Odliczaj z odkurzaczem Redroad V17 i zacznij sterylnie nowy rok 2022

  • 11.01.2022, 11:19 (aktualizacja 12.01.2022, 11:42)
  • Źródło: Artykuł Sponsorowany
Odliczaj z odkurzaczem Redroad V17 i zacznij sterylnie nowy rok 2022 redroad.cc
Wraz z rozpoczynającym się Nowym Rokiem 2022, wschodząca marka Redroad wprowadza na rynek nowy rewolucyjny i bezprzewodowy odkurzacz Redroad V17.

 

Flagowy bezprzewodowy odkurzacz Redroad V17 to nowy projekt, rozwiązujący problemy użytkowników, które pojawiły się w ankiecie przeprowadzonej w 20 krajach przez 5 lat

 

Szczotka dwuwalcowa, 4-krotna skuteczność czyszczenia

 

 

Skuteczność odkurzania to podstawowe kryterium oceny dla odkurzacza. Te najpopularniejsze mają jedną szczotkę rolkową a odkurzanie polega na tym, że sprzęt trzeba popychać. Taka konstrukcja ma mniejszy zasięg i moc. Bez względu na to, jak mocna jest moc  ssania odkurzacza, trudno jest poprawić jego wydajność. Tak więc nie wszystkich użytkowników satysfakcjonuje to rozwiązanie. Firma Redroad skupiła się w swoich badaniach nad nowym rozwiązaniem, którym jest szczotka walcowa. Rezultatem tych badań jest zmotoryzowana, podwójna szczotka rolkowa w kształcie litery V, która jest 4 razy wydajniejsza niż zwykłe szczotki rolkowe. Dwa zmotoryzowane wałki toczą się do siebie, aby zbierać odpady, które są następnie zasysane przez silnik o mocy 155AW. Ponieważ takie rozwiązanie podwaja powierzchnię szczotki, wydajność jest czterokrotnie większa w usuwaniu wszelkich odpadów z podłogi. (Oryginalny pakiet Redroad V17 zawiera 2 rolki podłogowe i 2 rolki dywanowe do montażu zgodnie z rodzajem podłogi)

 

Super wydajny i czysty system filtracji, zapobiega wydostawaniu się kurzu do otoczenia

 

Według WHO ponad miliard ludzi cierpi na przewlekłe choroby układu oddechowego, a zachorowalność rośnie w prawie każdym kraju. Odkurzacz jest jednym z najściślej powiązanych ze zdrowiem dróg oddechowych urządzeń domowych. Dlatego Redroad V17 został zaprojektowany ze szczególną uwagą na system filtracji powietrza. Aby dokładnie zebrać cały kurz i zapobiec przedostawaniu się roztoczy, pyłków oraz drobnoustrojów wywołujących choroby przez wylot urządzenia, Redroad V17 posiada 5-stopniowy system filtracji z filtrami H12 i H13 HEPA z węglem aktywnym. Ten system pozwala wychwytywać 99,97% drobnych cząstek o rozmiarach do 0,1 mikrona, toksyczne gazy i zapachy oraz wypuszczać chirurgicznie czyste powietrze, aby chronić zdrowie całej rodziny.

 

Obrót o 360°, pozwala zmieścić się w każdym kącie

 

Zwykłym odkurzaczem ciężko jest sięgnąć wokół nóg stołu lub pod meblami, ponieważ nie mogą się one obracać w każdym kierunku. Miejsca te będą gromadzić kurz, który wpływa nie tylko na higienę domu, ale także na wrażenia wizualne użytkownika. Aby rozwiązać ten problem i maksymalnie poprawić wrażenia wizualne użytkownika, wynaleziono rurę przedłużającą 360° Redroad V17. Może obracać się w dowolnym kierunku, gdy użytkownik delikatnie pracuje nadgarstkiem. Z jednej strony pozwala to wyeliminować „martwe punkty” w skomplikowanym układzie domu i umożliwia sprzątanie pod meblami lub w rogach, czego nie potrafią zwykłe odkurzacze. Z drugiej strony możesz manewrować odkurzaczem jedną ręką i z łatwością czyścić podłogę.

 

Nowy Redroad potrafi o wiele więcej 

 

Każdy użytkownik odkurzacza zwraca uwagę na co innego. Dlatego też Redroad przy zachowaniu podstawowych funkcji odkurzacza dodatkowo skupia się też na dodatkowych . Dla ludzi , którym przeszkadza hałas, zaprojektowano  9-stopniowy system redukcji hałasu Mantolo. Pozwala on utrzymać irytujący hałas na komfortowym poziomie 60dB. Dla osób posiadających duże domy nowa konstrukcja pozwala podwoić czas odkurzania, przy zastosowaniu drugiej baterii zastępczej. Do urządzenia producent przewidział też różne dodatki takie jak: nasadka szczelinowa LED, która oświetla ciemne obszary, zmotoryzowana szczotka usuwająca roztocza do czyszczenia pościeli, szczotka do odkurzania zasłon, mebli i urządzeń oraz dolna przejściówka, która pomaga sięgnąć pod niskimi meblami itp.

 

W nadchodzącym nowym roku niech Twój dom będzie nieskazitelnie czysty dzięki Redroad V17

 

Więcej szczegółów na temat odkurzacza na stronie producenta https://redroad.cc

Źródło: Artykuł Sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jablonski
Jablonski 12.01.2022, 13:56
Coraz ciekawsze te urządzenia

Pozostałe