Ponad 1000 harcerzy w Garczynie

  • 27.09.2021, 12:33
  • @ admin24
Ponad 1000 harcerzy w Garczynie zdj.PCM Garczyn
Ponad 1000 osób wzięło udział w tegorocznym Święcie Chorągwi Gdańskiej ZHP, które odbyło się w PCM Garczyn. Uczestnicy testowali swoje umiejętności w leśnych wędrówkach i na wodzie już od czwartku. W niedzielę odbył się uroczysty apel oficjalnie kończący Rajd Rodło i otwierający nowym rok harcerski.

Harcerski Rajd Rodło organizowany jest przez środowiska harcerskie Chorągwi Gdańskiej od 1984 roku. Celem rajdu jest propagowanie turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, samochodowej oraz walorów turystyczno-krajoznawczych województwa pomorskiego, rozwijanie zainteresowań i propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, propagowanie zdobywania Chorągwianej Odznaki Rodło, propagowanie zdobywania Harcerskiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej oraz odznak turystyki kwalifikowanej PTTK, np. Odznaki Turystyki Pieszej OTP, Kolarskiej Odznaki Turystycznej KOT, Turystycznej Odznaki Kajakowej TOK, Żeglarskiej Odznaki Turystycznej ŻOT, itp.
Oczywiście przede wszystkim Rajd Rodło ma dać możliwość wykazania się harcerzom oraz wypełnić ten weekendowy czas niezapomnianą przygodą, nowymi przyjaźniami i energetyczną zabawą.

@ admin24

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

heheszek
heheszek 27.09.2021, 19:34
1001 bo jeszcze covidek

Pozostałe