Rozmowa z Piotrem Karczewskim

  • 11.06.2021, 15:00
Rozmowa z Piotrem Karczewskim
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z nowo mianowanym członkiem Narodowej Rady Rozwoju, Piotrem Karczewskim.
html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ekolog
ekolog 16.06.2021, 22:15
Szanowne Państwo,
pilnujmy naszych portfeli. Poważna i Specjalna ekipa szykuje skok na nasze portfele. Od 1 stycznia 2022 skończy się eldorado z fotowoltaiką. Otóż Poważna i Specjalna ekipa odkryła, że ludzie za dużo obecnie korzystają z darmowego słońca i trzeba to ukrócić !!!
tak sądzę.
tak sądzę. 15.06.2021, 01:36
Z takim członkiem to nazwa winna brzmieć: Narodowa Rada Niedorozwoju
Dawid
Dawid 14.06.2021, 22:32
Nie rozumiem, są miasta w których kandydaci potrafią się dogadać startuje jeden i wszyscy mieszkańcy głosują na tego jednego. Tylko nasz lokalny przedstawiciel w sejmie ( lub senacie) może ściągnąć realne środki do miasta. W Kościerzynie jacyś popaprancy: Dawid zagłosuję na tego bo z PiS, nie zagłosuję bo skądś tam.
Piotr Karczewski nadawałby się na posła, myślę że mógłby sporo wywalczyć dla nas w Warszawie !!!
Jan
Jan 14.06.2021, 19:01
Zgadzam się z Grzesiem. Piotr Karczewski jest na tym poziomie, że byłby bardzo dobrym posłem. Ma po temu wszelkie kwalifikacje. Tylko lokalni politycy powinni dać mu szanse. A miszkańcy powinni wiedzieć że posłowie z pierwszych stron gazet i TV lobbują za kasą w swoim macierzystym rejonie. Oznacza to, że w pierwszym rządzie załatwiają środki finansowe najpierw dla Gdyni, Chojnic, Wejherowa czy Kartuz, a dopiero na ostatnim miejscu dla Kościerzyny. Dlaczego ? Gdyż od kilkunastu lat z powiatu Kościerskiego nie mamy posła!
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 13.06.2021, 19:24
Dr Hałat/Piotrowski/Pawlicki/Socha! "Pandemia Cenzury" (szokujące fakty, debata z 12.06.2021), bardzo polecam :
https://rumble.com/vift9l-prom…
senior
senior 13.06.2021, 19:20
Nisko oceniam analityczną zdolność myślenia p. K. jak również udającego prezydenta PR.
GRZEŚ
GRZEŚ 13.06.2021, 09:00
Piotr Karczewski to polityk, który "przeskoczył" całą resztę Kościerskiej elity samorządowej o kilkaset długości. Gra w innej lidze niż inni Kościerscy samorządowcy. Ona gra w ekstraklasie o reszta w piątej lidze.
zenek
zenek 12.06.2021, 22:54
a czy Prezydent też się ubezpiecza u Piotra K.
ja
ja 12.06.2021, 23:38
Może tak. A co nie wolno? Czy to przestępstwo ?
Jadzia
Jadzia 12.06.2021, 17:54
Już mówił niejaki kabareciarz Górski , że "trzeba uważać na małych ludzi, bo maja głowę blisko ***"... I jak ktoś myśli, że strumień pieniędzy popłynie do Kościerzyny, to niech .... sobie tak dalej myśli.
jan
jan 12.06.2021, 17:12
Ok. Masz rację. Tylko nie zrozumieli tego jeszcze lokalni polityscy i mieszkańcy. Kościerzacy wybierają posłów PO i PIS z Gdyni (poseł Sniadek), Chojnic (Mrówczyński i Lamczyk), Sroka z Przywidza i Mullerr ze Słupska itd. Jakie mamy z tego korzyści ? Minimalne. Największe pieniądze omijają Kościerzynę szerokim łukiem.
Kościerzak
Kościerzak 12.06.2021, 09:44
Piotr Karczewski zasługuje na zostanie posłem lub senatorem Ziemi Kościerskiej
ja
ja 15.06.2021, 23:23
Zasługuje zostać posłem Alicja Żurawska! Pokazała swoja skuteczność w samorządzie i czas na większe wyzwania z pożytkiem dla dobra całego powiatu! Bije małżeństwo Karczewskich razem wzięte na łeb, na szyję!!!
Kościerzak
Kościerzak 12.06.2021, 17:38
Nie zasługuje - tak uważam
jan
jan 12.06.2021, 23:42
No tak. Zasługują Ci z największych miast i powiatów, bo potrzebują dużo więcej kasy niż my w Kościerzynie. My możemy być biedni i przez 3-4 pokolenia dojeżdzać do pracy w Trójmieście. Moeżemy być też sypialnią Trójmiasta. Po co tu inwestować setki miliony złotych ?

Pozostałe