Oplem w drzewo. Dwie osoby w szpitalu


  • 29.11.2021, 10:31
  • @ admin24
Oplem w drzewo. Dwie osoby w szpitalu

W piątek po 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Szarlocie. Samochód marki Opel Astra uderzył w drzewo. Kierująca i pasażerka z obrażeniami trafiły do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.


W dniu 26.11.2021 r. wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Szarlocie. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 35-letnia kierująca samochodem marki Opel Astra, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca opla została poddana przez policjantów badaniu alko-testem, była trzeźwa. Kierująca i 24-letnia pasażerka z obrażeniami trafiły do szpitala.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych-od decyzji, które podejmujemy.

@ admin24

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe