Bonkowski "zaatakowany" po rozprawie

  • 30.11.2021, 11:00 (aktualizacja 30.11.2021, 11:02)
  • @ admin24
Bonkowski "zaatakowany" po rozprawie Zdj.Facebook
W poniedziałek przed Sądem Rejonowym w Kościerzynie rozpoczął się proces byłego senatora PiS Waldemara Bonkowskiego. Tuż po wyjściu z rozprawy oskarżony został otoczony przez osoby, które protestowały przed budynkiem sądu.

Zaraz po zakończeniu rozprawy Waldemar Bonkowski w towarzystwie swojego adwokata poszedł w stronę Galerii Kościerskiej.  Przez całą drogę towarzyszyła mu grupa protestujacych , która przez megafon publicznie oskarżała byłego senatora o to, że doprowadził do śmierci swojego psa. Wśród wykrzykiwanych słów znalazły się też takie jak : "morderca', 'oskarżony o zabójstwo', ' tak wyglada morderca psa", "Zbyszek Ziobro panu nie pomógł", "Pan jest psychopatą", "Ty bandyto". Całe zdarzenie zostało zarejestrowane i upublicznione na portalu Facebook i błyskawicznie obiegło sieć.

Poniżej screeny z całego zajścia.

@ admin24

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taksobiemyślę
taksobiemyślę 02.12.2021, 16:44
Powinni go przywiązać do haka samochodowego i nie za szybko, ale tak z 15km/h pojechać z nim do jego domu w Grabowie
Jasiu
Jasiu 02.12.2021, 11:09
Przecież to tylko zwierzę. Dlaczego w ten sposób nie atakują pracowników zabijających nienarodzone dzieci. No bo nie można ich nazwać lekarzami
ja
ja 02.12.2021, 08:55
Widzę, że w Polsce mamy niektórych nienawidzących i okrutnych ludzi gnębiących i sądzących człowieka bez wyroku sądu (możę winnego, a może nie?). Ci obrońcy zwierząt mają nowe bóstwo i nie jest nie ani Bóg, ani drugi człowiek, ale kotek lub piesek.
ja
ja 02.12.2021, 08:03
No tak, dzieci nienarodzone mordować można? Czyżby w XXI w. zwierzęta były wązniejsze od ludzi? Po zachowaniu tych ludzi widzę, że zachowują się gorzej niż Bonkowski. Żal mi ich.
a
a 01.12.2021, 02:49
Karma wraca, morderca ochydny!!
ja
ja 02.12.2021, 11:02
Ja pytam. Czy w języku polskim o mordercy nie mówimy, gdy ktoś zabija, morduje człowieka, żywego człowieka, prawda? Człowiek żyje i rozwija się od poczęcia, urodzenia i koniec następuje w chwili śmierci, prawda? Wtedy mowimy morderca, czy tak? Gdy ginie cżłowiek pytamy czy zabójstwo było celowe, przypadkowe, prawda? A gdy zabije się psa?
www
www 30.11.2021, 22:35
...ale biedny ten Bonkowski, zaatakowany, pewnie do Prokuratury złoży doniesienie! - tak mają przestępcy!
Domera74
Domera74 30.11.2021, 13:14
Szkoda, że nie dostał od Kaszubów widłami, takiego wstydu narobił tej znanej z bogatej kultury i życzliwości grupie naszego lokalnego społeczeństwa. Brawo dla Pana S ;)
Karma wraca
Karma wraca 30.11.2021, 13:02
Chodził i jeździł za Tuskiem ...,teraz chodzą za nim...życie.

Pozostałe