Komisja Rolnictwa w Lubaniu

  • 22.04.2016, 14:54 (aktualizacja 26.04.2016, 13:23)
  • admin 24
Komisja Rolnictwa w Lubaniu
Posiedzenie Komisji Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Rozwoju Obszarów Wiejskich Sejmiku Województwa Pomorskiego, które odbyło się 18 kwietnia miało wyjątkowy charakter. Radni zebrali się w Lubaniu w budynku Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Na wyjazdowym posiedzeniu Komisji byli obecni, oprócz jej członków oraz Dyrekcji PODR w Gdańsku, Krzysztof Trawicki, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, Kazimierz Sumisławski, Zastępca Dyrektora Departamentu Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz Tadeusz Haase, Przewodniczący Rady Społecznej Doradztwa Rolniczego.

 

Zabrani obradowali w Pomorskim Centrum Pszczelarstwa. Oprócz spraw bieżących posiedzenie Komisji było okazją do zapoznania się z sytuacją PODR. To już ostatnie miesiące funkcjonowania ośrodka w Gdańsku. Radni mogli nie tylko zapoznać się ze Sprawozdaniem z Realizacji Programu Działalności PODR za 2015 r., wykonaniem planu finansowego za 2015 rok oraz Projektem zmian „Planu finansowego Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku na 2016 rok”, ale również z bliska przyjrzeć się nowej siedzibie firmy. Komisja Rolnictwa chciała sprawdzić, w jakim stadium są przygotowania do przeprowadzki.

 

Przeniesienie ma dokonać się w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy, aby 1 września PODR na dobre zagościł w Lubaniu.

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nemo
nemo 26.04.2016, 18:49
a co innego mają do roboty...
heheszki
heheszki 25.04.2016, 19:31
so pogadali i pojechali .

Pozostałe