Rozmowa z Tomaszem Szalą wiceprezesem LOT

  • 30.07.2021, 15:46
  • @ admin24
Rozmowa z Tomaszem Szalą wiceprezesem LOT
Lokalna Organizacja Turystyczna - LOT SERCE KASZUB obchodzi w tym roku 10 lecie istnienia. Z tej okazji rozmawiamy z jej wiceprezesem Tomaszem Szalą, oraz kierownikiem biura, panią Agnieszką Lis. Nasi goście przybliżą cel funkcjonowania organizacji oraz opowiedzą o tym jak pandemia wpłynęła na kaszubską branżę turystyczną. Rozmawia - Krzysztof Wencki Zapraszamy do oglądania.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olaf
olaf 01.08.2021, 16:38
Kto ma czas tego słuchać? Nie możesz tego napisać?
Popieram
Popieram 01.08.2021, 23:45
Nikt Ciebie nie zmusza do słuchania. Wystarczy nie włączać tego czego się słuchać nie chce. Ja słuchałem z przyjemnością i uważam, że Szala nadaje się na burmistrza. Fajne spojrzenie na wiele spraw, obycie, doświadczenie. Może by kilka problemów rozwiązał w naszym mieście.
Mati
Mati 01.08.2021, 12:29
A może inny Tomasz? Nadolny lub Dargacz?
stefek na wandzi
stefek na wandzi 30.08.2021, 11:22
no chyba nie
Tomek
Tomek 01.08.2021, 21:30
Wygra Majewski, albo ktoś zupelnie nowy, kto jeszcze radnym nie był. Powiew świeżości.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.08.2021, 23:22
Każdy kto wystartuje w najbliższych wyborach przeciw obecnemu burmistrzowi już może czuć się zwycięzca!
Dada
Dada 01.08.2021, 20:44
Dobry żart. Z tej dwójki, to już lepszy Szaluś...
Prawda
Prawda 01.08.2021, 09:42
Utworzenie LOT to zasługa Piotra Lizakowskiego.
ja
ja 30.07.2021, 17:18
Tomasz na burmistrza. Mój głos już masz. Nie dość , że mądrze gadasz, to jeszcze marynarka wypas.... Przynajmniej wstydu nie będzie!
Marynarka
Marynarka 01.08.2021, 10:14
Marynarka nie świadczy o tym jakim jesteś czlowiekiem. Nie szata zdobi człowieka.
Darek
Darek 01.08.2021, 07:43
Szaluś nie ma szans na burmistrza.
ja
ja 01.08.2021, 08:51
Ma i to spore. Ja i wszyscy moi znajomi głosowalibyśmy na niego....
kolo
kolo 31.07.2021, 11:48
A co mądrego widzisz w powtarzaniu sloganów z broszur? Poza tym, patrząc na to? tego ???? , myślę, że jednak wstyd mógłby być.
ja
ja 01.08.2021, 08:50
Wstyd? Bo nie trzyma w ręce różańca i książeczki do nabożeństwa czy nie ma wymiętolonego i w kłakach garnituru? A może butów nie do pary? Oryginalny, przebojowy i modny - nowoczesny wizerunek przyszłego włodarza. Co do merytoryczności Pana Tomka to proszę posłuchać tego co ma do powiedzenia na sesjach rady miasta.
Jan
Jan 01.08.2021, 15:14
Różaniec nikomu jeszcze nie zaszkodził, ale alkohol już tak.

Pozostałe