Kościerzyna.Bałagan na Kartuskiej

  • 27.09.2021, 13:30 (aktualizacja 27.09.2021, 13:54)
  • @ admin24
Kościerzyna.Bałagan na Kartuskiej
Przepełnione pojemniki a obok nich siatki, reklamówki, kartony a nawet drewniane palety. Mieszkańcy ul.Kartuskiej są oburzeni rozsypanymi na osiedlu śmieciami.

Na naszą skrzynkę mailowa otrzymaliśmy zdjęcie na którym widać opisany bałagan. Okazuje się, że powodem takiej sytuacji jest trwający w tym miejscu remont. 
 

"Proponuję podnieść jeszcze  opłaty za wywóz  śmieci, zmniejszyć jeszcze  pojemność pojemników i koniecznie zmniejszyć  częstotliwość wywozu. 

Odpowiedzialni za wywóz śmieci niech teraz  sami zbierają je z ziemi.... gdzie mają je wywozić mieszkańcy, którzy płacą za wywóz śmieci... do środka jak widać na zdjęciu więcej  się nie zmieści. ... - pisze jedna z mieszkanek w komentarzu

Remont infrastruktury w tym miejscu jest jak najbardziej wskazany, ale warto przy okazji pomyśleć ,że pomimo prowadzenia prac budowlanych, w okolicznych budynkach dalej żyją ludzie. Niestety takiej refleksji chyba zabrakło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

@ admin24

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefek
Stefek 01.10.2021, 00:14
Dziwicie sie ze bałagan ze smieciami to sprawka burmistrza *** w całym miescie kartuska do piłowy roku nie bedzie skączona oś1000 lecia też nie a juz za klasztorną sie zabierają tez ulice moniuszki plus na dniach piechowskiego tam też mega uciążenia ten włodaz nic nie mysli co do realizaci planow i termimow prac w miescie
@Stefek
@Stefek 01.10.2021, 08:50
Przetłumacz to na język polski.

Pozostałe