pod szpitalami, bo zaszczepieni lekarze mają gdzieś "bezcovidowców" - to nie płaci... W jakim kierunku idziemy ?! Drukowany z niczego fiducjarny pieniądz jest wyznacznikiem wartości i celów, a nie tradycyjne i ostrożne podejście do najnowszych technik? Jestem zwolennikiem postępu, ale tu gdzie mówi się o ekonomii - ta nie ma z pierwotnym zwrotem już nic wspólnego. Nie produkuje się już niczego trwałego, co służyłoby przez dziesięciolecia i gdzie wystarczyłoby wymienić jedynie newralgiczny, bardzo zużywający się element i czego przykładem jest tak bardzo renomowana marka jak chociażby "Mercedes". - zeszła na psy, bo poszli za innymi co zarabiali na tandecie i sprzedaży szybko zużywających się części zamiennych, które głównie napędzały ten anty-ekonomiczny szwindel. Długo by mówić... . Nie naprawimy naszego "Zachodniego Świata", gdy sprzedajne łotry będą sadzić każdego dnia durne kocopoły a lichwa i korupcja pozostają bezkarne. Reasumując Chiny nas połkną i chyba tylko to jest jakąś pozytywną perspektywą...
Zagubiony
Zagubiony 27.04.2021, 14:22
To może się wresszcie zdecydujecie. Pandemia jest czy jej nie ma, ziemia płaska, wklęsła czy wypukła, szczepionki to do rodziejstwo czy zbrodnia na ludzkości, Bóg jest czy go nie ma, maseczka chroni czy szkodzi, itd bo się pogubiłem. Jestem starszy 70+ i niewiem zaszczepić się czy też nie. A może to wszystko bez znaczenia.
Janek
Janek 27.04.2021, 20:40
Nie pchaj się w kłopoty, bo większości lekarzy nie zależy na Twoim zdrowiu a tylko czychają by wpisać w akt zgonu "Covid" (za co otrzymują dodatkowe pieniądze. "Łowcy skór II" i "Pandemio trwaj " !
Szczep sie słuchaj wirusologòw a nie "filozofów".
Szczep sie słuchaj wirusologòw a nie "filozofów". 27.04.2021, 17:21
Szczep sie
Janek
Janek 27.04.2021, 20:33
Opłacanych wirusologów, którzy zaprzedali się mamonie ?! "Zagubiony" słuchaj swojego sumienia i nikogo innego ! Szczepienie nie ochroni Cię przed zachorowaniem na "Covid", a jedynie być może złagodzi trochę przebieg choroby. Dalej musisz nosić maskę i wciąż możesz zarażać innych.
Jurek
Jurek 27.04.2021, 22:36
Podpisano nieprzekupny profesor wirusologi Janusz🤣
Janek
Janek 27.04.2021, 23:37
Jeszcze nie tak dawno byłeś bardzo inteligentny, stanowczy, często butny i arogancki, teraz coraz częściej jesteś mały, naguśki i próbujesz być tylko śmieszny. Gdybyś podał coś konkretnego, nad czym mógłbym się zastanowić pomyślałbym, że piszę z człowiekiem na poziomie. Niestety, nie doczekałem się żadnych poważnych argumentów. Dlatego też podtrzymuję swoje zdanie - jesteś oddelegowanym sługusem reżimowego systemu pchającym nas rdzennych Polaków, tu akurat Kaszubów do katastrofy społecznej. Ja ci dam DDM anty-Polski bandziorze prowokujący ludzi na forum i odpisujący sam sobie potwierdzając bezsensowne hejterskie dyrdymały, ale już pod innym nickiem. Może ktoś inny nie rozróżnia wpisów - ja zauważam bardzo wiele współzależności, których ty "kaszubie" z nazwy jedynie nawet nie pojmujesz ze względu na swoją bardzo ograniczoną intuicję. Mógłbym to opisać, ale jeszcze nie czas.
Jurek
Jurek 28.04.2021, 07:45
Mógłbym inteligentnie odpisać ale nie mam tyle czasu co Ty chory człowieku "zbawco świata” cierpiący na bezsenność. Poświęcę się może na jeszcze jeden obszerny komentarz jak będę miał chwilę i będę kończył z Tobą dyskusję chory Januszku.
Janek
Janek 28.04.2021, 20:09
Nie masz czasu?? - każdego dnia ujadasz systemowy kundelku ! Oczekuję z niecierpliwością na twoją rzeczową odpowiedź (opartą na faktach) i mam nadzieję, że wreszcie przestaniesz faworyzować nonsens szczypawek, które powodują więcej szkód niż pożytku !
Tomasz
Tomasz 26.04.2021, 20:39
Dla jankopodobnych oto taki przekaz
https://wiadomosci.wp.pl/drama…
Janek - szur, foliarz, płaskoziemca i co tam jeszcze...
Janek - szur, foliarz, płaskoziemca i co tam jeszcze... 27.04.2021, 00:23
Polska - ludność 38 386 000 i 65 437 zgonów w związku z "Covid".
Indie - ludności 1 296 384 042 i 195 000 zgonów w związku z "Covid". Populacja Indii jest 33,77 razy większa niż Polski, a zgonów tylko 3 razy więcej. To oznacza, że w Polsce umiera na "Covida" ponad 11 razy więcej osób niż w Indiach ! Coś jeszcze "kaszubie" odpowiadający sobie sam na posty? Z czym do ludzi "inteligencie"... . Wszędzie jest stosowana bandycka propaganda a filmik został specjalnie zmontowany, tak jak np. medialna szopka ze szpitalem tymczasowym na Stadionie Narodowym, gdzie w rzeczywistości nie było ani jednego chorego ! Wszystko jest robione po to, by zastraszyć ludzi i wymusić na nich noszenie masek (symbol zniewolenia) i oraz chęć przyjęcia nieprzebadanego preparatu szczepionkopodobnego za którego skutki uboczne (i śmierć) nikt nie ponosi odpowiedzialności ! Ludobójca Gates chce zdepopulować całą ludzkość. Kto tu jest amebą umysłową??
Jurek
Jurek 27.04.2021, 06:09
No popatrz i tuzy masonerii nie podały fałszywej proporcjonalnie większej liczby żeby się Jankom a raczej Januszom z Europa zgadzało i znowu ich ma🤣 Ciekawe ile w Indiach zgonów się nie rejestruje pomyślałeś amebo? Siedział biedny nad tym do północy.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 27.04.2021, 11:12
Cały czas powtarzam, że Janek to bezobjawowy inteligent i grafoman, który wylewa swoje żale w internecie bo nikt normalny pewnie nie chce nawet Go słuchać....... chodzi taki i tylko darmo tlen spala.
Jurek
Jurek 27.04.2021, 14:24
I wmówił sobie że to Ty pod wszystkimi nickami piszesz😁
Janek
Janek 27.04.2021, 06:52
A ty pomyślałeś jak to możliwe, że w Polsce zmarło ponad 100 000 osób więcej niż w latach poprzednich, nie mających nic wspólnego z :Covidem"? Do tego doprowadziły absurdalne działania/decyzje nierządu, sanepidu oraz zapaść służby zdrowia ! Weź ty się dobrze rozpędź i pierdyknij swoim pustym dzbanem w betonową ścianę. Dania i Norwegia wycofały szczepionki Astra Zeneca.
Jak legalnie uniknąć szczepionek, maseczek i spisu powszechnego? :
https://www.youtube.com/watch?…
Rozmowa z dr. Zbigniewem Martyką :
https://vimeo.com/541770597
Janek
Janek 27.04.2021, 00:30
I żeby nie było - źródło Interia:
https://wydarzenia.interia.pl/…
Jurek
Jurek 26.04.2021, 22:50
Co Ty to spreparowane nagranie. Janek to zaraz rozpracuje z Sumlińskim.🤣
Janek
Janek 25.04.2021, 23:32
Do tej pory myślałem, że na wszystko można się ubezpieczyć - kwestia pieniędzy wyłącznie, a tu taki smaczek :-) :
https://www.youtube.com/watch?…
- także ten... Niech wymierają ze swojej głupoty inne kraje, ale nie Polacy !
Alek
Alek 25.04.2021, 18:31
Obejrzałem pierwsze pięć minut i wystarczy. Coraz bardziej denerwują mnie te wszystkie puste głowy, które teraz dopiero udowadniają, że ten cały Covid to światowy przekręt. Teraz dopiero się przebudziłeś i pokazujesz nam jakieś odkrycie Ameryki?
Janek
Janek 26.04.2021, 00:21
Wiedziałeś dobrze, że "Covid" to ściema, to dlaczego cały czas milczałeś ? Ja tu się udzielam od samego początku tego globalnego szwindlu, bo obserwowałem sytuację na Świecie od bardzo dawna i wiedziałem że to wszystko musi upaść. Nie było innej możliwości i nagle jak zbawienie dla "elit" pojawił się koronaświrus - nie wyizolowany jak do tej pory. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie i na podstawie czego wykrywają kolejne warianty nazywając je afrykański, brazylijski, indyjski i ch. wie jeszcze jaki. Po pseudo-testach, które są fałszywe czy po bez-objawach? Przecież to jest tak wielka bzdura, że głowa boli. Faktem jest, że najbogatsze koncerny nic nie tracą a wręcz przeciwnie zarabiają obecnie ogromne fortuny na tej kowidowej-ściemie. Tracą natomiast swoje dobytki i majątki zwykli ludzie, mali i więksi przedsiębiorcy, ale nie tuzy masonerii. Wirusowa "pandemia" nagłaśniana we wszystkich mediach głównego ścieku, to narzędzie do zastraszenia i zniewolenia ludzi na całej planecie. Jak coś Alek wiesz, czego inni może jeszcze nie rozumieją, to podziel się, sprostuj. Wszyscy na tym dobrze wyjdziemy.
ol
ol 25.04.2021, 18:20
Nie możesz napisać o co chodzi? Kto ma czas to oglądać?
Janek
Janek 25.04.2021, 23:12
Czytając będzie krócej ? Słuchając możesz sobie robić coś innego w tym czasie. Uważam, że materiały które zamieszczam są godne wysłuchania (ze zrozumieniem). Podpisuję się zawsze tak samo, więc łatwo możesz pominąć moje posty, jak nie zgadzasz się z moim poglądem na rzeczywistość.
Janek
Janek 25.04.2021, 00:37
"Warto Rozmawiać", redaktora Pospieszalskiego zdjęte z anteny na podstawie doniesienia niejakiej Lichockiej (tak, tej francy od środkowego palca w sejmie - prymitywnej wieśniary). Nie wiem jakim cudem ma jeszcze cokolwiek do gadania w skali ogólno-polskiej (a może właśnie z tego powodu oddelegowano ją do tego zadania?...). https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 23.04.2021, 23:06
Dokument na dziś - Zbigniew Hałat (były minister zdrowia) w materiale "Ostra zmiana narracji w sprawie plandemii" (Mateusz Jarosiewicz) :
https://www.facebook.com/mateu… . Nie polecam, nie rekomenduję ani nie podpisuję się pod żadnym kanałem na FB czy YT. Wybieram i zamieszczam materiały wyłącznie wartościowe, zgodne z moją wiedzą, logiką, merytoryczne i oparte na faktach pod którymi na dzień obecny mogę się podpisać.
Tomek
Tomek 25.04.2021, 13:41
Kogo obchodzą twoje niby dokumenty pseudo redaktorze od siedmiu boleści?
Janek
Janek 25.04.2021, 22:48
Do ciebie innym językiem się nie da : https://www.youtube.com/watch?…
Sprostowanie
Sprostowanie 21.04.2021, 22:51
Przepraszam Sumliński
Janek
Janek 21.04.2021, 23:32
Do niedawna przedstawiałeś się najczęściej jako 'kaszub", by uwierzytelnić się na tym portalu. Obecnie już od tego fortelu odszedłeś i podstawiasz się nawet jako kobiety - co, brak ci jaj by zachować się jak na faceta przystało? - racjonalnych argumentów przeciw plandemii do tej pory nie uświadczyłem... -Przecież tacy jak ty nie znacie ani honoru, ani wstydu !
Jurek
Jurek 25.04.2021, 08:57
Tak oczywiście wszyscy są kaszubem pod innymi nickami. Twoje przekonanie tak samo jak o autentyczności ratownika. Nie pisz swoich prawd że wszyscy są pod pseudonimem Kaszub tylko przyjmij do wiadomości że więcej osób niż jedną ma Cię za idiotę którym niewątpliwie jesteś. Jestem Jurek i nie ukrywam że nie jestem z Kaszub co nie oznacza że nie mogę dyskusji prowadzić na tym portalu. A nie widzisz racjonalnych argumentów że pandemia jest nie widzisz ich bo jesteś z tych co połowa rodziny by im zmarła a oni nadal bronili by swojej chorej wizji spisku i udawali mądrzejszych od profesoròw wirusologòw. A co do honoru i odwagi do ktòrych nawiązujesz, rozumiem że w momencie gdy trafisz kiedyś do szpitala czego Ci nie życzę pokażesz wtedy odważnie i honorowo swoje złote myśli i komentarze o medykach i lekarzach typu ludobójcy i łowcy skór.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 27.04.2021, 11:08
100/100. Janek to jakiś wyznawca teorii spiskowych, zapewne alkoholik albo były alkoholik. Tacy wszędzie widzą spisek albo napletki - znając życie to Janka zapewne też ochrzcili scyzorykiem.
Tomek
Tomek 25.04.2021, 13:39
Dobrze napisane Jurku
Janek
Janek 25.04.2021, 22:03
Sam sobie odpowiadasz i próbujesz uwiarygodnić się za wszelką cenę. Słabe to, miałkie i żenujące. A teraz hit - nawet małe dziecko o tym wie ! : https://www.facebook.com/56347…
Janek i Sumiński ratują świat.
Janek i Sumiński ratują świat. 21.04.2021, 22:45
😂🤣
Janek
Janek 21.04.2021, 19:16
https://scontent.fosl3-1.fna.f…
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 21.04.2021, 08:56
Janek - modelowy przykład bezobjawowej inteligencji, chodzi taki, bredzi i darmo tlen spala. Grafoman i frustrat, który ma problemy z napletkami.
Janek
Janek 19.04.2021, 19:41
https://www.facebook.com/Telew…
Ali
Ali 19.04.2021, 15:54
Na covidowym oddziale jest specjalna Vipowska izolatka. To izolatka dla.ździwionych. możesz myśleć inaczej i być anty ale to nie znaczy że do NAS nie trafisz. A trafisz na pewno . Teścik przekręcimy rurkę wepchniemy a grabaż co godzinę bedzie sprawdzał czy już......
Janek
Janek 20.04.2021, 22:48
Tate zamiast bajek uczył jak wyrywać paznokcie niepokornym i jak zatapiać zwłoki w dole z wapnem, by nie pozostał ślad? Masz głowę do nicków, "kaszubie" z nazwy jedynie.
Sprawdźcie informacje przed publikacją
Sprawdźcie informacje przed publikacją 19.04.2021, 13:12
To jest test antygenowy, nie PCR, bądźcie chiciaż trochę rzetelni
Janek
Janek 19.04.2021, 17:36
A jaka to różnica, jak jest do bani i zdrowych ludzi zabierają na odział z chorymi? Łowcy Skór 2 !!!
Serio?
Serio? 19.04.2021, 13:10
Dno... czy w "zespole wrzucającym linki" jest ktoś pełnoletni?
buba
buba 17.04.2021, 23:38
jeżeli traktować tą wypowiedź jako prawdziwą to zastanawiam się skąd wzięto tego dzbana . słucham i nie wierzę że można być taką amebą intelektualną .
Janek
Janek 18.04.2021, 01:15
- to, albo traktować ją jako prawdziwą, albo wypowiedź "dzbana". Jesteś człowieku chory na umyśle, albo ślepo brniesz w absurdy swoich wyimaginowanych wywodów. Przy inteligentnej osobie nigdy nie stałeś sługusie sytemu ! Ratownik mówiący szczegółowo o swojej pracy w walce z "kowidem", przedstawiający w jasny sposób jak działa fejkowy test PCR i ty śmiesz nazywać go intelektualną amebą?? Spójrz sobie rano w lustro systemowy srebrnikowy judaszu nieznający się na niczym prócz bezczelnego, bezpodstawnego trolowania pod różnymi nick'ami !!
Jurek
Jurek 21.04.2021, 15:00
Jaki masz dowód że to ratownik? Przedstaw albo nie pograżaj się dalej. Jeden uczciwy ratownik w całej Polsce wg Janka😁Jesteś poprostu ograniczony.
Janku więcej optymizmu
Janku więcej optymizmu 18.04.2021, 13:03
Janek hejter obraża wszystkich którzy myślą inaczej albo szczuje ludzi na siebie. Dlaczego?
Być może z powodu rubli.
Janek
Janek 21.04.2021, 19:47
Jak to "wszystkich", kiedy jesteś tutaj sam i podpisujesz się różnymi nick'ami. Co ty myślisz, że jestem idiotą? twoja prostolinijność i płytkość jest tak czytelna, że aż oczywista. To pierwszy ratownik, któremu sumienie nie dało spokoju. Równie dobrze ja mógłbym być na jego miejscu i dla dobra ogółu społeczeństwa wydałbym cały ten ludobójczy szwindel, wszystko co wiem i wszystkich umoczonych jak jeden z podaniem najdrobniejszych szczegółów. Nie wszyscy żyją na tym Świecie tylko dla siebie, pieniędzy, sławy i poklasku !
Janek
Janek 18.04.2021, 00:39
:-))), kaszubie z nazwy jedynie (nie masz nic z nami wspólnego!) skończ już, wstydu sobie oszczędź i przestań się kompromitować. "Jeśli traktować tą wypowiedź jako prawdziwą". Argumenty proszę ! Amebą to jesteś ty, który po tym materiale trzęsie swoim zwazelinowanym dupskiem w obawie o swój marny byt ! - i odbyt.
Czyyelnik
Czyyelnik 19.04.2021, 18:03
Janek ty często w swoich komentarzach wspominasz o napletkach, odbytach i ***ch. Masz z tym jakiś problem?
Te twoje komentarze są chamskie i kopletnie kretyńskie świadczą o autorze i niedoborze intelektualnym.
Wstydź się
Oplacony rosyjski trol
Oplacony rosyjski trol 16.04.2021, 20:40
Jak tak patrzę na komentarze nic dziwnego, że taki Bonkowski został wybrany na senatora. Pasujecie do niego ;)
xxX
xxX 16.04.2021, 20:21
Widać że tę stronę prowadzi jakiś antycovidowiec. Wrzucanie na Facebooka i tutaj przypadkowego filmiku z Youtube, który nie ma nic wspólnego z Kościerzyną. Nawet nie wiadomo czy to prawdziwy ratownik, bo taką bluzę każdy może sobie kupić, a nie ma ani pokazane twarzy, ani imienia i nazwiska. Ten serwis schodzi na dno.
Janek
Janek 17.04.2021, 02:06
Prawie 1,5mln odsłon w około 34 godziny - materiał pojawił się na prawie wszystkich liczących się stronach, czy portalach społecznościowych. Jest numerem jeden od ostatnich kilku tygodni jak nie miesięcy a nawet lat ! Ale tu komuś bluza nie pasuje. Wiemy komu. No, także ten : miłego wiosennego łikendu życzę na łonie natury, w słonecznych promieniach i otoczeniu pojawiającej się soczystej zieleni ! Zdrowie Wasze !
Obcy
Obcy 27.04.2021, 14:16
No niewiem ale przypomniał mi się taki satyryczny rysunek. Płeta jest taka: ludzie jedzcie g...no, przecież miliardy much nie mogą się mylić!
Anna
Anna 16.04.2021, 20:23
Dokładnie i połowa tego filmiku to promocja książki. Antycovidianie sądzą, że myślą "niezależnie", a łykają baity jak pelikany. Szkoda słów.
Janek
Janek 16.04.2021, 22:00
Sam sobie odpowiadasz na post? Ktoś, kto próbuje podważyć słowa tego ratownika i czepia się bluzy pomijając tak szokujące fakty sam jest najwyraźniej umoczony w ten ludobójczy szwindel ! Pandemio trwaj??
pracujący na codzień przy  Covidzie
pracujący na codzień przy Covidzie 16.04.2021, 16:56
To nie jest człowiek,to jakiś zdegenerowany potwór,szkody które on powoduje są nie do opisania.Należy zrobić wszystko aby go zidentyfikować i przykładnie ukarać.Skąd tacy się biorą!!!
Janek
Janek 18.04.2021, 20:00
Prawda jest niewygodna jak kasa się zgadza, nie? Sumliński opisuje kulisy dokumentu "Spowiedź Ratownika": https://www.youtube.com/watch?…
- a wszystkiemu winny Putin i jego ruble! ;-)))
Jurek
Jurek 21.04.2021, 22:36
Książka się nie sprzedaje trzeba spowiedzią podkręcić ubrać aktorzynę i zrobić wywiad a w tle reklama. A pół mózgi które do których nie dociera że cały świat tego nie wymyślił i wydaje im się mądrzejsi od wszystkich łykną to kupią i kasa się zgadza.
Antyko
Antyko 17.04.2021, 07:01
Głosowałeś na PiS,i pewnie chodzisz w masce 😁
Janek
Janek 16.04.2021, 22:13
Jakie szkody? - w twoim portfelu konowale? Jak widać znajdują się tacy, którzy próbują ten szokujący wręcz materiał ośmieszyć i zohydzić. Coś poszło nie w sos? Nie odbudujecie już swojego szacunku wśród społeczeństwa, wy cmentarne hieny, ludobójcy - nie lekarze !
do Janka
do Janka 16.04.2021, 23:56
Twoje komentarze są obrzydliwe i poniżające. To co sobą prezentujesz pisząc te brednie, kalumnie i głupoty to jest zwykłe trolowanie na zlecenie. Nie wierzysz to twoja sprawa i nikt nie zmusza cię do szczepień ale nie szukaj poklasku wśród podobnych sobie i nie zatruwaj życia innym. Ktoś zwraca ci uwagę to się oburzasz ale jak sam brukasz innych i mieszasz z błotem to jest ok.?
Prezentujesz moralność Kaliego czyli kali ukraść to dobrze ale Kaliemu ukraść to źle.
Ale wiem co ci dolega ty po prostu się boisz i nie radzisz sobie ze stresem pandemicznym - to można leczyć
Janek
Janek 17.04.2021, 23:12
- szczypawką pewnie? ;-). Daj se siana wreszcie... . Tylko prawda jest ciekawa. Co byś nie odpowiedział, jesteś spalony złamasie systemowy na ciepłej budżetowej posadce. Zatkało kakao i co zrobisz :-)
Janek
Janek 17.04.2021, 01:32
To nie jest kwestia wiary - tylko tragiczne fakty ! Co daje szczepionka prócz powikłań? Czy zwalnia z noszenia masek, dystansu, swobodnego wyjścia do restauracji jak na człowieka przystało, do samolotu, na dyskotekę by potańczyć, czy chroni nas długotrwale? Nic podobnego ! Co ty chcesz tu jeszcze wykoślawiać sługusie polińskiego systemu zniewolenia? Masz krew wielu Polaków na swoich rękach, którzy umierają zastraszeni w swoich domach, bo boją się zgłosić do szpitala kiedy już nie mają wyjścia i nie dziwię im się wcale jak takie konowały tylko czekają by ich uśmiercić, wpisać w akt zgonu Covid i szarpnąc kasę ! ! !
Antyco
Antyco 17.04.2021, 07:05
Dokładnie, tylko kasa się liczy
myśl