Kościerscy motocykliści oficjalnie otworzyli sezon

  • 17.05.2021, 11:04 (aktualizacja 18.05.2021, 12:26)
Kościerscy motocykliści oficjalnie otworzyli sezon
Tegoroczne otwarcie sezonu motocyklowego rozpoczęło się w Kościerzynie 16 maja, uroczystym poświęceniem jednośladów, ogniskiem, kiełbaską i talerzem grochówki. Organizatorem był Klub motocyklowy LOST SAINTS LEMC Poland.

Miało być w kwietniu, ale rozszalała się pandemia, później było zimno.   Jazda w przenikliwym zimnie na jednośladzie nie należy do przyjemności więc motocykle wyjechały na nasze drogi dopiero niedawno. Dokładnie w niedzielę 16 maja. 

Kościerscy motocykliści postanowili rozpocząć tegoroczne otwarcie sezonu poświęceniem swoich pojazdów. Dosyć liczne grono miłośników dwóch kółek pojawiło się w niedzielę na parkingu przy ul. Ogrodowej. Później w 10-osobowych grupach pojechali pod kościół Chrystusa Króla w Kościerzynie, gdzie proboszcz parafii ks. Bogusław Kwasigroch święcił przejeżdżające motory.~~ 


Nie odprawiono jak w ubiegłych latach mszy świętej oraz nie było widowiskowego przejazdu ulicami miasta, ale jak widać nawet pomimo utrudnień dla chcącego nic trudnego. Poparciem tych słów jest  zapowiedź kolejnej edycji „Mikołajów na Motorach”, która tradycyjnie odbywa się w grudniu.

Kolejnym punktem programu był przejazd na teren Amok Parku w Szarlocie gdzie organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników ognisko, kiełbaskę i talerz grochówki.


Pomysłodawcą tegorocznego otwarcia sezonu był Klub motocyklowy LOST SAINTS LEMC Poland.

html_html

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe