Przed nami weekend pełen atrakcji

  • 02.06.2021, 14:59 (aktualizacja 02.06.2021, 15:54)
  • @ admin24
Przed nami weekend pełen atrakcji pixabay.com
Niedawne złagodzenie restrykcji pandemicznych pozwoliło na wznowienie organizacji imprez masowych. Oznacza to , że można organizować większe imprezy na powietrzu. Z tej okazji w najbliższy weekend odbędą się aż trzy duże imprezy. Dzień Dziecka w Kościerzynie, V Festiwal Biegów Polski Północnej we Wdzydzach Kiszewskich oraz rozgrywki piłkarskie najmłodszych, które odbędą się w Lubinie i w Kornem.

Kościerzyna

Tegoroczny dzień dziecka w Kościerzynie przesunięty został dokładnie o tydzień. 
To dziecięce święto rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 9.00. O tej godzinie w Kinie Remus wyświetlony zostanie film "O czym marzą zwierzęta"

Już o godzinie 10.00 na terenie Muzeum Kolejnictwa organizatorzy przygotowali przejazdy koleją lilipucią i drezyną, zwiedzanie ekspozycji muzeum, animacje ,gry i konkursy oraz gadżety dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje tego dnia będą bezpłatne.

O godzinie 13.00 w Ogródku Jordanowskim  odbędą się kolejne konkursy, gry i zabawy tym razem przygotowane przez Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dodatkowo od 15 do 19 na małej scenie w Ogródku Jordanowskim odbędzie się przedstawienie Dzieci dzieciom.

O 16.00 w tym samym miejscu odbędzie się kolejna edycja Święta Kolorów HOLI.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz rzeźby na żywo, który wykona Robert Wyskiel.

Ale to nie wszystkie atrakcje w ten weekend. 

Wdzydze Kiszewskie

Już w piątek 4 czerwca we Wdzydzach  Kiszewskich rozpocznie się V Festiwal Biegów Polski Północnej. 
Sobota to też dzień pełen sportu. Rozpocznie się on rajdem rowerowym o godzinie 9:50 , po południu zaplanowany jest bieg przebierańców a wieczorem Biesiada festiwalowa.
Niedziela to ostatni festiwalu. Nagrodą jest statuetka Hard Runnera , ktorą można zdobyć zaliczając 5 dystansów w 3 dni.

 

Łubiana i Korne

Natomiast miłośników rozgrywek piłkarskich zapraszamy w sobotę 5 czerwca na boiska sportowe do Łubiany i Kornego. Odbędą się tam rozgrywki piłkarskie w ramach Ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego roczników od 2010 do 2015.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe