Bezpłatnie ustaw światła w samochodzie

  • 12.10.2021, 11:02
  • @ admin24
Bezpłatnie ustaw światła w samochodzie motionarray.com
W sobotę 23.10. 2020 roku, a także 6 i 20 listopada oraz 4 grudnia, w ramach kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, kierowcy będą mogli bezpłatnie skontrolować światła swojego pojazdu na stacjach kontroli pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszonych w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów, a także na innych stacjach, które zgłosiły chęć włączenia się do akcji.

23 października oraz 6 i 20 listopada, oraz 4 grudnia w ramach kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, kierowcy będą mogli bezpłatnie skontrolować światła swojego pojazdu na stacjach kontroli pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszonych w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów, a także na innych stacjach, które zgłosiły chęć włączenia się do akcji. Wszystkie elementy oświetlenia pojazdu są bardzo istotne. Podczas wizyty na stacji kontroli pojazdów pracownik dokładnie je sprawdzi. Powierzchnia reflektorów nie może być nadmiernie zużyta. Uszkodzony reflektor nie zapewni odpowiedniego oświetlenia drogi. Warto zaopatrzyć się w zapasowe żarówki i nauczyć się ich wymiany. Należy zwrócić uwagę czy światła są prawidłowo ustawione.

W ramach kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, kościerscy policjanci będą sprawdzać, czy kierowcy należycie dbają o oświetlenie pojazdu. W przypadku ujawnienia usterek, które w sposób rażący zagrażają bezpieczeństwu w ruchu drogowym, może się okazać, że dalsza jazda będzie niemożliwa.

Na terenie naszego powiatu można sprawdzić i wyregulować oświetlenie w samochodach na następujących stacjach diagnostycznych w dniach 23 października; 6,20 listopada, 4 grudnia w stacjach :

1. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Kościerzyna ul. Przemysłowa 78
2. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Kościerzyna ul. Wojska Polskiego 10 A,

oraz

29 października, 5 listopada w stacji : M i M Serwis, Kościerzyna Wybudowanie ul. Jaśminowa 2.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe