Kolejny kierowca po narkotykach zatrzymany przez policję

  • 24.11.2021, 11:40 (aktualizacja 24.11.2021, 11:45)
  • @ admin24
Kolejny kierowca po narkotykach zatrzymany przez policję
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie wyeliminowali z ruchu drogowego mężczyznę pod wpływem narkotyków, który w niedzielę około godziny 1 w nocy jechał vw w Kościerzynie. Kierowca był pod wpływem środków odurzających, a przy nim i pasażerze, policjanci znaleźli amfetaminę. Kierowca usłyszy zarzuty kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do trzech lat więzienia.

21.11.2021 r. o godz. 1.00 w nocy, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, zatrzymali na terenie miasta samochód VW Passat. Pojazdem kierował 23- letni mężczyzna. W trakcie czynności  zachowywał się on bardzo nerwowo. Mieszkaniec powiatu kościerskiego został poddany badaniu narkotesterem, które wykazało, że jest pod działaniem amfetaminy.

Mundurowi podczas sprawdzania, znaleźli przy mężczyźnie i pasażerze narkotyki. 23-latek kierujący i 32-letni pasażer trafili do policyjnego aresztu. Kierowca usłyszy zarzuty kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających. Mężczyźni usłyszeli zarzut za posiadanie narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do trzech lat więzienia. Dodatkowo kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe