Drugi piknik "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa" za nami

  • 26.07.2021, 11:46 (aktualizacja 26.07.2021, 11:53)
  • @ admin24
Drugi piknik "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa" za nami
Po raz drugi w tym roku na terenie miasta odbył się piknik "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa" . Tym razem impreza odbyła się na osiedlu Rogali w Kościerzynie. Organizatorem pikniku był tradycyjnie już kościerski MOPS.

Setki mieszkańców bawiły się w piątek na kolejnym pikniku organizowanym przez kościerski MOPS wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To drugi z trzech zaplanowanych na ten rok pikników. W tym roku odbywają się pod hasłem "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa".

Tak jak poprzednio organizatorzy przygotowali dla mieszkańców pokaz sztuczek magicznych, dmuchany plac zabaw, gry zręcznościowe, watę cukrową, kącik malucha. Pomimo upału dużym zainteresowaniem cieszyła się także grochówka. 

Uśmiechnięte buzie wszystkich uczestników są najlepszym komentarzem tego wydarzenia.

Już teraz organizatorzy zapraszają na kolejny tegoroczny piknik, który odbędzie się pod koniec sierpnia w parku przy ul.8- Marca.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pi
Pi 26.07.2021, 14:51
trzeba się promować, mało kto ma takie parcie na szkło
Ciekawy
Ciekawy 26.07.2021, 12:52
Czy to prawda, że po tej impreze zostawili bałaganu na placu?
świat na głowie
świat na głowie 26.07.2021, 12:39
chyba ktoś coś pomieszał, od czego w naszym mieście jest KDK, od czego komisja do walki z alkoholizmem, do czego jest mops, czy wszystko nie stoi na opak? Dziwnych czasów dożyłem
obserwator
obserwator 26.07.2021, 12:29
Ta cała komisja wraz z panią Trzebiatowską powinna się przejść na rynek naszego miasta i tam porozmawiać z osobami uzależnionymi od alkoholu. Taka zabawa jaką robicie z pieniędzy przeznaczonych na walkę z alkoholizmem nic nie daje. Od kilku lat wydajecie pieniądze na pajaców, dmuchańce i zabawy zamiast działać wśród alkoholików i ich rodzin. Od zabaw w mieście jest Kościerski Dom Kultury. Może tam było by dla pani dyrektor miejsce jak się odnajduje w zabawowym świecie? Proszę przemyśleć od czego pani tak naprawdę jest. Może warto zapytać o koszt wodzireja, dmuchańców, baloników itp?. no i o badania o skuteczność tych poczynań w walce z prawdziwym alkoholizmem w naszym mieście, bo mi się jakoś wydaje, że z tym jest coraz gorzej a nie lepiej.

Pozostałe