Punkt Szczepien w AQUA Centrum w Kościerzynie zawiesza działalność

  • 23.07.2021, 21:24 (aktualizacja 26.07.2021, 14:19)
  • @ admin24
Punkt Szczepien w AQUA Centrum w Kościerzynie zawiesza działalność
Na stronie kościerskiego szpitala pojawiła się informacja o tym, że z dniem 24 lipca br. (sobota) zostaje zawieszona działalność Powszechnego Punktu Szczepień w AQUA Centrum w Kościerzynie. Decyzja o zawieszeniu została podyktowana małą liczbą osób zainteresowanych szczepieniami.

Jednocześnie szpital informuje, że osoby zaszczepione pierwszą dawką w Powszechnym Punkcie Szczepień w AQUA Centrum w Kościerzynie będą mogły przyjąć drugą dawkę w punkcie szczepień Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. mieszczącym się w Oddziale Rehabilitacji Dziecięcej .

Osoby zaszczepione w Powszechnym Punkcie Szczepień w AQUA Centrum, które nie odebrały certyfikatu potwierdzającego pełny cykl szczepień, będą miały możliwość otrzymania go w punkcie szczepień "A" w budynku szpitala.

Osoby zainteresowane zaszczepieniem się w szpitalu informujemy, iż rejestracji można dokonać na kilka sposobów:

1. za pośrednictwem całodobowej infolinii 989 lub 22 62 62 989

2. online przez Internetowe Konto Pacjenta na pacjent.gov.pl

3. wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie

4. zgłoszając się telefonicznie do punktu szczepień w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o.

pod numerem 887 780 043 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 24.07.2021, 20:38
I słusznie. Limit morgelonów się wyczerpał, a ludzi świadomych zagrożenia skutków szczypawkowego preparatu (będącego w fazie testów na ogromnej liczbie ludzi na całym Świecie) już niczym nie przekonacie. Hulajnogi, sprzedajne cwelebryty i ich wakacje na Zanzibarze nie pykły? Co jeszcze wymyślą, żeby nam to na siłę wcisnąć? Przymus dziabań specyfikiem z zawartością grafenu? Unikalne magnetyczne i nie tylko właściwości grafenu a do tego montowane podczas lokdałnów maszty technologii 5G dają mi wiele do myślenia. Może jednak "spiskowa teoria dziejów" rozgrywa się na naszych oczach i zdecydowana większość "morgelonów" przykładnie idzie jak stado owiec na rzeź?? Pora, by ludzie wreszcie oprzytomnieli i zauważyli, że "kowid", to tylko wymyślone narzędzie do zniewolenia i zaczipowania ludzi ! Nowa Norymberga dla wszystkich sprawców tego ludobójczego wału !
Oburzony głupotą
Oburzony głupotą 24.07.2021, 22:46
Powtórzę za klasykiem
"EDUKACJA DURNIU"
Przed wojną ludzie bali się anten radiowych dzisiaj historia się powtarza tylko dlaczego korzystasz ze zdobyczy techniki i anonimowo wypisujesz co chcesz czyli bzdury. Masz w domu mikrofalowe kuchenki, telewizory, komputery, telefony i inne urządzenia sieciowe, a jednak krytykujesz postęp technologiczny. Jeżeli taki kozak z ciebie to zrezygnuj z tego i idź na rynek wykrzykiwać te pierdoły, a nie siedzisz w "internetach" i chłoniesz antynaukę traktując ją jak prawdę objawioną.
Janek
Janek 24.07.2021, 23:13
Bez tych "wynalazków" ludzie byliby znacznie szczęśliwsi i inteligentniejsi czytając zamiast tego np. poważne książki. Internet jest ogromem wiedzy, ale promowane jest to co wypacza zdroworozsądkowe postrzeganie rzeczywistości. Telefony/smartfony = pełna inwigilacja, nawet gdy myślisz, że wszystko wyłączyłeś (i to nie Chiny szpiegują a wszędobylskie Google!). Kuchenka mikrofalowa rozgrzewa produkty nierównomiernie a także powoduje, że stają się bezwonne i niesmaczne. Telewizora nie mam i nie używam jod prawie 20 lat - wywaliłem to tałatajstwo aby zachować resztkę zdrowego, krytycznego myślenia... Gdy jeszcze nie było tych wynalazków, ludzie cieszyli się przebywaniem ze sobą a nie wykrzywioną iluzją. Nie było problemu z dzietnością.
Janek
Janek 24.07.2021, 22:58
Nie bawiło długo i zabrał głos lokalny Judasz Iskariota (oddelegowany propagator zakrzepionek, sprzedawca Polskiego narodu) w temacie o którym sam nie ma zielonego pojęcia. Zawsze jednak narzuca swoje prostackie porównania, bez podparcia się argumentami, czy faktami.

Pozostałe