Chcesz pobiegać w grupie ?

  • 05.10.2021, 14:29 (aktualizacja 06.10.2021, 15:33)
  • @ admin24
Chcesz pobiegać w grupie ?
Co tydzień na kościerskiej Strzelnicy odbywają się zajęcia ruchowe w ramach imprezy Parkrun. Są to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o godzinie 9.00.

Czym jest kościerski Parkrun ?

To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Organizowany jest w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

Kiedy organizowany jest parkrun?

W każdą sobotę o 9.00 przez cały rok.

Gdzie odbywają się spotkania parkrun?

Miejsce organizacji spotkania to Kościerska Strzelnica. 

 

 

Ile kosztuje udział w parkrun?

Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy nie zapomnieć wydrukować i przynieść ze sobą nadanego w ramach rejestracji Indywidualnego Kodu Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj - BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

Jak szybko muszę pokonać trasę?

Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

Weź udział również jako wolontariusz!

Parkrun organizowany jest przez samych uczestników. Zachęcamy do wsparcia organizacji naszych spotkań w charakterze wolontariusza. Zgłoś się wysyłając informację na adres [email protected] i wesprzyj społeczność.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe