Pies wciągnął chłopca pod koła samochodu

  • 13.08.2021, 10:46
  • @ admin24
Pies wciągnął chłopca pod koła samochodu
Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dziecka, do którego doszło na ul. 8-go Marca w Kościerzynie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 8-letni chłopiec wyprowadzając psa na smyczy został przez niego pociągnięty na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód, którym kierowała 44- letnia kobieta. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W środę około godziny 10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ul. 8-go Marca. Na miejsce  natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce, wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny oraz rozmawiali ze świadkami. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 8-letni chłopiec wyprowadzając psa na smyczy został przez niego pociągnięty na ulicę, wprost pod nadjeżdżający samochód, którym kierowała 44- letnia kobieta . Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującej volkswagenem, kobieta była trzeźwa.
Dziecko zostało przetransportowane do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała, natomiast psem, który również doznał obrażeń zajął się ojciec chłopca. Teraz sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego, którzy szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności tego wypadku.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 13.08.2021, 14:30
Dlaczego dziecko prowadzi psa na smyczy który jest silniejszy? Bezmyślnie zachowanie rodziców.

Pozostałe