Nowe kamery w parku przy 8- Marca

  • 26.08.2021, 14:15
  • @ admin24
Nowe kamery w parku przy 8- Marca
System monitoringu miejskiego w Kościerzynie wzbogacił się o nowe punkty kamerowe. Kolejne 4 kamery pojawiły się w parku przy ul.8 -Marca.

Dotychczas na tym terenie znajdowała się tylko jedna kamera obrotowa oraz dwie stacjonarne. Po tej modernizacji system monitoringu będzie liczył w sumie 72 kamery.

O zamontowanie dodatkowych kamer wnioskowali mieszkańcy pobliskich bloków oraz radny z tego okręgu - Tomasz Szala. Władze Kościerzyny mają świadomość tego, że w miejscach gdzie są kamery jest bezpieczniej, w związku z tym  monitoring w przyszłości na pewno będzie rozbudowywany.

Koszt rozbudowy systemu wyniósł 18000 zł z czego 12 tysięcy pochodziło z budżetu miasta, a 6 tysięcy złotych wyłożyła  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom " w Kościerzynie.

 

 

 

@ admin24

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wandzia na stefku
wandzia na stefku 30.08.2021, 16:28
słuchajcie a co jacenty do konkoli kombinuje? taki jakiś ostatnio bardzo aktywny na fejsie. wiemy co je co pije o której wstaje o której idzie spać, co popiera i czemu burmistrza a czego nie hmmm. burmiś niedawno go wydymał a ten mu teraz słodzi
myśleć trzeba
myśleć trzeba 30.08.2021, 17:57
jak obserwujesz jego FB, to tam możesz się zapytać co kombinuje. Chyba jesteś mało inteligentny, że na to nie wpadłeś? a Swoją drogą to ten Tomek Szala dużo działa.
wandzia pod stefkiem
wandzia pod stefkiem 31.08.2021, 07:00
tylko, że na fb wszyscy słodzą i tam nigdy prawdy się nie dowiesz
kościerzak
kościerzak 30.08.2021, 13:26
Pan wazelinka na burmistrza ???!!! to jest chyba jakiś żart.
Ja
Ja 27.08.2021, 12:35
Jakoś brakuje mi w tym materiale informacji o prawdziwym inicjatorze tego pomysłu czyli o Panu Grzegorzu Czajkowskim, radnym powiatowym, który właśnie w tej sprawie monitował, prosił..., a jak doszło do realizacji, to się okazuje , że autorami sukcesu są całkiem inni ludzie.
Tomasz Szala burmistrzem???
Drogi Tomaszu Szala nie podpinaj się pod projekty innych, a jeżeli już to powiedz, że to wspólna inicjatywa i kto był jej pomysłodawcą.
Taka rada.
Tomek
Tomek 28.08.2021, 19:31
Jakoś kolejny raz nie brakuje mi natomiast lansowania się pana Czajkowskiego. Czy coś w powiecie (a właściwie to mieście) odbywa się bez jego udziału ???
Uczeń
Uczeń 27.08.2021, 13:29
Byłem uczniem Pana Czajkowskiego i wiem jedno on by tych wszystkich pijaczków i obszczymurów sam ręcznie bez problemu przegonił z parku. Szybciej niż Policja i Straż Miejska w duecie.
mieszkaniec
mieszkaniec 27.08.2021, 11:28
Zgadzam się z przedmówcą. Pan Tomasz byłby świetnym burmistrzem. Obecny nie dorasta mu pod żadnym względem do pięt. Konkretny, kreatywny, zaangażowany i pracowity. Brawo Panie Tomaszu!
Burmistrz Szala
Burmistrz Szala 26.08.2021, 21:37
Radny Tomasz Szala byłby dobry kandydatem na burmistrza. Jego zaangażowanie i konsekwencja w realizacji postulatów mieszkańców jest godna podziwu.
kolo
kolo 27.08.2021, 14:03
Jakich? Bo żadnego nie przypominam sobie.

Pozostałe