Nowe "pocovidowe"centrum rehabilitacji w szpitalu

  • 16.07.2021, 13:03 (aktualizacja 16.07.2021, 14:10)
  • @ admin24
Nowe "pocovidowe"centrum rehabilitacji w szpitalu
W piątek otwarto nowe Centrum Informacyjno-Koordynacyjnego Volontarius w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie.

Placówka będzie świadczyła usługi rekonwalescencji dla osób, które przeszły zakażenie koronawirusem ( tzw.ozdrowieńców) oraz seniorów z niepełnosprawnościami i chorobami przewlekłymi.Pacjenci będą mogli skorzystać ze wsparcia psychologicznego,konsultacji fizjoterapeutycznych,pomocy wolontariuszy, oraz zaszczepić się przeciwko pneumokokom.

Dla każdego pacjenta zostanie opracowany specjalny  Indywidualny Plan Wsparcia dostosowany do potrzeb.

Projekt, którego inicjatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego będzie realizowany do końca czerwca 2023 roku a jego koszt to 7 milionów złotych. 

Chętne osoby mogą zgłaszać się w godzinach od 7.30 do 15.00 telefonicznie pod numerem 58 6860100 lub mailowo : [email protected] lub osobiście w budynku szpitala CIK "Volontarius" w Bloku A na parterze.

Przy rejestracji wymagane jest podanie numeru telefonu.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 20.07.2021, 09:32
Najlepsze jest to, że te wszystkie ''szczepany'' biorą szprycę nie w celach zdrowotnych a właśnie w celach ''przepustkowych'' i to jest dopiero obraz intelektualnej rozpaczy...
Wolny człowiek
Wolny człowiek 19.07.2021, 12:41
Janek ponownie wydalił coś pseudointelektualnego i pseudonaukowego.
Poza tym i tak nasz komentator Janek dokona znienawidzonej wakcynacji bo nie ma innej drogi.
Pozdrowienia dla wszystkim rozsądnych i wolnych od indoktrynacji antyszczepów.
Chodzący w ciapkach
Chodzący w ciapkach 17.07.2021, 13:19
Uf jest wpis Janka. Tak trzymaj nie daj się
Janek
Janek 17.07.2021, 10:36
Zadziabani przybywający z Francji do Anglii idą na kwarantannę, a co :-))). Szczypawkowy lider Wielka Brytania boi się wzrostu zakażeń?Po co więc na siłę "wyszczepiają" i wciskają nam to cholerstwo powodujące jak widać osłabienie naszej naturalnej odporności?
Janek
Janek 17.07.2021, 10:38
https://wydarzenia.interia.pl/…
Janek
Janek 16.07.2021, 23:11
Z "sieci" :
Naukowo udowodniono, że również zaszczepieni mogą być transmiterami nowych mutacji wirusa (w tym -delty), czyli mogą przenosić wirusa na innych. W kontekście tej naukowej wiedzy, nie jest medycznie uzasadnione wprowadzania takich zakazów. Więc jaki jest ich cel? Dlaczego dzielicie naród i wprowadzacie segregację sanitarną. Czy chcecie doprowadzić do rozruchów społecznych, tak jak we Francji, gdzie ludzie w proteście wyszli na ulice i palą samochody? Pojawiła się propozycja obowiązkowych szczepień dla medyków - medyczne portale - wyłączają możliwość komentarzy nawet dla lekarzy pod tego typu artykułami. Jaki jest cel tych działań? Coraz większa liczba Polaków ma dość tego typu działań. Cierpliwość ludzi niedługo może się skończyć. Chyba nie chcemy w Polsce niepokojów społecznych, a może części polityków bardzo zależy na tym. Czyj zatem interes reprezentują? . Pytanie do tej części polityków - co wami kieruje, że chcecie dzielić społeczeństwo i pozbawiać je dostępu do lekarzy? Kto was finansuje? Czy nie boicie się, że ludzie w końcu powiedzą dość. Czy nie obawiacie się pozbawiać pacjentów dostępu do kolejnych lekarzy? Tych, którzy już twardo zadeklarowali, że się nie zaszczepią, nawet jeśli zakaże im się pracy. Przemyślcie to dobrze, bo wasi następcy mogą wystawić wam słony rachunek za to co robicie, o ile nie zrobi tego zmęczone już tym wszystkim społeczeństwo. Pamiętacie, co działo się w Rumuni w 1898 roku? Jak skończył wówczas Nicolae Ceaușescu? Ja boję się takich scenariuszy. Zastanówcie się więc dobrze, bo chyba wszyscy wolimy pokój, a nie zamieszki na ulicach. Pomyślcie o Polsce i Polakach. Bardzo was o to proszę.
- a ja, Janek kategorycznie żądam !
Janek
Janek 17.07.2021, 08:35
https://portal.abczdrowie.pl/p…
Janek
Janek 17.07.2021, 10:46
Proszę poczytajcie komentarze pod tym gniotem propagandowym od "kaszuba" z nazwy jedynie (systemowego trolla).
Zagłoba
Zagłoba 17.07.2021, 22:20
Tam kretyńskie komentarze pochodzą od takich samych janków antyszczepionkowców jak powyżej.
Wszyscy w powiecie już wiedzą że jakiś tam obywatel czy towarzysz o pseudonimie JANEK lub JANEK TREPCZYK lub ..... jest przeciwnikiem szczepień, nauki i wiedzy oraz poucza innych co powinni i jacy są w ogóle.
Kończ waść, wstydu oszczędź.
Janek
Janek 17.07.2021, 23:21
Proszę o konkretne, racjonalne argumenty za przyjęciem tego nieprzebadanego specyfiku "nowej generacji" - będącego obecnie w fazie testu na ogromnej ilości ludzi na całym Świecie do około końca 2023r. O skutkach ubocznych, powikłaniach mało co słychać w mediach głównego ścieku, a to przecież dopiero początek. Potem będą się tłumaczyć, że to z powodu chorób współistniejących (oczywista manipulacja faktami). Do tego dochodzi jeszcze ponad 150.000 ponad normatywnych zgonów w ciągu ostatnich lat (nie powiązanych ze srovidem", wywołanych na skutek zostawienia chorych/wymagających podstawowych czynności lekarskich samych sobie, na pastwę losu ! To jest zaplanowane ludobójstwo i polecą za to głowy. Nowa Norymberga się już dla was szykuje i nie będzie litości.

Pozostałe