Dr Zbigniew Martyka publikuje wstrząsające informacje

 • 08.10.2021, 14:24
 • @ admin24
Dr Zbigniew Martyka publikuje wstrząsające informacje Youtube
Czy lockdown całej gospodarki wprowadzony wiosną ubiegłego roku na terenie Polski był uzasadniony ? Z odpowiedzi udzielonej przez Ministerstwo Zdrowia dr Zbigniewowi Martyce - okazuje się ,że nie. Polski rząd nie potrafi uzasadnić, dlaczego wprowadził obostrzenia. Dr Zbigniew Martyka publikuje wstrząsające informacje.

– Zakazując organizowania wesel, dyskotek, nabożeństw itp. spodziewalibyśmy się, że rząd ma dane o szczególnie dużej liczbie zakażeń w miejscach dotkniętych lockdownem – pisze dr Zbigniew Martyka na swoim blogu.

Właśnie dlatego do Ministerstwa Zdrowia zostały przesłane następujące pytania:

 1. Ile osób w okresie od 01.01.2020 do dnia 30.06.2021 uległo zakażeniu wirusem SARS-COV-2 podczas uroczystości weselnych
 2. Ile osób w okresie od 01.01.2020 do dnia 30.06.2021 uległo zakażeniu wirusem SARS-COV-2 podczas organizowanych dyskotek?
 3. Ile osób w okresie od 01.01.2020 do dnia 30.06.2021 uległo zakażeniu wirusem SARS-COV-2 podczas robienia zakupów w sklepach wielkopowierzchniowych?
 4. Ile osób w okresie od 01.01.2020 do dnia 30.06.2021 uległo zakażeniu wirusem SARS-COV-2 podczas nabożeństw w świątyniach katolickich w całym kraju?
 5. Jakie podstawy naukowe ma zwalnianie osób w pełni zaszczepionych z kwarantanny po kontakcie z osobą zakażoną wirusem SARS-COV-2 w sytuacji, gdy Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w aktualnych komunikatach:
  ▸ z dnia 21 grudnia 2020 roku dotyczącej szczepionki Pfizer informuje, że „wpływ szczepień Comirnaty na rozprzestrzenianie się wirusa w społeczeństwie nie jest jeszcze poznany; na tym etapie badań nie wiadomo jeszcze, ile zaszczepionych osób może nadal być w stanie przenosić i rozprzestrzeniać wirusa„;
  ▸ z dnia 29 stycznia 2021 roku w informacji dotyczącej szczepionki AstraZeneca pisze, że „wpływ szczepienia szczepionką COVID-19 AstraZeneca na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 w społeczności nie jest jeszcze znany„?
 6. Na jakiej podstawie ustalono, że osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się do limitów osób mogących uczestniczyć w koncertach i wydarzeniach sportowych – w świetle informacji podanych w pkt. 5?
 7. Na podstawie jakich badań naukowych został wprowadzony obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, obowiązujący do 15 maja 2021 roku? O ile zasłanianie ust i nosa w przestrzeni otwartej zmniejsza ryzyko zakażenia koronawirusem – w świetle tych badań?

No i Ministerstwo Zdrowia odpisało, a jakże… Okazuje się, że „rząd nie ma żadnych danych odnośnie występowania ognisk zakażeń w konkretnych miejscach”.

– Innymi słowy – nie mają pojęcia, czy do zakażeń rzeczywiście dochodziło na weselach czy też na Mszach świętych. Nie wiedzą, jaki to procent wszystkich przypadków. Zamknięcie wielu gałęzi gospodarki okazuje się być działaniem „na oko”, bez konkretnych podstaw – pisze dr Martyka.

– Dalej się robi jeszcze ciekawiej – i, niestety, bardziej smutno. W odpowiedzi na pytanie o podstawy naukowe do zwalaniania osób zaszczepionych z kwarantanny po kontakcie z osobą zakażoną, Ministerstwo Zdrowia lakonicznie odpowiada, że „istnieją dowody naukowe potwierdzające wpływ szczepienia na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-COV-2” – dodaje ekspert.

Dr Martyka z rozgoryczeniem pisze, że w dokumentach tych nie zawarto żadnych dowodów, a za podstawę naukową podano artykuły z Medycyny Praktycznej, czyli do tekstów, które nie są oparte o badania, ale zawierają „hipotezy i przypuszczenia”.

– Drugi artykuł, polecony przez Ministerstwo, zamiast żądanych twardych danych naukowych, zawiera… opis listu wysłanego do redakcji „The New England Journal of Medicine”. Doczekaliśmy czasów, gdy argumentem w poważnej dyskusji jest fakt otrzymania listu przez redakcję jednego z periodyków naukowych – wścieka się lekarz.

Poza odsyłaniem do artykułów zawierających rozważania naukowców, listów do redakcji naukowych periodyków, MZ odsyła także do… strony rządowej. To tak, jakby uzasadniając swoje działania rządzący powoływali się sami na siebie.

– Prawdziwy kwiatek Ministerstwo zostawiło na koniec – pisze dr Martyka.

Chodzi o nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. MZ w odpowiedzi na pytanie odsyła do anglojęzycznych badań naukowych, wedle których… nie należy nosić masek w przestrzeni publicznej. To byłoby zabawne, gdyby nie było tragiczne…

O to co dokładnie wysłało MZ (z tłumaczeniem):

At present there is only limited and inconsistent scientific evidence to support the effectiveness of masking of healthy people in the community to prevent infection with respiratory viruses, including SARS-CoV-2. (Obecnie istnieją tylko ograniczone i niespójne dowody naukowe potwierdzające skuteczność nakazu noszenia masek przez zdrowych ludzi w społeczności, aby zapobiec infekcjom wirusami dróg oddechowych, w tym SARS-CoV-2).

A large randomized community-based trial in which 4862 healthy participants were divided into a group wearing medical/surgical masks and a control group found no difference in infection with SARS-CoV-2. (Duże losowe badanie środowiskowe, w którym 4862 zdrowych uczestników zostało podzielonych na grupę noszącą maski medyczne/chirurgiczne i grupę kontrolną – nie wykazała różnic w zakażeniu SARS-CoV-2).

The effect of using face masks depends on the prevalence of the disease in the community (…) In places without significant community transmission, the potential harms and costs may outweigh the benefit. (Efekt stosowania maseczek na twarz zależy od częstości występowania choroby w społeczności(…) W miejscach bez znaczącej transmisji (np. ns otwartym powietrzu – przyp. Z.M.), potencjalne szkody i koszty mogą przewyższać korzyści).

Paranoja… prawdziwa paranoja. Czytając to, i wiedząc ilu ludziom obostrzenia zrujnowały życie, aż serce się kraje.

Cały wpis ekspert można przeczytać TUTAJ.

Źródło: zbigniew.martyka.eu / czas.com

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 22.10.2021, 01:12
Świat jest przepiękny, tylko prostytuty dążące po trupach do władzy i ich chęć nachapania się dutków za wszelką cenę niszczą całą naszą narodową Słowiańską godność. Tu wyjątkiem zdaje się być wyłącznie poseł Grzegorz Braun a wcześniej tylko Andrzej Lepper (niech mu światełko przenigdy nie zagaśnie). https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 21.10.2021, 22:23
Globalistyczna tyrania w Australii i Niemczech : https://rumble.com/vnvqwb-jsas… . Systemowy terror, który i do nas pewnie zawita jak będziemy obojętni wobec bandyckich zachowań globalistów. Sporo materiałów wideo dokumentujących przemoc wszelakich służb wobec pokojowo nastawionych protestujących. Świat się kończy...
Janek
Janek 20.10.2021, 22:18
Zadłużone na potęgę szpitale nagle okazały się kwitnącą wisionką - rozwijają się i pięknieją (coś o tym w innym artykule na tym portalu) tylko ludzie płacący składki całe swoje życie umierają w swoich domach skazanymi jedynie na tfu... "teleporady" i w strachu przed sprzedajnymi konowałami, którzy za przypisanie kowida otrzymują extra bonus a za skierowanie na respirator (9/10 przypadków pewna śmierć) jeszcze więcej bo ponad 1000zł ! Nikt nie zadaje sobie pytań o co tu chodzi? Ocknijcie się ludzie proszę - to jest ludobójstwo !
Janek
Janek 20.10.2021, 16:34
Wisielski, ten od ministerstwa choroby mówi o eksplozji "pandemii". Pytanie. mam - po kiego więc grzyba ludzie się strzykali nieprzebadanym preparatem narażając się na powikłania za które nikt nie bierze odpowiedzialności ??
apel do Janka
apel do Janka 20.10.2021, 17:05
Ty naprawdę tak myślisz czy tylko rżniesz jarząbka. Ogarnij się chłopie bo ludzie umierają naprawdę i to nie jest gra komputerowa, że masz trzy życia. dzisiaj umarło 75 osób to mało? niepotrzebna śmierć w której masz swój udział poprzez szerzenie takiej dezinformacji. Najgorsza sytuacja w lubelskim i podlaskim województwie tam gdzie najmniej się szczepią, a lekarze z oddziałów covidowych i zakaźnych mówią, że 100 % ich pacjentów to osoby niezaszczepione. Jakim trzeba być niedouczonym kretynem żeby tego nie widzieć i celowo namawiać innych na pewną śmierć. Jak czytam twoje nienawistne komentarze przesycone głupotą i ksenofobią, nazizmem i nietolerancją to próbuję sobie ciebie wyobrazić i widzę człowieka bez przyszłości, wiedzy, zazdrośnika i nienawistnika, chorego na nietolerancję. Chcesz zmieniać świat to zacznij od samego siebie i pozwól innym być sobą może wtedy nabierzesz dystansu. Powodzenia
Janek
Janek 20.10.2021, 20:25
Muszę cię zmartwić, bo znaczna część naszego społeczeństwa - ta rozważna i uświadomiona, nie da sobie wcisnąć świństwa modyfikującego nasze DNA. Nie pomogą tu żadne granty, przestrogi, zapewnienia, segregacje, przymuszanie, hulajnogi i inne wywody pseudo profesorów i doktorów na garnuszku koncernów farmaceutycznych ! Won stąd bolszewiku !
czuj czuwaj
czuj czuwaj 20.10.2021, 20:49
20 milionów zaszczepionych - BRAWO
a co do twojego DNA - no cóż dużo tam z "pantofelka".
Janek
Janek 20.10.2021, 21:14
- skąd więc tylu umierających? Całe 100% wśród niezakrzepionych, tak? Pisałem już wcześniej, że jesień wszystko pokaże co daje śmiercionka - no i mamy efekty. Szczypawki już po kilku miesiącach nic nie dają (jeśli w ogóle coś) dlaczego więc zmusza się nas do ich przyjęcia - łot zagadku. Nazywający się "kaszubem" (dla uwiarygodnienia) bolszewiku, daj już sobie spokój. Zaboc synek, propagandysto systemowy. Nie z nami te numery.
Fuj fuj
Fuj fuj 20.10.2021, 21:54
A kim wy jesteście?
Bo ja widzę tylko jednego zagubionego we współczesnym świecie małego internetowego trola hejtującego każdego kto ma inne zdanie. Skoro nie szanujesz innych komentujących to nie wymagaj szacunku wobec siebie.
Siema i nara
Janek
Janek 20.10.2021, 20:01
- teraz zakrzepieni nie umierają już na kowida i nie potrzebne im testy - umierają na grypę, która wróciła zza światów.... Teraz pewnie znów będą reklamować szczypawki na grypę... Wał nad wały ! Każdy zastrzyk wyniszcza naszą naturalną odporność i to jest nie do podważenia !
Janek
Janek 19.10.2021, 22:30
Nowoczesne ludobójstwo ! : https://www.youtube.com/watch?…
Czuj czuwaj
Czuj czuwaj 20.10.2021, 10:58
XXI wiek, a ludzie wierzą w czary, wiedźmy i spiski zamiast uczyć się i czytać naukowe opracowania. No cóż nasza planeta jest przeludniona więc co jakiś czas musi się przewietrzyć. Kiedyś zabijały wojny i epidemie, a dzisiaj wojny, epidemie i głupota. Cieszy jednak że już 20 milonów polaków się zaszczepiło, a reszta no cóż niech się przekona na własnej skórze.
Janek
Janek 18.10.2021, 23:52
Triada klasyczna - Dobro, Piękno i Prawda... To jedno wielkie nieporozumienie, że Świat kręci się wyłącznie wokół lichwiarskiego pieniądza. https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 18.10.2021, 20:32
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 17.10.2021, 16:03
Materiał przetłumaczony przez "Georgina Orwell" (bardzo polecam ten kanał na Bitchute) daje dużo do myślenia. Jeśli jest to prawdą, to mam poważne obawy w jakim świecie ja żyję. Jest też część druga i trzecia. https://www.bitchute.com/video…
Janek
Janek 17.10.2021, 11:43
Józef Białek o NWO i korona-ściemie : https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe