Busem czołowo w drzewo

  • 10.11.2021, 10:50 (aktualizacja 18.11.2021, 09:10)
  • @ admin24
Busem czołowo w drzewo Policja Kościerzyna
We wtorek po południu policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Sarnowy. Samochód marki VW T4 uderzył w drzewo, natomiast kierująca nim 40- letnia kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

W wtorek 9 listopada około godziny 13:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Sarnowy. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. 

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 40-letnia kierująca samochodem marki VW T4, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. 

Kierująca VW została poddana przez policjantów badaniu alko-testem, była trzeźwa. Kierująca z obrażeniami trafiła do szpitala. 

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze.

@ admin24

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 10.11.2021, 10:56
A co organizuje nasza jednostka kultury ?

Pozostałe