Kościerski szpital ponownie wśród najlepszych

  • 10.09.2021, 12:13
  • Źródło: https://szpital-koscierzyna.pl
Kościerski szpital ponownie wśród najlepszych
Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie został nagrodzony złotym medalem za zasługi w walce z pandemią Covid-19. Ponadto placówka została dodatkowo wyróżniona "Złotym Medalem Pracodawców Pomorza" także za szczególne zaangażowane w walkę z pandemią.


W dniu 08.09.2021r. odbyła się jubileuszowa Gala Pracodawców – „Przedsiębiorcy Medykom” z udziałem  władz państwowych i samorządowych oraz przedstawicieli nauki, kultury i mediów. Związek Pracodawców Pomorza chcąc szczególnie podkreślić oraz docenić trud i poświęcenie wszystkich pracowników ochrony zdrowia w walce ze skutkami epidemii, postanowił uczynić ich bohaterami jubileuszowej gali, która odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Podczas Gali wręczono statuetki i nagrody „Cum Gratia Magna” wykonane przez polskiego artystę, francuskiego pochodzenia Michela Lenglarda.

Ponadto w dowód wdzięczności Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. został wyróżniony "Złotym Medalem Pracodawców Pomorza" za szczególne zaangażowane w walkę z pandemią.

Galę Pracodawców Pomorza - uświetnił występ Gwiazdy Wieczoru Aleksandry Kurzak wybitnej, światowej sławy solistki operowej zwiazanej z takimi teatrami jak Metropolitan Opera, Covent Garden, Bayerische Staatsoper w Monachium i Operą Wiedeńską. Solistce towarzyszyła Polska Filharmonia Kameralna pod dyrekcją Gościa Specjalnego - Wojciecha Rajskiego obchodzącego jubileusz 50- lecia swojej pracy artystycznej! Gośćmi specjalnymi gali byli prezydenci RP Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski.

Źródło: https://szpital-koscierzyna.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dalej art.się nie otwiera
dalej art.się nie otwiera 13.09.2021, 09:50
Milionowe odprawy polskich prezesów (slajd 6 z 12) - Onet
http://biznes.onet.pl › podatki › wiadomosci › rdhmb
Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM. 7. Zbigniew Canowiecki. 5 mln zł. W 2007 roku firma Sedlak&Sedlak uznała Zbigniewa Canowieckiego za najlepiej .
kolo
kolo 13.09.2021, 09:14
I po co komu jakaś gala i dyplomy związku, który nic nie znaczy w rzeczywistości przedsiębiorców.
Przecież to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji cwaniaczków tworzących zarząd, którzy wymyślili sobie jak zarobić a nic nie robić i tak od lat łupią składkami maluczkich, skuszonych wizją wtulenia się pod skrzydła tych trochę cwańszych w robieniu kasy.
Martynka
Martynka 12.09.2021, 14:06
Najlepszy w czym??? Wiem!!!!! W braku udzielanej pomocy , W braku życzliwości u większości pielęgniar , braku ruchu gdy coś się dzieje i przede wszystkim w czekaniu!!!! Temu szpitalowi dałabym jakby były gwiazdki Michelina . Dostali by ode mnie jako pierwsi napewno!!!! ;) ps wiem michelin to gwiazdki restauracji ;) ……
A to dobre buhahaha
A to dobre buhahaha 11.09.2021, 11:47
Prima aprilis jest w kwietniu!

Pozostałe