Policja szuka świadków kolizji

  • 25.10.2021, 12:16 (aktualizacja 18.11.2021, 09:12)
  • @ admin24
Policja szuka świadków kolizji
Kościerska Policja poszukuje świadków kolizji, która miała miejsce 15 września 2021 r. o godzinie 18.45, na ul.Szopińskiego. Według wstępnych ustaleń kierowca pojazdu ( SUV lub miniVAN ) uderzył w tył pojazdu Opel Astra.

Policjanci z Kościerzyny szukają świadków kolizji drogowej pomiędzy pojazdem osobowym a Oplem. Związek z prowadzonym postępowaniem może mieć kierujący pojazdem suw albo mini van  koloru ciemnego. Wszystkich, którzy rozpoznają pojazd ze zdjęcia lub mają informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie prowadzą sprawę kolizji drogowej, do której doszło 15 września br. o godz. 18:45 w Kościerzynie, przy wyjeździe z UM na ul. Kartuską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu osobowego uderzył w tył samochodu marki Opel Astra. Związek z tą sprawą może mieć kierujący pojazdem mini van prawdopodobnie (Cadillac) kol. ciemnego.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają pojazd albo mają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę, dzwoniąc pod nr 477423210 lub numer 112,albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

@ admin24

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 25.10.2021, 20:48
Przecież tak się miasto szczyci monitoringiem nie tylko w tym miejscu a prostych rzeczy nie idzie ustalić albo nie był skierowany akurat w tą stronę albo słaba jakość itp. Przypadki można mnożyć. Kolejny bubel ??? Czy o co chodzi?
Kierowca czarnego Cadillaca
Kierowca czarnego Cadillaca 25.10.2021, 23:47
Może właśnie w tym konkretnym przypadku chodzi o to żeby udowodnić winę temu, który w rzekomej "kolizji", która podobno miała miejsce 1,5 miesiąca temu, nie brał udziału. Nie trzeba być fanem motoryzacji a tym bardziej miłośnikiem amerykańskiej motoryzacji, żeby stwierdzić nawet na tych marnej jakości zdjęciach, że to nie jest samochód marki Cadillac. Ale cóż widocznie mamy a może mieliśmy w kościerskiej komendzie prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie, którzy na materiale z monitoringu Cadillaca poznają nawet z zamkniętymi oczami. Ciekawe ile Cadillaców mieli okazje oglądać wcześniej. Pozdrawiam fanów Cadillaców i innych amerykańskich aut.

Pozostałe