Rekordowe zakończenie sezonu motocyklowego

  • 11.10.2021, 16:48 (aktualizacja 11.10.2021, 16:52)
  • @ admin24
Rekordowe zakończenie sezonu motocyklowego
W niedzielę, kilkuset motocyklistów z całego pomorza przyjechało do Kościerzyny, aby wspólnie z Klubem Motocyklowym LOST SAINTS LEMC Poland oficjalnie zakończyć tegoroczny sezon. Zgodnie z tradycją najpierw odprawiono mszę świętą a następnie wszyscy udali się do Amok Parku.

Mszę świętą, dedykowaną specjalnie motocyklistom odprawiono w kościele pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Kościerzynie. Na placu przed kościołem zgromadziło się 280 motocykli.

Następnie motocykliści zgodnie z przepisami przejechali ulicami Kościerzyny na teren Amok Parku w Szarlocie, gdzie organizatorzy przygotowali dla wszystkich gorącą grochówkę i kiełbaski z ogniska. Tam miłośnicy dwóch kółek mogli też podziwiać zarówno nieco starsze, jak i najnowsze modele maszyn. Oprócz motocykli tradycyjnie pojawili się także posiadacze quadów. 

Ta impreza na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń motocyklowych  w naszym powiecie. Już dzisiaj organizatorzy zapraszają na otwarcie kolejnego sezon, które planowane jest na wiosnę 2022 roku.

Organizatorem zakończenia sezonu był Klub Motocyklowy LOST SAINTS LEMC Poland przy współudziale sponsora MM Domy Drewniane.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolo
kolo 13.10.2021, 12:22
Pajacykowo.

Pozostałe