Gość Tygodnia - Łucja Ptaszyńska

  • 26.11.2021, 13:40 (aktualizacja 03.12.2021, 19:49)
  • @ admin24
Gość Tygodnia - Łucja Ptaszyńska
Szczepionki, maseczki, certyfikaty COVID ale też dymiące kominy i zanieczyszczone powietrze. O tych wszystkich zagadnieniach Krzysztof Wencki rozmawia z Panią Łucją Ptaszyńską , właścicielką Pomorskiej Fundacji Ekoenergetycznej - EKOENERGIA. Zapraszamy do oglądania. Ze względu na cenzurę , która panuje na platformie Youtube i Facebook odnośnie COVID 19 , rozmowę publikujemy na platformie Odysee.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 26.02.2022, 17:06
Pani Łucjo, ukłony : https://www.youhippo.com/v/306
Uffff 🙈 Tina
Uffff 🙈 Tina 26.02.2022, 22:54
Protesty w Sydney w obronie Ukrainy!
Odpowiedzi obywateli z sieci( Skynews Australia):
-"Niech Ukraina stanie w obronie siebie. Australia potrzebuje wszystkich sił, by walczyć z poważną niesprawiedliwością, którą sprowadzili na nas nasi politycy. Czy widzieliście jakieś poparcie Ukrainy dla Melbourne, czy Sydney w czasie tyrani covidiozy?"
-"Dlaczego policja nie przerywa TEGO protestu i nie wysyła ludzi do obozów/cel więziennych?
Dlaczego media nie opisują TEGO protestu tak jak protesty tz. przez polityków i ich media"antyszczepów"?"
-"Dlaczego politycy nie ustawiają się w kolejce, aby powiedzieć, jak nieodpowiedzialna jest TA grupa demonstrantów za przebywanie poza swoimi domami?"
-"Dlaczego ktoś nie rozdaje karabinów, mundurów i biletów lotniczych na Ukrainę wszystkim tym sprawnym ludziom, którzy już wiedzą, jak maszerować?"
-"Nie oglądałeś relacji z wojny w Iraku, Libii, Syrii czy Jemenie. Może nie, przecież zachodnie media nie były zainteresowane pokazywaniem ludzkiego cierpienia w wojnach wspieranych przez Zachód".
-"COVID nie pomógł zresetować ekonomii, to wojna pomoże".
-„Gdzie byłeś, kiedy Libia i Irak zostały zaatakowane?”
- "Nato, ONZ, Who. UE gniazdo wezy🐍🐍🐍!"
Ma rację Pan Korczarowski, że o "polinach" nikt tak się nie wypowie, a przecież oni tak samo postępują z Palestyńczykami, ale to nie dobra mówić!!!
Janek
Janek 27.02.2022, 11:10
Przecież to "zachód" parł do tego konflktu. Dokręcali śrubę tak bardzo, że w końcu rządzący Rosją nie wytrzymali. Nierząd z Wiejskiej jeszcze tylko dolewa oliwy do ognia ! To nie skończy się szybko i też zostaniemy wciągnięci w brudną, nieczystą gierkę globalistów... . Już zostaliśmy.
Janka
Janka 27.02.2022, 17:18
co ty bredzisz
Uffff 🙈 Tina
Uffff 🙈 Tina 27.02.2022, 13:51
Tak to prawda. Było bardzo podejrzliwe jak szybko na świecie wycofywano się z "covidiozy", widocznie widzieli, że nie przepchną tego dalej, więc mamy temat zastępczy - niepotrzebna wojna, a potem głód.
I tak osiągną depopulacje. (To jest moja opinia).
Janek
Janek 24.02.2022, 16:07
Grypa umarła na "covid", a "covid"? - na wojnę.
Janek
Janek 05.02.2022, 00:54
Pani Łucjo, wszyscy świadomi ludzie utożsamiają się z pani zdaniem. Nie musimy stanowić "większości", wystarczy nas garstka, byśmy sami się rządzili i dbali o własny interes narodowy ! Żydy i sprzedajne kukły z nierzadu - RAUS z Polski !!!
Edek
Edek 06.02.2022, 14:33
Co ty dzisiaj wziąłeś.
Zbynio
Zbynio 04.02.2022, 12:03
widać ,że Ci ,co nie chcą się zaszczepić maja dużo więcej do powiedzenia od już zaszczepionych.
Tina
Tina 05.02.2022, 08:41
Sam sie zaszczep i od wscieklizny również!
Tina
Tina 04.02.2022, 21:10
Jeśli w sektorze opieki nad osobami starszymi w Australii obowiązkowe jest pełne zaszczepienie wszystkich pracowników i gości, to kto zaraża naszych drogich, wrażliwych staruszków wirusem Covid?
Tina
Tina 04.02.2022, 20:49
a mógłbyś przynajmniej spróbować udawać, że nie otrzymujesz zapłaty za pisanie propagandy!
Janek
Janek 04.02.2022, 23:58
Pani Tino - ten parchaty bolszewik robi to celowo i z oczywistą premedytacją - najpewniej nie za free. Ktoś dodał komentarz do materiału z 2017r i ten sroll już tam był i w ten czas skłócał ludzi (a ja wiem, że dużo wcześniej). Od ilu lat ta kanalia robi tu ferment?? Dopowiem tylko, że do nie tak dawna byłem pewien, że ów sroll był powiązany z redakcją. Dlaczego? Pisząc komentarz i redagując go, by był zrozumiały dla innych z nienacka wywalają mi się jakieś cyferki a tekst jest nie do odzyskania - co ma miejsce do dziś! Wielokrotnie muszę pisać od nowa i z pamięci wprost z duszy ciągniętego wątku wypacza mi to sens myśli, co bardzo mnie dezorientuje. Czas jednak zweryfikował, a dokładniej odniesienie się do faktów i argumentacja kto jest po jakiej stronie. Może nasza Kościerzyna24info nie ma wpływu, że "coś" wywala podczas pisania/redagowania komentarza (zwłaszcza dłuższego). Doceniam bardzo i uważam to za profesjonalizm, że redakcja nigdy nie ingerowała w komentarze. Raz tylko ktoś sprostował, by nie obrażać innych i trzymać kulturę wypowiedzi. - no, staram się... - ale jak tu powstrzymać się od obelg, kiedy ciemne siły zniewalają i mordują nasz POLSKI NARÓD ! Jeśli bez przeszkód będziemy mogli znów podróżować - sam panią z wielką przyjemnością odwiedzę ! Niech tylko skończy się to szaleństwo !
Tina
Tina 05.02.2022, 08:39
Dziękuję. Wygramy!!! Jak to wszystko się im rozsypie i już się sypie, to będą granice otwarte jak dawniej. Napewno będzie taka okazja by się spotkać.
Przy tym reżimie nie możemy opuszczać tego totalitarnego kraju, jak w więzieniu!!! Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
Zabawne, jak „nauka” zmienia się w poszczególnych krajach, a nawet w poszczególnych stanach, pod wpływem kaprysów tyranicznych/sprzedawanych zbirów w garniturach.
Janek
Janek 05.02.2022, 20:54
O tym, co dzieje się w Kanadzie (oczami Polaka) :
https://www.youtube.com/watch?…
Tina
Tina 04.02.2022, 20:48
A ci co się zaszczepili, to mają klapki na oczach i nie chcą ich zdjąć! A czy to znaczy, że nie mamy już prawa mieć własnego zdania zgodnego z nauką?
Tina
Tina 30.01.2022, 20:39
Sympozjum "Oblicza Pandemii" Troche długie, ale warto przeglądnąć!
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 30.01.2022, 20:08
Konferencja z Dr Wodargiem :
cz. 1/3 https://www.youtube.com/watch?…
cz.2/3 https://www.youtube.com/watch?…
Franek
Franek 30.01.2022, 10:23
Jak się ktoś nie chce szczepić, to jego wybór, ale niech nie przeszkadza osobom ,które chcą się zaszczepić.
Ja
Ja 28.01.2022, 12:35
Wychodzi na to ,że lepiej się szybko zaszczepić.
Kościerzak
Kościerzak 26.12.2021, 10:04
Nikt z Was nie ma uprawnień, zawodu, praktyki w temacie covida, więc to wszystko to wymyślone przez kogoś bajki. Współczuję Wam tego braku świadomości tego wniosku i sobie zarazem też, bo muszę to czytać i słuchać, że covida nie ma. Wesołych świąt.
Pracownik firmy pogrzebowej
Pracownik firmy pogrzebowej 13.12.2021, 09:01
Czytając komentarze serce mi się raduje. Jako przedsiębiorca i przewodnik na tamtą stronę cieszę się że są antyszczepionkowcy i zwolennicy szczepień. Spory cichną wraz z ostatnim oddechem. Zresztą i tak nieważne na co umieracie ważne że umieracie a ja zarabiam. Zanim umrzesz a umrzesz na pewno zastanów się czy żyłeś jak chciałeś czy niezmarnowałeś żywota na nic nieznaczące spory. Czy przechodząc na drugą stronę bedziesz szczęśliwy bo dobrze żyłeś. Czy sie szczepisz czy nie i tak umrzesz!!!!. Więc po co się spinać.


Janek
Janek 13.12.2021, 10:16
"Wnikliwy kaszub", czego ty jeszcze nie wymyślisz by wepchnąć nam to cholerstwo ... . A tak poza tym, ...o szczepionkach dowiadujemy się wciąż nowych rzeczy. Początkowo miały wszystko rozwiązać, później osoby zaszczepione miały nie chorować, później nie zarażać, dalej nie chorować ciężko, później nie umierać na Covid. Jak jest, widać coraz lepiej…
Dobre
Dobre 12.12.2021, 08:38
Piotr Schramm.
"Ze wszystkich
szczepionek, które przyjąłem w swoim życiu:
Polio, wirus brodawczaka ludzkiego (HPV), japońskie zapalenie mózgu, choroba meningokokowa Serogrupy A, pneumokoki, rotawirusy, różyczka, dur brzuszny, żółta febra, itd...
Nigdy nie słyszałem tylu kłamstw i oszustw na temat szczepionki, która mówi, że muszę nosić maskę i zachowywać społeczny dystans, nawet gdy jestem w pełni zaszczepiony, i że nadal mogę zarazić się lub rozprzestrzeniać wirusa, nawet PO pełnym zaszczepieniu.
Nigdy nie musiałem się badać, kiedy byłem całkowicie zdrowy i nie miałem żadnych objawów.
Nigdy nie zostałem przekupiony przez zakłady pracy, aby przyjąć szczepionkę w celu wygrania wakacji i/lub nagród pieniężnych lub zdobycia punktów za częste loty. Darmowa pizza. 🤦🏼♂
Nigdy nie musiałem się martwić o problemy kardiologiczne, zaburzenia neurologiczne, zakrzepy krwi i niestety o wiele więcej! Nie musiałem się nawet martwić o śmierć.
Nigdy nie byłem zagrożony użyciem siły przez rząd, pracodawców, policję i wojsko w celu otrzymania szczepionki, co można było zaobserwować za granicą.
Nigdy nie byłem osądzany przez moich przyjaciół czy krewnych, jeśli jej nie przyjąłem. Nigdy nie byłem dyskryminowany przy podróżach lub innych regularnych usługach do punktu, w którym nie mógłbym kupić lub sprzedać bez niej.
Szczepionki, które wymieniłem powyżej, nigdy nie mówiły mi, że jestem złym człowiekiem za to, że ich nie przyjmuję lub nawet za to, że je przyjmuję.
Nigdy nie widziałem szczepionki, która zagrażałaby relacjom między członkami mojej rodziny i/lub bliskimi przyjaciółmi do tego stopnia, że zniszczyłaby moje relacje z nimi.
Nigdy nie widziałem, żeby była używana dla korzyści politycznych.
Nigdy nie widziałem szczepionki potrzebującej 24/7 masowej reklamy medialnej i promocji na każdym znanym człowiekowi wylocie medialnym.
Potem jest mieszanie i dopasowywanie różnych marek szczepionek i mówienie, że można to robić jednego dnia, a następnego dnia, że nie należy tego robić (za granicą).
Nigdy nie widziałem szczepionki, która zagrażałaby czyjemuś bytowi, jak również zlikwidowałaby jego pracę.
Nigdy nie widziałem szczepionki, która pozwala na to, by zgoda 12-letniego dziecka zastąpiła zgodę jego rodzica (już samo to mnie zdumiewa).
Wreszcie, po wszystkich szczepionkach (jab, shots), które wymieniłem powyżej, nigdy nie widziałem szczepionki takiej jak ta, która dyskryminuje, dzieli i osądza społeczeństwo. Tak wiele informacji jest cenzurowanych, usuwanych i usuwanych z internetu i mediów głównego nurtu!
Tak wielu lekarzy, pracowników służby zdrowia, policji i naukowców jest cenzurowanych i zabrania się im wypowiadania się lub zadawania uzasadnionych pytań, gdy to, co jest dozwolone lub niedozwolone, nie ma sensu! Zwłaszcza, gdy pochodzi to z mediów głównego nurtu.
Nigdy nie znałem szczepionki, która sprawiła, że wszystkie firmy farmaceutyczne, które ją produkują są zwolnione z odpowiedzialności, jeśli zabije wszystkich do punktu, w którym żadne ubezpieczenie na życie tego nie pokryje!
To jest jedna potężna szczepionka! Robi wszystko to, co powyżej, a jednak?
Nie robi ani jednej rzeczy, którą powinna zrobić..."
Tekst z komentarzy
Janek
Janek 11.12.2021, 21:23
Srovid wymyślono po to, by móc zapodać "szczepionki". Dla mnie to było oczywiste od samego początku, bo z grypą im wcześniej nie wychodziło. Wyrzekajcie się tego cholerstwa jak tylko możecie. Proszę... .
https://www.bitchute.com/video…
Janek
Janek 11.12.2021, 18:22
Wszystkie złośliwe komentarze wobec pani Łucji pochodzą od jednej osoby podpisujacej się różnymi nickami. Prawda i fakty w oczy kole opłacanego agitatora pseudo-szczepionek. Ponawiam obszerną wypowiedź pani sędzi o stosowaniu prawa w czasie plandemii :
https://rumble.com/vqc9ix-spra… Proszę dosłuchać do końca, nie jesteście bezbronni wobec terroru serwowanego nam przez system skorumpowanych i uzależnionych od datków politykierów.
Janek
Janek 11.12.2021, 20:38
"Ostatnia prosta" :
https://www.bitchute.com/video…
Janek
Janek 06.12.2021, 14:45
Co dały śmiercionki? Właśnie mamy okazję się przekonać..
opamiętajcie się
opamiętajcie się 06.12.2021, 10:23
Opór przed szczepieniem, które ratuje życie prowadzi do opisanych poniżej sytuacji, że niepotrzebnie umierają ludzie chorzy na raka bo w szpitalach tworzone są nowe oddziały covidowe na których zalegają antyszczepionkowy.
https://portal.abczdrowie.pl/p…
Tina
Tina 30.01.2022, 18:08
W szpitalach w Australii w 98% przebywają osoby zaszczepione!
Dotego dzisiaj sześć z 52 zmarłych osób otrzymało trzy dawki szczepionki COVID-19, 32 osoby otrzymały dwie dawki, dwie osoby otrzymały jedną dawkę, a 12 osób nie zostało zaszczepionych. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące! A bardzo często się zdarza, że umiera 100% chorych zaszczepionych!
Takie są realia.
Janek + Białoczerwony
Janek + Białoczerwony 05.12.2021, 22:45
https://rumble.com/vnbbjh-idea…
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.…
rodzic
rodzic 05.12.2021, 22:09
to się dzieje naprawdę https://www.rmf24.pl/raporty/r…
Na drzewo !
Na drzewo ! 05.12.2021, 22:19
Chciałem poczytać komentarze pod tym gniotem propagandowym. Bezskutefcznie...
Janek
Janek 05.12.2021, 22:14
W domu wszyscy zdrowi po za tym ciężkim przypadkiem?
rodzic
rodzic 05.12.2021, 21:31
Jest nadzieja, szczepienia rosnął więc może nie dojdzie do lockdownów w zimowe ferie.
https://wiadomosci.wp.pl/znacz…
Janek
Janek 05.12.2021, 21:43
Dalej tu straszysz ludzi propagandą podobnie jak cały żydowski mainstream?! Parchu j....y znajdziemy cię i odpowiednio osądzimy ! Ty nawet po Polsku poprawnie pisać nie potrafisz !!! Wara od naszych dzieci k...o j....a !!! Co dały szczepienia??? Gów..., nic - efekt odwrotny. Zniszczenia naszej naturalnej odporności !
Białoczerwony
Białoczerwony 05.12.2021, 20:51
Coś do obejrzenia i przemyślenia

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.…
Jarek
Jarek 05.12.2021, 14:33
Prawda o mseczkach ochronnych oparta na badaniach naukowych
https://wydarzenia.interia.pl/…
Janek
Janek 05.12.2021, 17:09
Jak już zamieściłeś tą oczywistą bzdurę propagandową producenta masek, to po co śmiercionki w takim razie??
https://rumble.com/vn8d3t-why-…
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 05.12.2021, 17:22
- tutaj z napisami :
https://rumble.com/vnbbjh-idea…

Pozostałe