Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 10:05

Ogłoszenie o pracę

BAZUNY HOTEL & SPA , Poszukuje kandydata/-tki na stanowisko : KIEROWNIK / DYREKTOR HOTELU

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie hotelem (część noclegowa, restauracyjna, spa&wellness)
  • Bieżące monitorowanie sprzedaży i przychodów, analiza kosztów
  • Współtworzenie strategii rozwoju hotelu
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz polityki sprzedażowej
  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur oraz standardów, które mają na celu optymalne funkcjonowanie obiektu
  • Dbanie o wysoki standard świadczonych usług hotelarskich
  • Rekrutacja pracowników obiektu
  • Odpowiedzialność za efektywną organizację pracy oraz motywowanie i rozwój podległego zespołu
  • Planowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Stałe szkolenia pracowników z obowiązujących w hotelu procedur
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz dbanie o dobry wizerunek hotelu
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Bieżące raportowanie do właściciela obiektu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 letnie na stanowisku dyrektora lub menagera hotelu mile widziane
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, turystyka, marketing
  • Bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej i rynku usług gastronomicznych
  • Cechy oraz postawa silnego lidera i coacha;
  • Umiejętność myślenia i planowania strategicznego oraz analitycznego, umiejętność zarządzania przychodami i kosztami hotelu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i talent organizacyjny;
  • Doświadczenie w zarządzaniu działaniami sprzedażowymi oraz działalnością marketingową;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług, umiejętność dostrzegania i szybkiej odpowiedzi na potrzeby Gości
  • Wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa w działaniu
  • Dyspozycyjność, sumienność, uczciwość
  • Bezpośrednia współpraca z właścicielem firmy

To oferujemy:Bazuny

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników hotelu;
  • Pakiet szkoleń zawodowych.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na [email protected]

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu koscierzyna24.info dostępny pod linkiem https://www.koscierzyna24.info/s/23/regulamin. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze