Pobili seniora. Już są w rękach policji

  • 26.10.2021, 10:29
  • KPP Kościerzyna
Pobili seniora. Już są w rękach policji policja.pl
Kościerscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu kościerskiego, którzy są podejrzewani o dokonanie pobicia i rozboju w ośrodku dla bezdomnych.Wobec jednego z nich sąd zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój oraz odzyskali zrabowany przez napastników portfel wraz z zawartością (karty bankomatowe i dowód osobisty). Sprawcy pobili swoją ofiarę w ośrodku dla osób bezdomnych. Incydent miał miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia.

W piątek do Posterunku Policji w Karsinie przyszedł 67-latek, mieszkaniec powiatu kościerskiego i powiadomił, że 21.10.2021 r. ok. godz. 21 został pobity przez dwóch mężczyzn, a następnie okradziony. Sprawcy zabrali portfel z dokumentami. Mundurowi od razu zajęli się tą sprawą, przesłuchali świadków. - informuje rzecznik kościerskiej policji Piotr Kwidzinski

Funkcjonariusze zatrzymali 69 i 34-latka, mieszkańców naszego powiatu. Mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie. Sprawcy przyznali się do zarzucanego czynu.

Za taki czyn mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.

KPP Kościerzyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe