Debatowali radni Powiatu Kościerskiego

  • 09.11.2021, 11:47 (aktualizacja 09.11.2021, 11:53)
  • @ admin24
Debatowali radni Powiatu Kościerskiego Youtube/Powiat Kościerski
20 października odbyła się XXVII Sesja Powiatu Kościerskiego. W programie sesji radni debatowali m.in. o oświadczeniach majątkowych, wprowadzili zmiany do budżetu na rok 2021, zmienili wieloletnią prognozę finansową samorządu powiatowego oraz uchwalili wysokość opłaty za usuwania i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na obszarze powiatu w 2022 roku.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tak będzie
Tak będzie 10.11.2021, 15:43
Jeden Rzad Swiatowy
- Jedna globalnie kontrolowana waluta bezgotówkowa
• Jeden globalny bank centralny
- Jena globalna armia
- Koniec suwerennosci narodowej
- Koniec wlasnosci prywatnej (z wyjatkiem elit)
- Koniec jednostki rodzinnej
- Depopulacja, kontrola wzrostu i zageszczenia populacji
- Niekonczace si obowiazkowe szczepionki
- Uniwersalny dochód podstawowy (oszczednosci)
- Spoteczenstwo z chipami (handel, podróz, kontrola)
- Wdrozenie swiatowego system kredytu spolecznego
- Internet rzeczy, wszystko podpiete pod monitoring 5G
- Rzad bedzie wychowywal dzieci
- Szkoly panstwowe i kontrolowane (edukacja)
- Koniec prywatnego transport (koniec wlasnych aut)
- Wszystkie firmy bed wasnoscia rzadu/korporacji
- Ograniczenie nieistotnych podró¿y lotniczych
- Strefy osiedlenia (oncentracja ludzi tylko w miastach)
- Koniec prywatnych gospodarstw hodowlanych
- Zakaz uzytku gruntów, koniec domów jednorodzinnych
- Zakaz uzywania naturalnych niesyntetycznych leköw
Janek
Janek 13.11.2021, 20:10
Taki mają plan przebŻYDle bogaci globaliści, ale nigdy, przenigdy nie poddamy się ich zniewoleniu i zamordyzmowi !
Strach zabija
Strach zabija 10.11.2021, 16:53
Ale odleciałeś człowieku, a straszysz jak byś był na etacie u konfederatów. Wyluzuj, idź na spacer, poćwicz i pooddychaj, no i kogoś pokochaj.
koscierzak
koscierzak 10.11.2021, 13:22
Po co ktoś wrzuca link z dietami radnych z powiatu kartuskiego? Chyba po to aby odwrócić uwagę o 60 procentowej podwyżki diet dla radnych powiatu kościerskiego o czym pisze ***
Janek
Janek 09.11.2021, 22:24
Zamaskowani, bo boją się świrusa a może tak im nakazano, bo utracą pracę? Koryto+ zawsze pasi... Jak nisko upadła ludzka godność...
Do Janka
Do Janka 10.11.2021, 09:22
Maseczki na twarzy to wyraz rozsądku i dbania o drugiego człowieka oraz realizacja przepisów prawa.
Nie chcesz to nie zakładaj maseczki ale ponieś konsekwencje swojego wyboru. Ponad to wymagasz szacunku od innych to szanuj ich zdanie i wybory bo w przeciwnym razie jesteś zwykłym hejterem.
Janek
Janek 13.11.2021, 11:34
https://proremedium.pl/2021/04…
- jak oni spojrzą ludziom w twarz, jak cała ta kabała zostanie obalona?
ponad to
ponad to 11.11.2021, 07:26
ponadto pisze się razem
Nauczyciel
Nauczyciel 11.11.2021, 18:53
Zależy w jakim kontekście. Od kontekstu zależy, czy będzie to ponadto, czy ponad to.
ponad to
ponad to 12.11.2021, 18:45
Oczywista oczywistoś, że mowa o tym komkretnym wpisie
kleks
kleks 09.11.2021, 22:12
...ale subtelnie mówi portal o sporych podwyżkach diet radnych. jak podwyżka z tego wynika dla portalu?
podwyżki diet
podwyżki diet 09.11.2021, 19:37
Szok! Zobaczcie jakie diety mają radni :

https://expresskaszubski.pl/pl…
obrzydliwe
obrzydliwe 09.11.2021, 21:11
usprawiedliwiasz swoje podwyżki? mamy Ciebie pochwalić, że wziąłeś mniej?
Janek
Janek 09.11.2021, 22:13
Ile ty wziąłeś "wnikliwy kaszubie"?? Kto cię sponsoruje za te prostackie, niczym poparte wywody?
wyborca
wyborca 09.11.2021, 11:54
A podobno po cichu podnieśli sobie diety aż o 60% - czy to prawda ?
obesrwator
obesrwator 10.11.2021, 12:19
Tak to prawda. Po cichutku dokonując zmian w budżecie. Taki myk. Ciekawy czyj to był pomysł, aby w ten sposób to wszystko przeprowadzić?
śmierdzi na odległość
śmierdzi na odległość 11.11.2021, 07:29
podwyżki w samorządach to efekt zmian w ustawie naszego zajefajnego rządu. pis buduje sobie już elektorat na kolejne wybory a tu widać jak wajer złośliwie komentuje powieat bo mu nie daje reklam a *** delikatnie bo ma lepsze układy i wszystko po to żeby naród na siebie warczał
hipokryzja
hipokryzja 11.11.2021, 08:36
Nie bardzo rozumiem - jak dają to trzeba brać (radni) a jak płacą to trzeba milczeć (media)? Myślę, że nieudolnie próbujesz odwrócić uwagę od meritum całej tej żenującej sytuacji!

Pozostałe