Konferencja prasowa w sprawie otwarcia punktu szczepień w Aqua Centrum

  • 05.05.2021, 15:27 (aktualizacja 11.05.2021, 13:39)
  • admin 24
Konferencja prasowa w sprawie otwarcia punktu szczepień w Aqua Centrum
W środę 5 maja o godzinie 14.00 na terenie kościerskiej pływalni odbyła się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia masowego punktu szczepień w tym obiekcie. W konferencji wzięli udział przedstawiciele szpitala, kościerskich samorządów i spółki Aqua Centrum.

Tematem konferencji było omówienie ogólnej sytuacji szczepień na terenie powiatu kościerskiego oraz zasadność uruchomienia kolejnego punktu właśnie na terenie kościerskiej pływalni. 

Uczestnicy konferencji zgodnie oświadczyli, że celem jest przyspieszenie tempa szczepień na terenie powiatu. Do tej pory kościerski szpital wykonał prawie 10,5 tysiąca szczepień co stanowi niespełna 12% populacji. 

Zdaniem służb sanitarnych, odporność populacyjną osiągniemy wszczepiając 70% populacji. Uruchomienie nowej lokalizacji ma pozwolić na szybsze osiągnięcie celu. Nowy punkt ma możliwość wykonania 325 szczepień dziennie. Będzie otwarty 5 dni w tygodniu od godziny 8.00 do 15.00.

Rejestracja na szczepienie odbywa się poprzez:

  • bezpłatną infolinię - 989
  • stronę internetową - pacjent.gov.pl
  • bezpośrednią telefoniczną rejestrację w punkcie szczepień - 887 780 424

Jest także możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu na czas szczepienia na terenie Aqua Centrum.
Z terenu miasta można także dojechać autobusem linii 1 i 3.

Zapis całej konferencji poniżej:

 

admin 24

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 12.06.2021, 21:33
Dr Hałat/Piotrowski/Pawlicki/Socha! "Pandemia Cenzury" (szokujące fakty, debata z 12.06.2021), bardzo polecam :
https://rumble.com/vift9l-prom…
Kaszub
Kaszub 12.06.2021, 22:01
https://wiadomosci.wp.pl/wieci…
Kaszub
Kaszub 12.06.2021, 16:07
Do refleksji i zastanowienia
https://wiadomosci.wp.pl/wieci… I
Lodż
Lodż 22.05.2021, 22:19
Radny M.Majweskiego nazywa naród niemiecki himlerkami. Standardy w PIS są zdumiewające
Janek
Janek 09.05.2021, 23:49
https://www.youtube.com/watch?…
- praw natury nie zmienisz ! Miłość, Prawda , Rywalizacja i Szacunek !
Janek
Janek 09.05.2021, 23:33
Kary Mullis PhD : PCR Test Can Find "Almost Anything In Almost Anybody" :
https://www.bitchute.com/video…
- jeśli materiał się nie odtwarza, świadczy to o zastosowaniu ogólnej blokady (cenzury). Dla dociekliwych polecam niezależną przeglądarkę "Tor Browser" - wklej link i zobaczysz niewygodną dla systemu zawartość. Nie bądź baranem !
Janek
Janek 09.05.2021, 09:11
Po miesiącach alarmowania przez niezależnych dziennikarzy i uczciwych lekarzy o szerokim wykorzystywaniu w nieuczciwy sposób testów PCR, rząd Wielkiej Brytanii przyznał w końcu – aczkolwiek drobnym drukiem – na swojej stronie internetowej, że osoby niezakaźne będą miały pozytywne wyniki testów PCR. Cytując stronę internetową brytyjskiego rządu: 6. Ponowne testowanie na SARS-CoV-2 personelu, pacjentów i rezydentów placówek medycznych i placówek opieki społecznej Immuno-kompetentni członkowie personelu, pacjenci oraz rezydenci, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2 powinni zostać zwolnieni z rutynowego ponownego testowania testami PCR lub antygenowymi (np. z powtórnych badań przesiewowych lub badania przesiewowego przed wypisem ze szpitala) w okresie 90 dni od wystąpienia pierwszych objawów choroby lub od testu (jeśli były to osoby bezobjawowe), o ile nie wystąpią u nich na nowo objawy Covid-19. Przyczyną jest to, że fragmenty nieaktywnego wirusa mogą być stale wykrywane w próbkach z dróg oddechowych po infekcji – przez długi czas po tym, kiedy dana osoba zakończyła izolację i nie jest już zakaźna. Innymi słowy, PCR nigdy nie może być stosowany jako medyczny test diagnostyczny, a jedynie jako narzędzie badawcze, o czym wielokrotnie ostrzegał wynalazca tej metody, laureat Nagrody Nobla [Kary Mullis – przyp. tłum]. Proszę mieć w pamięci, że od początku tej mniemanej „globalnej pandemii”, rządy i rządowi eksperci od zdrowia wmawiali opinii publicznej, że test PCR to „złoty standard” w diagnostyce SARS-CoV-2. Jednakże fakty od początku mówiły jasno, że prawdą jest coś odwrotnego – że test PCR jest najbardziej nieprecyzyjnym testem, jaki można sobie wyobrazić, a jego wykorzystywanie w nieuczciwy sposób przez różne gremia naukowe i medyczne wygenerowało górę fałszywie pozytywnych „przypadków” i zgonów – z których wszystkie zostały cynicznie wykorzystane przez władze i oportunistów z korporacji w celu uzasadnienia wszelkich covidowych restrykcji, począwszy od dystansowania społecznego i masek, po lockdowny, zamykanie szkół, masowe szczepienia, uchylanie normalnych procedur testowania i zatwierdzania szczepionek, czy w końcu paszporty szczepionkowe. Bez nieuczciwego stosowania testów PCR, żadna z tych autorytarnych praktyk nie byłaby możliwa. Wypowiedzi lekarzy z Wielkiej Brytanii: dra Carla Heneghana i dra Vernona Colemana.
- bedziecie wszyscy odpowiednio osądzeni i przykładnie ukarani. Nowa Norymberga, albo latarnie w centrum miasta !
Adam
Adam 09.05.2021, 12:16
Eh Janek, to że testy PCR nie są doskonałe, ba nie są nawet dobre wiadomo od samego początku, dają różne wyniki (fałszywie pozytywne czy fałszywie negatywne) w zależności od stadium choroby, ale nie mamy nic lepszego na więc stosujemy.
Zastanawia mnie tylko czy ktoś z Twojego otoczenia przechorował, czy widziałeś skutki tej choroby, choroby i prób jej zwalczania które tak ciągle negujesz. Ja widziałem i nie mam złudzeń, nie chce zachorować ani dalej żyć w reżimie, dlatego szczepionka która daje na to duże szanse wydaje się właściwym rozwiązaniem, jeśli masz lepsze to podziel się proszę.

Tylko nie pisz proszę, że powinniśmy zdjąć wszystkie obostrzenia i żyć dalej, bo co byś powiedział w momencie kiedy potrzebujesz pomocy medyków (niekoniecznie z powodu covid), a z powodu ilość chorych w szpitalach nie ma zwyczajnie kto Ci pomóc, co wtedy byś zrobił, jak wtedy byś komentował sytuacje?

P.S ciekawe jest to, że liczba like'ów i dislike'ów pod Twoimi i moimi komentarzami rośnie równomiernie, zupełnie jakby robiła to jedna osoba :)
Janek
Janek 09.05.2021, 19:45
O fake testach PCR wiadomo było od początku? - no, co ty nie powiesz ? Jakoś nigdy o tym nie wspominałeś ! To normalne, że poprzez fałszywe testy zdrowych ludzi zabiera się na oddziały zakaźne systemowy usłużny trolu na codziennym dyżurze !?!? Już nawet młodzi ludzie mają się szczepić (sięga się po 17-latków (skończyły się kolejki ?), którzy nie mają żadnych problemów z przebyciem "Covida", znaczy corocznej grypy ! Zaszczepienie – jakąkolwiek szczepionką przeciw COVID-19 – jest najlepszym świadectwem troski o bliźniego ?? Tyle, że te niby szczepionki NIE chronią przed zachorowaniem - jest to opisane w każdej specyfikacji producenta tych niby szczepionek. 1/4 ludzi w stanie ciężkim w szpitalach to ludzie WŁAŚNIE zaszczepieni ! Po drugie, te preparaty genetyczne NIE chronią przed ROZPRZESTRZENIANIEM się wirusa ,tak twierdzi nawet komunistyczne WHO, a testy (pomijając ich wartość u większości zaszczepionych) wskazują wynik dodatni, czyli są zakażeni. Jaki jest więc sens jest tych szczepień ??? Mają chronić przed ciężkim przebiegiem choroby, no a ilość osób zaszczepionych w ciężkim stanie wciąż rośnie. Liczba zgonów ludzi zaszczepionych oficjalnie przekroczyła już 1670 osób, dane MZ na 09.04.21r. Gdzie więc ta ochrona ? Ani nie chronimy siebie, ani drugiej osoby, a w pełni zdrowe osoby narażają się na śmierć lub właśnie ciężką chorobę. Sam fakt nie ukończonej wciąż 3-fazy badań w żadnej ze szczepionek jest już podejrzany ,tak samo jak ilość zgonów po niej wg oficjalnych danych w całej Europie na dzień 04.04.21 zmarło 5780 osób co jest niespotykaną ilością zgonów poszczepiennych. Nigdy w historii medycyny nie było czegoś takiego, a co wiemy o długofalowych skutkach tych niby szczepień ? Przecież to są preparaty GENETYCZNE,nigdy wcześniej nie wprowadzone na tak masową skalę. Gdy to "coś" uszkodzi nasz układ immunologiczny, każda infekcja może być śmiertelna ! Dlatego dotychczas tzw.zwykłe szczepionki były badane 5-7 LAT, łącznie z badaniem na zwierzętach a tu jak dowiadujemy się ze stron producentów podawanie preparatu przerwano po 48h bo wszystkie zwierzęta zdechły ! Ja osobiście nie mam zamiaru poddawać się temu eksperymentowi ważąc korzyści i ryzyko. Praktycznie to "coś" przed niczym nie chroni, a może spowodować chorobę lub zgon ! Przykłady celebrytów jak śp.Krawczyk, Kowalewski, Sienkiewicz, moja sąsiadka 44-lata zupełnie zdrowa osoba - 48h po zaszczepieniu zgon. Co najlepsze, nie chciano przeprowadzić sekcji zwłok ! Kobieta udusiła się w nocy w swoim łóżku. Kolejnym nasuwającym się pytaniem jest, dlaczego wprowadza się segregację dla wyszczepionych typu granty, upusty, rabaty, "zielone paszporty" i inne cuda ? Moim zdaniem jest to od początku zaplanowane działanie i bardzo daleki jesteś "kaszubie" (z nazwy jedynie) od tego aby mnie z tej ścieżki zepchnąć. Nie posiadasz żadnych przekonujących argumentów za szczepieniami i dlatego głównie zależy ci aby mnie ośmieszyć w opinii innych ludzi. Słabe to, miałkie i żałosne.
P.S. Czy YouTube ma patent na prawdę, czy może cenzura i inwigilacja szaleje tam straszna jak na innych googlowskich wynalazkach, że wszyscy chcący przekazać coś wartościowego uciekają do niezależnych platform ?? Twoim ideałem sługusie systemu byłby Dziennik Telewizyjny jak za PRL'u !!
Adam
Adam 09.05.2021, 21:22
OK, poddaje się, miło że poświeciłeś tyle czasu na przygotowanie odpowiedzi, mógłbym to kontynuować, ale i tak pozostaniemy przy swoich stanowiskach, szkoda więc czasu, a i czas pokaże kto miał racje.

W kwestii wyjaśnienia, nie wiem dlaczego ciągle zwracasz się do mnie per "kaszub", pod każdym moim komentarzem (pisałem tylko w tym artykule) podpisywałem się "Adam", z innymi nie mam nic wspólnego.
Janek
Janek 09.05.2021, 21:41
Nie pal "franka" "kaszubie" z nazwy jedynie. Nie jesteś jednym z nas i niezatuszujesz co wypisywałeś ! Nie próbowałeś podjąć jakiejkolwiek dyskusji na temat "szczepień", a powielałeś tylko durne schematy sprzedajnych politykierów i pseudo-ekspertów uzależnionych od datków koncernów farmaceutycznych - od tego zależy twoja marna egzystencja na tym godnym łez padole ! Tfu, na takie łajzy prowadzące ludzi na śmierć i wyludnienie !!!
Adam
Adam 09.05.2021, 22:36
Teraz to Janek popłynąłeś, generalnie nie wiem co mnie pokusiło, żeby zacząć tą dyskusje kilka wieczorów wcześniej, chciałem ją w miarę kulturalnie zakończyć powyższym komentarzem , ale jak widać ty tego nie potrafisz.

Ciężkie musi być życie człowieka który z każdej strony spodziewa się zdrady, oszustwa, próby zgładzenia. Niby w miarę elokwentny, potrafiący się wysłowić, a jednak coś poszło nie tak. Piszesz o mojej marnej egzystencji, gdy nie masz pojęcia jak żyje, czym się zajmuje, co jest niedorzeczne. Czy sądzisz, że z jakiegoś powodu twoja egzystencja jest więcej warta, niemarna?

Dla mnie komentowanie na lokalnym portalu to zakończony epizod, ty będziesz tu wracał, żeby wklejać te swoje bzdury i nawracać innych, w twoim mniemaniu mniej inteligentnych, nierozumiejących świata, a szkoda bo może swoją pracą mógłbyś się przyczynić do czegoś pożytecznego, a tak tylko marnujemy czas.
Jeśli jesteś tak bardzo przekonany co do zasadności swoich racji to dlaczego nie publikujesz ich podpisując się imieniem i nazwiskiem w mediach o szerszym zasięgu, a zamiast tego piszesz tutaj pod pseudonimem?

Co byś nie odpisał dalszych odpowiedzi nie będzie.
Janek
Janek 10.05.2021, 00:36
Mam płonną nadzieję, że zamkniesz wreszcie swoją papę a z drugiej strony wydaje mi się, że zmienisz tylko "nick"...
Janek
Janek 09.05.2021, 22:48
Podpisuję się zawsze tak samo. Pod kolejnym nickiem próbujesz ustalić moje personalia. Нет, не надо - zaboc synku. Nie mam wątpliwości, że żyjesz dostatnio i w tym tkwi problem, by się nie pogorszyło - pchając innych do zagłady !
Janek
Janek 09.05.2021, 22:56
Pracuję fizycznie i sprawia mi to ogromną przyjemność, nie mniej mimo woli muszę zabierać głos we wspólnej sprawie tracąc tym samym jakże cenny czas, bo nie mamy już elit, które powinny o to zadbać !! Sprzedajne łajzy z którymi mamy obecnie do czynienia depopulują i zadłużają nasz Naród Polski na amen !!!
Za to będzie albo samosąd, albo Nowa Norymberga !!!
Medyk
Medyk 08.05.2021, 23:21
Z dedykacją dla wszystkich negatów
https://magazyn.wp.pl/informac…
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 06.05.2021, 12:39
Janek - przykład bezobjawowej inteligencji, wyznawca teorii spiskowych, chodzący omnibus, który zna się na wszystkim i o wszystkim ma pojęcie. Do tego pospolity internetowy troll i cham, który osoby mające inne poglądy poparte rzetelną wiedzą wyzywa i obraża. Natomiast swoje przekonania traktuje jak objawioną wiedzę i tylko sobie wiadomymi dowodami popartą - idealny materiał do programu Strefa 11, czy jakoś tam. Typowy PŁASKOZIEMCA - jak nazwał Go ktoś poniżej.
Regina
Regina 06.05.2021, 10:48
Dyskusja ze spiskowcem to jak dyskusja z alkocholikiem, który twierdzi, że panuje nad swoim życiem. Jedno i drugie to choroby, które leczą lekarze i psychologowie.
ola
ola 06.05.2021, 10:37
Funkcjonariusze systemu- wszyscy
bolo
bolo 06.05.2021, 10:36
"Przyjdź na basen po szczepionkę" - nowe hasło Aqua Centrum. Jprdl. Przecież taki slogan zostanie z nimi na zawsze
bartek
bartek 06.05.2021, 10:31
Za jakie grzechy zostaliśmy pokarani tak głupią i samolubną władzą......
ktoś
ktoś 06.05.2021, 10:27
https://www.ahajournals.org/do…
Majewski i Żurawska z pogoni za sukcesem mają krew na rękach.
Jakie to żałosne.
Po kadencji do pierdla
Do ktosia
Do ktosia 06.05.2021, 10:52
Widać że tobie janku krew pdpłynęła z mózgu do żołądka bo znowu piszesz bzdury.
mieszkanka
mieszkanka 06.05.2021, 10:32
Oni powiedzą ,że wykonywali tylko rozkazy
Regina
Regina 06.05.2021, 09:25
Dyskusja ze spiskowcem to jak dyskusja z alkocholikiem, który twierdzi, że panuje nad swoim życiem. Jedno i drugie to choroby, które leczą lekarze i psychologowie.
Janek
Janek 05.05.2021, 21:57
Tego mainstream Wam nie powie :
https://stopnop.com.pl/smierc-…
??
?? 05.05.2021, 21:26
A co z basenem, czy będzie otwarty?
Janek
Janek 05.05.2021, 18:30
Jedno z góry ustalone zapytanie i przygotowana odpowiedź. "Konferencja prasowa"... Krytycznych pytań brak. Preparat, sporządzony "na kolanie" do zwalczania wirusa "z Wuhan" w ogóle już nie zabezpiecza ludzi przed obecnie występującymi mutacjami - stąd kolejne zachorowania. Dlaczego nikt nie ponosi, nie bierze na siebie odpowiedzialności w razie wystąpienia powikłań i skutków ubocznych krótko, lub długoterminowych ?? Czego się boicie, jeśli jest to specyfik w 100% sprawdzony, przetestowany i niezagrażający zdrowiu ? Termin ukończenia badań, to wg producentów 2023r. ! Czy ochotnicy są informowani, że biorą udział w eksperymencie medycznym? W co wy pogrywacie z ludźmi, najemnicy Billa 'Mengele' Gatesa - zwolennika depopulacji ? Testy PCR nie są przeznaczone do wykrywania wirusów. Nic skuteczniej nie uodparnia i chroni człowieka, niż przebyta choroba.
Też Janek
Też Janek 05.05.2021, 20:57
Janek co ty piszesz chłopie za bzdury, daj spokój z tymi swoimi złotymi myślami. Ziemia nie jest płaska.
Adam
Adam 05.05.2021, 21:55
Jakby co to nie mam nic wspólnego z tym komentarzem.
Janek
Janek 05.05.2021, 22:03
Nie rozśmieszaj mnie "kaszubie" z nazwy jedynie, chyba już piąty, czy szósty raz piszesz mi o "płaskiej ziemi". Chcesz mnie w ten sposób zdyskredytować - bez argumentów się nie da. Zjeżdżaj !
Janek
Janek 05.05.2021, 21:52
Płaski, to jest twój mózg "kaszubie" z nazwy jedynie. Dziwię się, że nadążasz z wymyślaniem nowych nicków do każdego postu udając tym samym jakoby zmasowaną krytykę wobec mnie ! Żałosny jesteś.
Adam
Adam 05.05.2021, 18:41
@Janek, możesz poprzeć powyższe stwierdzenia czymkolwiek? Jest tyle materiałów które w sposób jasny i merytoryczny obalają wywody które tu prezentujesz, spróbuj zerknąć na nie tak obiektywnie jak tylko potrafisz, bez foliarskiego zaparcia, może zmienisz zdanie choć częściowo.
Janek
Janek 05.05.2021, 21:09
https://www.petycjeonline.com/…
kto tu jest "foliarzem" niereformowalny id..to?!
Adam
Adam 05.05.2021, 21:54
Nie nazwałem Cię "foliarzem", było to tylko odniesienie do ludzi lubujących się w teoriach spiskowych, bardzo zaciekłych w swoich przekonaniach, których w obecnych czasach, ogólnodostępnego Internetu i bzdur w nim krążących niestety nie brakuje. Nie zamierzam też odpowiadać na wyzwiska w moim kierunku, to byłby słabe.
Zostawię tutaj tylko link, jako kontrargument dla czytających/oglądających filmy z Twoich linków (Tobie nie polecam) - https://antyweb.pl/transhumani…

Informacji obalających sensacyjne doniesienia o skutkach szczepienia jest więcej, można sobie poszukać i wyrobić swoje zdanie.
Janek
Janek 05.05.2021, 21:04
https://www.bitchute.com/video…
https://www.bitchute.com/video…
Adam
Adam 05.05.2021, 21:08
Poświeciłem trochę czasu żeby sprawdzić Twoje źródła i podjąć próbę ich weryfikacji.
AD 1.
https://www.newsweek.pl/wiedza…
https://natemat.pl/339627,zmar…

AD 2. Film jest praktycznie wszędzie banowany, co pewnie dowodzi jego autentyczności, mnóstwo w nim faktów i dowodów potwierdzonych badaniami i liczbami, a nie sorry to zbiór opinii ludzi którzy wierzą, że ich opinia jest tą właściwą.

AD 3. Tylko to tutaj zostawię https://natemat.pl/316975,kim-…

Podsumowując pozdrawiam, widzę, że zostaniemy przy swoich opiniach na temat szczepienia.
Janek
Janek 05.05.2021, 21:44
- bo córka tak mówi? A co miała innego zrobić? - być obciachem do końca życia ? Nastąpił cyrk z wyborami prezydenckimi, to wcale się nie dziwię. Osiągnięcia naukowe pana W. J. Korab-Karpowicza są niepodważalne i bardzo mało osób w Polsce może pochwalić się np. dyplomatem z Oksfordu. Rozumiem, że poszukałeś tych brukowych materiałów na szybko, przez wpisanie odpowiednio dobranych wyrażeń w przeglądarce, bez zastanowienia i zaznajomienia się z tematem. Co ty chciałeś w ogóle tu porównywać, lub prostować... Masakra. Nie odpisuję ci więcej, bo szkoda mojego cennego czasu na zwykłego cepa.
Adam
Adam 05.05.2021, 22:00
Też nie zamierzam dalej dyskutować, tylko jedno, zerknij na domeny linków które wklejasz, jak alert24 to jest wiarygodne źródło informacji, clickbait'owe rumble czy bitchute? Bez żartów.

Pozostałe