Burmistrz Majewski oburzony zachowaniem Kaszubii

  • 07.09.2021, 12:55 (aktualizacja 17.09.2021, 18:15)
  • @ admin24
Burmistrz Majewski oburzony zachowaniem Kaszubii koscierzyna24.info
Podczas niedzielnych obchodów jubileuszu 75 lecia KS Kaszubia na ogrodzeniu stadionu pojawił się napis zarzucający burmistrzowi Kościerzyny brak zaangażowania w działalność klubu. Michał Majewski odniósł się w rozmowie z nami do tej skandalicznej i niesprawiedliwej jego zdaniem sytuacji.

Cała rozmowa poniżej.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawy
Ciekawy 15.09.2021, 21:49
Ciekawe kto idzie na Burmistrza? Majewski, Czucha, Jereczek, Konkol, Nadolny, Szala? Ten geodeta, jak mu tam?
ja
ja 17.09.2021, 18:31
Słuszaem o Majewskim, Czusze, DArgaczu, jerczku, Narlochu i małym. Bedze sie dzialo na wyborach !!! Tylko 2 lata. Wooow!
Popis
Popis 15.09.2021, 21:21
Ponoć Szala na przewodniczącego, a Kazik Stoltmann wice...
Franek
Franek 15.09.2021, 21:18
Slyszalem ze Kakol chce zmienic prezydióm rady miasta..
Szyszunia
Szyszunia 15.09.2021, 20:27
Konkol ma za sobą opozycję, młodzież, Ruch Sąsiedzki Remus, mieszkańców, walczy o nich. A Majewski ma kogo? Paru urzędników? Majewski z jest pokłócony prawie z każdym...
NIE, dziękuję....
NIE, dziękuję.... 16.09.2021, 11:30
Raczej ma za sobą leki na .......
Ciekawy
Ciekawy 16.09.2021, 21:18
A może piszesz komentarze w pracy? 11.30? Ciekawe?
Leki
Leki 16.09.2021, 19:36
No właśnie ponoć odstawił stąd ta nadpobudliwość
Lekarz
Lekarz 16.09.2021, 20:51
Z tego co wiem Jacuś, regularnie chodzi do lekarza, bierze leki. Nie martw się o niego. To rozsądny i mądry facet. Bardzo dużo zrobił dla miasta. Po prostu jest szczery i mówi prawdę. A co Ty tak o lekach? To dane wrażliwe? Spójrz na siebie. O chorobie? A może dużo pijesz? Może też masz problem? Może warto iść do psychologa.
wanda na stefku
wanda na stefku 17.09.2021, 13:14
Piję, bo mnie na to stać, bo mam ochotę, bo lubię ale nie robię szopek na forum i pod urzędami
ja
ja 17.09.2021, 18:34
Wando na stefku... Od nadmiaru seksu to ci coś odwala. Nadmiar czegokolwiek szkodzi i to bardzo.
Jan
Jan 17.09.2021, 18:27
Pijesz, to śgłupi, jeśli pijesz w nadmierze. Kulturalnie, to co innego....
Referendum
Referendum 13.09.2021, 23:40
Koniec Burmistrza Majewskiego bliski. Konkol robi refendum...
stefek na wandzi
stefek na wandzi 14.09.2021, 20:07
Konkol wart Majewskiego, Majewski Konkola. Najpierw się kochali, potem nienawidzili, niedawno znów kochali i zaś znów rozwód
Żołnierze Majewskiego
Żołnierze Majewskiego 15.09.2021, 20:43
Majewski ponoć prosił Konkola, aby ten mu prowadził kampanię, ale ten odmówił. Powiedział, idę sam. Buduje nową drużynę. Ciekawe, kto jest w zapleczu Majewskiego?
Wojenka
Wojenka 15.09.2021, 20:18
To jest akcja, jak Modrzejewski - Czucha. Tylko, że Konkol buduje wspólnotę, a Majewski rujnuje.
Podpis
Podpis 15.09.2021, 20:17
Taki odważny jesteś, a nawet się podpiszesz?
Ciekawy
Ciekawy 15.09.2021, 20:45
Konkol przynajmniej pisze odważnie z imienia i nazwiska, odważny gość, a ludzie Majewskie się chowają, nie ma odważnych? Przecież to jego zaufani koledzy, przyjaciele, tacy doświadczeni ?
Zenon
Zenon 10.09.2021, 14:56
No i ma facet rację! Kościerzyna to nie jest metropolia, żeby mieć miliony na miernej jakości kopaczy, którzy chcą kasę, bo chcą... Niech zaczną osiągać sukcesy, to i kasa od sponsorów się znajdzie a nie doić miasto i jeszcze chamskie banery wieszać...
Odważny Zenuś
Odważny Zenuś 15.09.2021, 20:46
"Zenek Martyniuk", podpisz się z nazwiska? Taki odważny jesteś?
Zenon
Zenon 18.09.2021, 11:16
Sam się podpisz, jak jesteś taki odważny - daj przykład XD
Samobój!
Samobój! 10.09.2021, 07:49
Przykro pisać, ale nie mam zamiaru z moich podatków utrzymywać starych chłopaczków w spodenkach, którzy są w której lidze 5,6,7????Myślą, że są Ronadlo, kasa im się marzy a wyniki zerowe, który z nich gra w jakimś porządnym klubie? Stworzyć akademię nauki piłki nożnej dla dzieci i ich sponsorować.
kre
kre 13.09.2021, 14:41
4 liga , 4-8 miejsce ex aequo (tyle samo punktow ma 5 druzyn)

kaszubia ma sekcje dla najmlodszych (4 latki + bodajze) oplacane przez rodzicow.

Typowy polaczek, wypowiedziec sie bez zadnej wiedzy :)
Stefek
Stefek 09.09.2021, 21:29
Myli Państwo, temat pod dyskusję. Czy czasami nie zaczynamy tworzyć kultu "złotego cielca" znanego z Biblii? Chodzi bowiem o Stolemy - Olbrzymy, które goszczą na naszych ulicach i są od czasu do czasu wychwalane przez niektóre osoby.
Kościerzak
Kościerzak 08.09.2021, 06:47
Panowie Kibice proszę przeproś cię burmistrza.
Obrażają Burmistrza Kościerzyny robicie krzywdę wszystkim mieszkańcą naszego miasta.
wandzia na stefku
wandzia na stefku 07.09.2021, 22:36
a kim on nie jest oburzony?
Olo
Olo 07.09.2021, 22:01
Kaszubia ? Po co to sponsorować ? Sa inne kluby które mają osiagniecia !!!!

Pozostałe