Tragedia w Dziemianach

  • 04.06.2021, 09:28 (aktualizacja 09.06.2021, 16:14)
  • Krzysztof admin24
Tragedia w Dziemianach agrofakt.pl
W środę w Dziemianach podczas prowadzenie prac polowych doszło do tragedii. Mężczyzna został wciągnięty przez maszynę do zagrabiania siana, która wciągnęła go do środka. Mężczyzna odniósł szereg ran i po pomimo reanimacji udzielone mu przez policjantów zmarł.

Wiosna to okres wzmożonych prac na roli. W tym czasie rolnikom towarzyszy wiele różnorodnych zagrożeń związanych m.in. z obsługą sprzętu. Nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy może skończyć się tragicznie.

Do takiego nieszczęśliwego wypadku spowodowanego nieuwagą doszło podczas prac polowych doszło na terenie gminy Dziemiany. 

52-letni mężczyzna podszedł zbyt blisko pracującej zgrabiarki karuzelowej, którą obsługiwał jego 35-letni syn.  Pracująca maszyna wciągnęła go do środka. Mężczyzna odniósł szereg ran i po pomimo reanimacji udzielone mu przez policjantów zmarł. 
Na miejscu policjanci nadzorowani przez prokuratora, przeprowadzili oględziny, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady. Teraz wyjaśniane są dokładne okoliczności tego wypadku.

Krzysztof admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tragedia
Tragedia 04.06.2021, 23:27
Kto to pisał - pełno błędów!!! Redaktorze do poprawki ten tekst!

Pozostałe