Jesteś twórcą kultury ? Złóż wniosek i zgarnij 5000 zł

  • 12.10.2021, 11:15
  • @ admin24
Jesteś twórcą kultury ? Złóż wniosek i zgarnij 5000 zł motionarray.com
Rusza składanie wniosków w konkursie o przyznanie stypendiów dla twórców kultury. Samorząd Województwa Pomorskiego, jako mecenas kultury na Pomorzu przyzna środki finansowe osobom, które zajmują się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami o dużym znaczeniu dla województwa pomorskiego. Termin składania wniosków upływa 30 listopada 2021 roku.

Stypendium zostanie przyznane na realizację projektu lub przedsięwzięcia artystycznego w 2022 roku, które nie będzie zagrożone przez obostrzenia związane z reżimem sanitarnym ze względu na obowiązujący stan epidemii COVID-19. Stypendium będzie przyznawane indywidualnie osobom, które mieszkają i zajmują się działalnością artystyczną na terenie Pomorza, lub zrealizują zadanie związane z województwem pomorskim.
 
Formularze wniosków można pobierać w sekretariacie Departamentu Kultury UMWP w Gdańsku (ul. Rzeźnicka 58, pok. 109.), ze strony internetowej www.pomorskie.eu, lub ze strony Biuletynu Informacji Publicznej. Tam znajduje się również szczegółowy regulamin konkursu.
 
Wnioski z załącznikami należy składać w kancelarii ogólnej UMWP (ul. Okopowa 21/27), wysłać drogą pocztową (Departament Kultury UMWP, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk z dopiskiem: stypendium twórcze), lub wysłać przez ePUAP. Wnioski można składać do 30 listopada. Maksymalna wysokość stypendium wynosi 5 000 złotych.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe