Chroń klimat! Przestań tyle prać !

  • 04.01.2022, 14:18 (aktualizacja 04.01.2022, 14:28)
  • Źródło: https://bigleaguepolitics.com/bizarre-world-economic-forum-video-orders-citizens-to-stop-washing-their-clothes-to-fight-climate-change/
Chroń klimat! Przestań tyle prać ! pixabay.com
Dziwaczny film Światowego Forum Ekonomicznego nakazuje obywatelom zaprzestanie prania ubrań w celu walki ze zmianami klimatu

Nowy, dziwaczny film globalistycznego Światowego Forum Ekonomicznego [WEF] nakazuje obywatelom krajów zachodnich zaprzestanie prania ubrań w celu walki ze zmianami klimatycznymi, po tym jak wcześniej zalecało, aby ludność krajów rozwiniętych zjadała robaki i wyrzekała się wszelkiego dobytku w celu obniżenia emisji dwutlenku węgla.

Ten dziwaczny film pojawił się na profilu Twitterowym WEF.

 

 

 

Światowe Forum Ekonomiczne, któremu przewodniczy słynny architekt „Wielkiego Resetu” Klaus Schwab, rutynowo podkreśla, że obniżenie jakości życia przeciętnych obywateli jest sposobem na powstrzymanie zmian klimatycznych i rzekomej katastrofy.

Użytkownicy Twittera włączyli się, aby wyrazić swój sprzeciw wobec autorytaryzmu WEF, dając jasno do zrozumienia, że nie zamierzają robić za chłopów pańszczyźnianych skorumpowanej i złowrogiej elity z tej wynaturzonej organizacji, w realizacji ich chorej wizji przyszłości.

Podczas gdy globalna elita tworząca Światowe Forum Ekonomiczne lata w swoich prywatnych odrzutowcach, nigdy nie nosząc tych samych ubrań dwa razy i robiąc wszystko, czego każą ci NIE robić.

Czemu? Ponieważ jesteś dla nich tylko niewolnikiem. Kimś, kim trzeba rządzić.

— The Mad King (@Th3MadK1NG) December 26, 2021

_

Chodzi o to i zawsze o to chodziło, aby masy zużywały mniej zasobów, aby elita mogła cieszyć się tańszymi luksusami. Nie mam problemu z kapitalizmem i rynkami, gdy służą wszystkim, ale ten feudalizm jest celem wszystkich panujących ideologii (także komunizmu i faszyzmu).

— Chris Bartlett (クリス・バートレット) (@BartlettChrisJ) December 26, 2021

 

 

Niektórzy zauważyli, że sama koncepcja unikania prania ubrań odnosi się prawie wyłącznie do klasy biurowo-urzędniczej [white-collar “laptop class”], podczas gdy pracownicy fizyczni, zatrudnieni przy ciężkich i mozolnych pracach mogliby ponieść poważne konsekwencje zdrowotne, jeśli stale nosiliby brudne, poplamione czy przepocone ubrania.

Jak na ironię, globalistyczni miliarderzy i neoliberalni politycy rutynowo korzystają z prywatnych odrzutowców, aby polecieć na coroczną konferencję organizowaną w Davos, uwalniając do środowiska więcej dwutlenku węgla niż przeciętna rodzina przez rok w wyniku samego prania. Światowe Forum Ekonomiczne konsekwentnie walczyło z planami, które obejmują wycofanie przywilejów dla miliarderów i elit, mając nadzieję, że polityka dotycząca ochrony środowiska skoncentruje się wyłącznie na pozbawianiu podstawowych praw obywateli, których plasują niżej od siebie.

Źródło: https://bigleaguepolitics.com/bizarre-world-economic-forum-video-orders-citizens-to-stop-washing-their-clothes-to-fight-climate-change/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 08.01.2022, 23:06
Przestańcie globalisty tyle latać prywatnymi odrzutowcami - przysłużycie się planecie !
Menel z dziada pradziada
Menel z dziada pradziada 04.01.2022, 19:41
Dziwaczny bo dziwaczny. Jak nie masz ciepłej wody to nie pierzesz czekasz aż cię deszcz zmoczy i odświerzy wdzianko. A że śmierdzi? Ja tam nie czuję. Inni może ale za to w kolejce zawsze trzymają zdrowy dystans. Częste mycie skraca życie i tak trzymać. A elity niech się chlapią wodą do woli. Zawieje takiego dostanie kataru i szlag go trafi. Kot też nie pierze a ma takie miękkie futerko..,

Pozostałe