Okradł 4-letnią dziewczynkę chorą na raka. Grozi mu 10 lat

  • 23.06.2021, 10:50 (aktualizacja 23.06.2021, 10:58)
Okradł 4-letnią dziewczynkę chorą na raka. Grozi mu 10 lat
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kościerskiej komendy zatrzymali 30-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy ze skarbonki znajdującej się w jednym z galerii w Kościerzynie. Mężczyzna w piątek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

17 czerwca 2020 r. policjanci otrzymali informację o włamaniu w jednej z kościerskich galerii. Jak ustalili śledczy, sprawca po wejściu na hol galerii, uszkodził zamknięcie skarbony na zbiórkę 4-letniej Zuzi walczącej z rakiem, a następnie, z jej wnętrza zabrał kasetkę z pieniędzmi w kwocie ponad 600 zł. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przesłuchali świadków, technik kryminalistyczny zabezpieczył ślady.

Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań włamywacza. Funkcjonariusze dotarli do monitoringów galerii i miasta Kościerzyny i namierzyli prawdopodobnego sprawcę włamania. Pomimo że stróże prawa wiedzieli już, jak wygląda podejrzewany mężczyzna, to nie znali jego tożsamości i nie wiedzieli, gdzie może przebywać.

Jednak kryminalni pracujący nad tą sprawą ustalili tożsamość mężczyzny, którym okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego.

Został on w piątek zatrzymany przez kościerskich policjantów i dowieziony do komendy. Mężczyzna przyznał się do włamania, za to grozi mu do 10 lat więzienia.

html_html

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Złodziej z zasadami😃
Złodziej z zasadami😃 23.06.2021, 19:46
Powini upublicznić zdjecie tej świni...

Pozostałe