Jak TVN przykrył gigantyczne podwyżki

  • 22.12.2021, 13:20 (aktualizacja 22.12.2021, 13:27)
  • Obserwator
Jak TVN przykrył gigantyczne podwyżki
Cała hucpa z #LexTVN miała na celu tylko i wyłącznie rozwścieczenie tzw."totalnej opozycji", oraz przykrycie niewygodnych dla rządu podwyżek energii.

Krótko po ogłoszeniu drastycznych podwyżek ( Inflacja 7%,Gaz +54%, Prąd +25%,klepnięcie likwidacji górnictwa,ustawa segregacyjna) internet zawrzał. Oczywiście sprawni marketingowcy partii rządzącej  szybko wrzucili przygotowany wcześniej temat zastępczy czyli LexTVN i sprawnie przykryli niewygodny temat podwyżek.
Na ulice polskich miast wyszli niestrudzeni obrońcy demokracji a sieć zalało nowe logo stacji z Victorią. 
Manipulacja się udało ponieważ kamery wszystkich stacji a wraz z nimi uwaga społeczeństwa, szybko została przekierowana z gigantycznych podwyżek na .....protesty uliczne w obronie "wolnych mediów".  

Teraz nowelizacja ustawy medialnej czeka na podpis prezydenta. Czy podpisze ? W tym kształcie na pewno nie. Dlaczego? Ponieważ nowelizacja odbiera głowie państwa możliwość mianowania swoich członków do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. A więc co dalej ? Prezydent ma trzy tygodnie. Po tym czasie  ustawa zapewne zostanie skierowana do Trybunału Konstytucyjnego. I tam zapewne utknie na dłużej a podwyżki zostaną z obrońcami demokracji na zawsze.

 

 

Obserwator

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 23.12.2021, 09:36
Pod tym "artykułem" podpisał się jakiś Obserwator. Wypociny, na które składają się same insynuacje i spekulacje autora, który nie ma nawet odwagi się podpisać to ujma dla tej strony internetowej. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i spędzonych w miłej, najlepiej rodzinnej atmosferze.
PS. Informacja dla Janka: to mój pierwszy wpis od października.
Dominik
Dominik 28.12.2021, 12:53
PiS wy***ł polaków na udawanym patriotyźmie. Przejęli elektorat za darmo głosząc patriotyczne hasła i obietnice. najwięcej do powiedzenia miał Maliniak vel Duda. Pamiętamy jego okrzyki na wiecach. Kiedy ten naród się obudzi.....
HaHA
HaHA 28.12.2021, 12:49
A jednak Obserwator miał rację. PiS zrobił polaków w h..ja. Po raz kolejny.
Qr
Qr 25.12.2021, 09:38
Janek i tak będzie toczył pianę.
Janek
Janek 25.12.2021, 10:27
Sam sobie szczypawkowy psycholu odpowiadasz?
Bamber
Bamber 26.12.2021, 08:46
Mania prześladowcza ? Nie spieniaj sie tak bo ci żyłka trzaśnie. Jak niedaj boże trafisz do nas do Liguz to cie wyleczym ze wszystkiego

Pozostałe