1 000 000 ofiar szczepień przeciwko COVID-19

  • 23.12.2021, 14:45 (aktualizacja 23.12.2021, 14:54)
  • @ admin24
1 000 000 ofiar szczepień przeciwko COVID-19 pixabay.com
We wrześniu br. Pod obrady Parlamentu Europejskiego trafił projekt rezolucji w sprawie ustanowienia Europejskiego Funduszu Odszkodowawczego dla Ofiar Szczepień przeciwko COVID-19. Dokument stwierdza, że po podaniu szczepionki było 1 000 000 zarejestrowanych NOP i 5000 przypadków śmierci. Dokument potwierdza także fakt, że producenci szczepionek zostali zwolnienie z wszelkiej odpowiedzialności za szkody spowodowane przez szczepienia.

Najwieksza ilość przypadków dotyczy szczepionki uważanej za najlepszą firmy Pfizer BioNTech po podaniu której zarejestrowano 435 779 NOP, kolejna to AstraZeneca gdzie ilość NOP wyniosła 373 285 a następnie  Moderna z ilością 117 243 i Johnson&Johnson 27 694 przypadków NOP. Dalej czytamy, że szczepienia doprowadziły do ponad 5000 zgonów: 

- 4198 w przypadku szczepionki Pfizera,
- 1053 w przypadku szczepionki AstraZeneki,
- 392 w przypadku szczepionki Moderny,
- 138 w przypadku szczepionki Janssen;

W punkcie D Rezolucji urzędnicy przyznają, że Komisja Europejska wynegocjowała umowy kupna i nie zażądała, by laboratoria farmaceutyczne przyjęły na siebie odpowiedzialność za szczepionki; mając na uwadze, że w trakcie negocjacji posłowie do Parlamentu Europejskiego nie mieli dostępu do umów.

Link do Rezolucji 

Poniżej skan dokumentu :

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (100)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek Dzisiaj, 20:18
Sąd Najwyższy USA orzekł, że zaszczepieni ludzie na całym świecie są teraz „produktami”, czyli opatentowanymi dobrami, i nie są już ludźmi w świetle prawa amerykańskiego. Szczepiąc się zmodyfikowanym DNA lub RNA, człowiek przestaje być człowiekiem i staje się własnością właściciela patentu na szczepionkę mRNA. Je[go] genom nie jest już ludzki, ale „trans-ludzki”, kategoria, która nie istnieje w prawach człowieka. Cechy człowieka naturalnego i wszystkie prawa, które z nich wynikają, zostają utracone. Dotyczy to całego świata. ŹRÓDŁO tej decyzji Sądu Najwyższego USA w PDF:
https://www.supremecourt.gov/o…
Janek
Janek Dzisiaj, 03:03
Każdemu z nas może przydarzyć się parsknięcie - normalny ludzki odruch i od razu cała zgraja z naszywkami milicja napada bogu ducha winnego człowieka. To jest ta nowa normalność??
Janek
Janek Dzisiaj, 03:06
- zapytam wprost- czy te *** zabraniają nam oddychać?? O co chodzi !!!
Janek
Janek Wczoraj, 20:54
Mówiłem jasno - jesień pokaże, jaki skutek dały śmiercionki. Z faktami próbuje nieudolnie dyskutować tutejszy systemowy sroll, ale już każdy dobrze wie (nawet zakrzepiony), że jest to śmiercionośna substancja.
Zaszczepiony
Zaszczepiony Wczoraj, 20:21
Czwarta fala zgonów opada.
Janek
Janek Dzisiaj, 01:43
Pomyliło ci się coś - to tobie opada. U zdrajców tak po prostu bywa. No cóż... taki los usłużnego sprzedawcy...
Janek
Janek Wczoraj, 19:26
Też i Grecja - walka z pandemią dla dobra ludzi, srata, ta, ta
:
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek Wczoraj, 20:28
Droga redakcjo, dlaczego skopiowany link odsyła forumowiczów na zupełnie inną stronę? Nie wierzę, że sami tak sobie życzycie. Jesteście pod presją, zastraszają Was? Nigdy, ale to nigdy się nie poddawajcie - jesteście ostoją prawdy i pójdą za Wami tłumy. W przeciwnym razie jako naród polegniemy...
Ostoja śmiechu
Ostoja śmiechu Dzisiaj, 15:19
Ty tak naprawdę czy tlko udajesz? Tłumy jak tłumoki haha
Janek
Janek Wczoraj, 19:29
Przepraszam, to nie ten link. Nie skopiował się właściwy :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek Wczoraj, 19:37
Oj, chyba grubo sytem z nami pogrywa - przekłamują nawet linki??! Więc manual : YT - Greece: Petrol bombs fly on Thessaloniki streets as university squat protest turns violent. Tak krok, po kroku nas rozgrywają zabierając nam wolność, pracę i majątek !
Janek
Janek Wczoraj, 19:53
Ktoś jeszcze myśli, że chodzi tu o twoje zdrowie?? Napuszczanie zaszczepionych na niezaszczepionych i co dalej, zastanowiłeś się choć przez chwilę ku czemu to zmierza?
Janek
Janek Wczoraj, 19:42
Spróbuję jeszcze raz wkleić link z protestów w Grecji (wszystko w walce o nasze zdrowie) a jakżeby inaczej... :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek Wczoraj, 19:47
Czyli cenzura i zamordyzm. Lockdowny, maseczki, preparaty, teleporady, brak leczenia i śmierć w męczrniach w domu choć płacili składki całe swoje życie... - stalinizm i ludobójstwo w biały dzień !!!! - a wy to jeszcze cenzorujecie ??
Janek
Janek Wczoraj, 18:29
Nie wierzę w żadne religie, bo uważam że jest to najstarsze i dobrze sprawdzone narzędzie do kontrolowania i tym samym manipulowania ludźmi. Napisałem kilka słów prawdy, że bardziej przychylam się do Ewangelistów(protestantyzm) bo opierają się na biblii a nie doktrynach watykanu, zniewieściałych kłamców - to mnie wyciszyli (shadow ban). Jabłonowski jest ateistą, ale przymila się Sendeckeimu, bo z tego są pieniądze ! Miałem nadzieję, że ma swoje zdanie, choć od wielu lat wiele razy powątpiewałem. Obecnie już nic mnie nie przekona, że chcą dobra dla naszego narodu. Prowadzą nas do samounicestwienia jak całe zydoskie lewactwo ! Jak tu dalej żyć i zapewnić przyszłość naszym przyszłym pokoleniom, ludzie kochani... Watykan wyciągaał 21mld zł rocznie 10 lat temu z otumanionego społeczęństwa. Tu widzimy walkę pomiędzy watykanem a żydoską banksterką (a to jeden i ten sam twór ) o jak największy wyzysk ludzi na świecie !! Nie ma komu już ufać...
Janek
Janek Wczoraj, 15:46
Co ty chciałeś sprzedajny systemowy cienki siurku - swoją małą łyżeczką chciałeś zdeinformować społeczeństwo i zawrócić rwący potok prawdy?? Z głowami się pomieniałeś ! Kto jest teraz szurem, foliarzem, czy płaskoziemcą? Zostaniesz osądzony przez niezależny sąd, rozliczony i odpowiednio słusznie skazany za swoje dyrdymały o konieczności przyjęcia (wielokrotnego) preparatów modyfikujących nasze DNA, powodujących powikłania i śmierć, za które nikt nie bierze odpowiedzialności. W czym sam z pewnością udziału nie wziąłeś jak i cała większość sprzedajnych politykierów na usługach pejsatych SS-synów, bo dobrze wiecie czym to kończy w ciągu kilku lat !
knedel
knedel Wczoraj, 16:03
Lecz się z nienawiści
Janek
Janek Wczoraj, 17:15
To ty najpierw z kłamstwa , oszustwa i manipulacji ! Namawiający dzieci i kobiety w ciąży do przyjęcia śmiercionośnego preparatu modyfikującego nasze DNA robiąc z nas produkt inżynierii genetycznej !
@
@ Wczoraj, 18:12
Nikogo do niczego nie namawiam. Stwierdziłem tylko fakt. Oprócz strachu przed igłami masz jeszcze manię prześladowczą. Piszesz bzdury pod wieloma nickami. Raz tak raz tak
Janek
Janek Wczoraj, 18:33
- a biegnij się zaszczepić, to twoja stara pisała...
Janek
Janek Wczoraj, 15:06
Listy gończe ! :
https://youtu.be/cFtf19KFzeY?t…
Daiavelis :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek Wczoraj, 17:45
Na chwilę obecną całkowicie odcinam się od Jabłonowskiego i złośliwego grubasa. Zamieściłem kilka komentarzy jako sympatyk tego kanału a po wylogowaniu się z YT i następnie odświeżeniu strony zauważyłem, że moje komentarze są niewidoczne dla innych użytkowników. Tak więc nie mam wątpliwości to są farbowane lisy i jesteśmy rozjeżdżani na wiele sposobów !!!. Tylko telefony od słuchaczy, rzetelny głos Polaków ma wielką wartość. Co by tylko zwykłym ludziom za prawdomówność krzywda się nie stała, bo czasy są szalone a zdrajców ogrom... Wyp....j Osadowski i Olszański, Rola, Korczarowski, Sendecki, Poneta i wszyscy zdrajcy podszywający się pod patriotów ! !!! Nie ma już komu ufać, pieniądze zaćmiły wam umysły. Miałem wątpliwości i chciałem wierzyć, że robią dobrze dla Polakó a teraz już nie mam złudzeń. Nikt nie mówi rzetelnej prawdy.
knedel
knedel Wczoraj, 12:54
osoba chora na aichmofobię obawia się najbardziej utraty kontroli, omdlenia i śmierci. Nie jest ona w stanie poddać się badaniu lekarskiemu czy zastosować się do zaleceń medycznych. W tej sytuacji unikanie gabinetów lekarskich i brak profilaktyki stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia.
knedel
knedel Wczoraj, 12:52
Przyczyną powstania aichmofobii może być przeżycie traumatycznego wydarzenia z przeszłości, pobyt w szpitalu w okresie wczesnodziecięcym lub sytuacja, która obecnie kojarzona jest z bezpośrednim zagrożeniem
knedel
knedel Wczoraj, 12:50
Aichmofobia to nadmierny i irracjonalny lęk przed ostrymi, spiczastymi przedmiotami, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. Osoba dotknięta aichmofobią reaguje niepokojem, jeśli znajduje się w pobliżu ostrej rzeczy, za pomocą której - według niej - można wyrządzić krzywdę.
knedel
knedel 2 dni temu, 21:42
Taka jest wiarygodność fajkowych niusów antyszczepów:
https://www.rmf24.pl/raporty/r…
Janek
Janek Wczoraj, 09:33
Posłowie i senatorowie też są antyszczepami. Szach - mat, systemowy srollu na usługach ludobójców.
Tina
Tina 2 dni temu, 23:39
Och, Horbana też pod sąd!!!!
Czasami tak się zdarza, należy takie osoby weryfikować, ale częściej zdarza się, że druga strona podaje informacje niezgodne z nauką lub mają klapki na oczach i kłamią prosto w oczy!!!Podaje przykład , jak pan Horban głubi się w swoich ciągłych wypowiedziach i też trzeba go pozwać do sądu za szerzenie sprzecznych wiadomości!!!!! Nie wiem dlaczego, ale trzeba też sprawdzić, czy czegoś nie bierze.......
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 2 dni temu, 13:47
J. Zbigniew Potocki - mocne :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 13.01.2022, 18:33
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 13.01.2022, 14:38
Kazachstan, Ałma-Aty i spalony parlament :
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 13.01.2022, 14:09
Protesty w Sofii (Bułgaria) :
https://rumble.com/vshxlr-prot…
https://www.youtube.com/watch?…
https://rumble.com/vsfzs5-bulg…
Oj, przegniecie pałę usłużni zdrajcy i ludobójcy !!!
Tina
Tina 13.01.2022, 09:44
Od poniedziałku szczepią w Australii dzieci od 5 do 11 lat. Dzisiaj w Sydney dwujka dzieci w wieku 5 i 7 lat oraz 8 letnie dziecko z Viktorii miały zawał serca po przyjęciu preparatów!!!
Tina
Tina 13.01.2022, 00:02
W Australii rozpoczyna się program komediowy:
mamy testy RAT sami wykonywać w domu i zgłaszać poprzez aplikacje testy pozytywne. A kto nie zgłosi testu pozytywnego, będzie nałożona kara $1000. To lepiej nie testować się!!! Jeszcze nie wiadomo jak będą weryfikować to, czy ktoś wykonał test czy nie, czy jest pozytywny czy nie! Chyba już mamy podsłuch w każdym domu!! Wczoraj w naszym stanie NSW zgłoszono 54tys. tym sposobem testów pozytywnych!!! Testy PCR nie wiadomo ile było!
Tina
Tina 13.01.2022, 09:40
A dzisiaj o szprycach i omikronku takie mamy dane czy u was też to dotarło?
Rząd i premierzy stanów muszą dziś zwrócić się do narodu, informując, że dyrektor generalny firmy Pfizer powiedział, że obecna szczepionka zapewnia niewielką, „jeśli w ogóle” ochronę przed Omicronem. Oficjalne przeprosiny za przymusowe szczepienia powinny być również dostarczone przez rząd dla wszystkich, którzy ucierpieli z powodu takich niepotrzebnych szczepień. Mandaty powinny natychmiast wygasnąć!
Albert Bourla (dyrektor generalny Pfizera) również powiedział, że pracują nad nową szczepionką, która będzie skuteczna przeciwko omironowi i powinna być gotowa do marca. Ludzie prawdopodobnie dostaną w tym roku kolejne 3 strzały!!!!
Janek
Janek 12.01.2022, 18:14
Andy Choinski :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 12.01.2022, 17:14
Jestem bardzo zajęty różnymi sprawami, ale udało mi się odszukać materiał na swoim komputerze (zgrywam wszystko, co przedstawia jakąś wartość) a który wciąż istnieje na YT, a który powinien dać Wam bardzo dużo do myślenia. Nie zauważacie tu jakiejś "koincydencji" odnośnie modyfikowania ludzi genetycznie poprzez preparaty niesłusznie zwane "szczepionkami"? Mamy do czynienia z patentowaniem ludzi??
https://www.youtube.com/watch?…
Ja
Ja 12.01.2022, 17:48
Co nas obchodzi zawartość twojego kompa? Przecież to twój problem😜
Janek
Janek 12.01.2022, 18:11
ciebie to śmieszy systemowy srollu, post-kowidowy bolszewicki kapo??

Pozostałe