Powstało Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców

  • 23.06.2021, 21:46 (aktualizacja 23.06.2021, 21:58)
  • @ admin24
Powstało Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców
W dniu 10 czerwca odbyła się inauguracyjna konferencja Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Misją stowarzyszenia jest uwolnienie zawodu lekarza i naukowców od zniewolenia, przywrócenie wolności zawodowej i naukowej oraz propagowanie profilaktyki i leczenia zgodnie z wyborem lekarza i pacjenta.

PSNLiN chce również przywrócić ważność i moc podstawowym normom etycznym swojego środowiska, które w czasie plandemii Covid-19 zostały całkowicie pogwałcone i zdeptane przez rządy państw, służby medyczne, media głównego nurtu i firmy farmaceutyczne wyszczepiające narody eksperymentalnymi preparatami inżynierii genetyczne w fazie testów.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 25.06.2021, 23:24
Łachudro nazywający się "Kaszubem" (choć nim nie jesteś) i innymi zmyślonymi nickami namawiający do dziabania się nieprzebadanymi preparatami modyfikującym nasze DNA - odpowiesz za wszystko i przyozdobisz latarnię w centrum miasta na przestrogę innym podobnym sprzedawcom Polskiego Narodu.
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 25.06.2021, 22:53
Chyba twórcom "nowego ładu" coś nie po ich myśli poszło :
https://wydarzenia.interia.pl/…
Zainteresowani tematem proszę poczytać komentarze z sortowaniem wg "najlepiej ocenionych" - uwierzcie mi, nie jesteście sami. Jest nas świadomych ludzi cała masa !
Harcerz
Harcerz 25.06.2021, 23:15
Nie cała masa tylko cała kupa a jeżeli masa to cała kupa ciemnej masy.
Czuj duch.
Stefan
Stefan 25.06.2021, 08:03
Brawo dla tych państwa, których mamona nie zaślepiła.Zdążyłem obejrzeć całą konferencje zanim youtube usunął pytanie dlaczego?
Foton
Foton 30.06.2021, 10:03
Bo to stek nienaukowych bzdur?
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku odciął się od tego co głosi jej pracownica Dorota Sienkiewicz, Prezeska tego "zgrupowania" i nawet zamieścił stosowne oświadczenie.
Mówią o odwrotnej transkrypcji jako zagrożeniu, gdzie białko odwrotna transkryptaza do tego potrzebna nie występuje naturalnie w ludzkim organizmie.
Nie mówiąc już o tym, że nie rozumieją na czym polega warunkowe dopuszczenie i że nie jest tak, że szczepionki nie przeszły 3 fazy badań...
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 24.06.2021, 19:45
Pięknie ! Szacunek redakcjo Kościerzyna24.
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 24.06.2021, 20:00
Proszę o podanie numeru konta, by wesprzeć Was w poszukiwaniu prawdy. Nie mam zamiaru wybierać się na żadne wakacje gdzie wymagane są testy, szczypawki, "paszporty kowidowe", czy kwarantanna. Wolę wesprzeć rozsądnych i odważnych ludzi, którzy zamieścili ten artykuł i materiał wideo. Jestem z Was niezmiernie dumny, że kierujecie się logicznym myśleniem i zdrowym rozsądkiem. Pozdrawiam !
Foton
Foton 30.06.2021, 10:07
Powiedzmy sobie jasno, Pan woli zachorować na Covid, a to spotka Pana prędzej czy później. Proszę bardzo, tylko jeżeli się stan zdrowia pogorszy, albo wystąpią powikłania (a robi się pod tym względem coraz ciekawej, połowa chorych ma zaburzenia neurologiczne), to już widzę jak Pan leci do lekarzy po pomoc. Logiczne myślenie...
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 30.06.2021, 19:02
Powikłania to są po szczypawce a do tego obniżona naturalna odporność przez którą jeszcze szybciej ludzie zapadają na kolejne mutacje. Dziękuję, postoję.
Andrzej
Andrzej 30.06.2021, 21:26
no to się nie szczep i daj możliwość wyboru innym. ROZUMIESZ?
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 30.06.2021, 21:47
"wnikliwy Kaszubie" - z nazwy jedynie podający się ostatnio jakoby Janek (by mnie skompromitować), a teraz znów Andrzej, za chwilę będzie jakaś Anna, czy inny mieszkaniec, obywatel i kto wie co jeszcze - masz łep do nicków, ale nie od myślenia. Jesteś kompletnym zerem ! W d. sobie wsadź te szczypawki sprzedajny złamasie !
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca"
Janek - "szur, foliarz, płaskoziemca" 30.06.2021, 18:58
Kieruję się zdrowym rozsądkiem. Ostatni raz chorowałem w październiku 2019, na grypę - 2, czy 3 dni w łóżku i wszystko elegancko wróciło do normy. Dodam, że od kilkudziesięciu lat nie biorę żadnych leków, preparatów, czy medykamentów a szpitale i lekarzy omijam z daleka.. Po za tym przypadkiem nie pamiętam kiedy chorowałem. Może w ten czas właśnie przeszedłem "srowida", skoro naukowcy włoscy ustalili na podstawie sekcji zwłok zmarłych, że ten istniał już we Włoszech w wrześniu 2019 - przed oficjalną wersją z Wuhan (często latałem). Jak już mnie coś naprawdę przypili, to pójdę do lekarza prywatnie. Nie liczę na "państwówkę".

Pozostałe