Fryzjer z Wielkiego Klincza jest Wicemistrzem Polski!

  • 20.05.2016, 12:20 (aktualizacja 30.05.2016, 11:56)
  • admin 24
Fryzjer z Wielkiego Klincza jest Wicemistrzem Polski!
Marcin Kulas z Wielkiego Klincza zdobył tytuł Wicemistrza Polski we Fryzjerstwie Klasycznym. Dzięki temu sukcesowi może teraz zawalczyć o mistrzostwo Europy w Paryżu.

Marcin Kulas to 34-latek, który fryzjerstwem pasjonuje się przez większość swojego życia, bo już od 20 lat. Prowadzi własne atelier w Wielkim Klinczu, pracuje też w Trójmieście. Jego talent zauważył klient Hubert Doluk, który przedstawił zdolnego Kaszubę fryzjerskiemu Mistrzowi Świata Pawłowi Matrackiemu. Ten postanowił zostać trenerem Marcina.

 

Poziom Mistrzostw był bardzo wysoki, a stanięcie na podium nie było łatwe. Wszystkie fryzury musiały być perfekcyjne i wpisywać się w regulamin. Podczas Mistrzostw w Poznaniu Marcin musiał wykazać się w dwóch konkurencjach. W strzyżeniu klasycznym wywalczył tytuł I Wicemistrza, a w czesaniu długich włosów II Wicemistrza Polski.

 

Ten sukces to przepustka na Mistrzostwa Europy, które we wrześniu odbędą się w Paryżu. Teraz Marcin stoi przed wyzwaniem zebrania funduszy. Taki wyjazd to koszt aż 40 tysięcy złotych. Niezbędny jest specjalistyczny sprzęt, który trzeba ściągać z zagranicy.

 

Kciuki trzymają za Marcina wierni klienci, wśród których są wielkie nazwiska, ale przede wszystkim dwie najwierniejsze fanki – żona Magda i córka Wiktoria.  

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jacek, naturalizowany Kaszuba
Jacek, naturalizowany Kaszuba 20.07.2018, 20:06
Siedzę dziś w atelier i patrzę... Widać, że praca Pana Marcina, to profesjonalizm i życiowa pasja. Brawo !
Obserwator
Obserwator 10.01.2017, 11:33
"zdolnego kaszubę" ??? Hmm...
Klientka
Klientka 25.05.2016, 09:24
Pan Marcin jako drugi wicemistrz rezygnuje z pracy w Gdańsku, a to o czymś świadczy!
kris
kris 16.07.2016, 11:58
tak o głupocie. niech najpierw zrezygnuje
Loke
Loke 25.05.2016, 09:15
a ilu było startujących? ;)
ab
ab 23.05.2016, 08:41
Marcin robi więcej niż tylko strzyże . Robi sztukę z tej branży . I bardzo dobrze . Szczere Gratulacje. Impreza Cię nie ominie.......
Jola
Jola 23.05.2016, 07:43
Panie Marcinie serdeczne gratulacje. Ciężką pracą zdobył Pan sukces. Jest Pan wspaniałym, mądrym, młodym człowiekiem. Podziwiam Pana zapał do pracy. Wieżę, że to nie koniec Pana kariery. Trzymamy z mężem za Pana kciuki. Pozdrowienie i buziaczki.
Jakub :)
Jakub :) 22.05.2016, 19:14
Gratuluje panie Marcinie ! Oby tak dalej. Wierzę w dalsze sukcesy i życzę powodzenia ! :)
Iga
Iga 21.05.2016, 17:21
Brawo! Trzymam kciuki!
Wujek
Wujek 21.05.2016, 09:44
Marcin, gratulacje!!!
czytelnik
czytelnik 21.05.2016, 08:13
albo słaba redaktor albo świadomie wprowadzona w błąd przez bohatera, fajnie ze mlodzi sie starają ale wiadomosci i nagłówki powinny byc prawdziwe a nie koloryzowane
duży
duży 20.05.2016, 23:26
No proszę gratuluje Marcinie :D Co jak co ale lepszego fryzjera nie znam a odwiedziłem i dużo :)
HB
HB 20.05.2016, 23:20
ALE LUDZIE ZAWISTNI, WSZYSTKICH W OCHY KOLE ZE KTOS MOZE BYC NAPRAWDE DOBRY ,OD RAZU TYTUL NIE TAKI,PIENIADZE PEWNIE CHCE WYKRECIC ITD... A JA PRACOWALAM Z MARCINEM KILKA LAT I DOKLADNIE NIC DODAC NIC UJAC JEST STWORZONY DO TEJ PRACY-NIE KAZDY WIE JAK DUZO POSWIECIL BY SIE ZNALEZC TAM GDZIE JEST TERAZ . TRZYMAM KCIUKU 'PUSZEK'
maly
maly 20.05.2016, 22:49
By zrobić operację - to wielkie pieniądze są potrzebne!!!
By zrobić fryzure- to wielkie pieniądze są potrzebne!!!
NO CHORY TEN ŚWIAT
lili
lili 20.05.2016, 22:41
To nie ma problemu, jeśli za Marcina trzymają kciuki wierni klienci i to są wielkie nazwiska to i wielkie portfele- więc Nie ma problemu.
gks
gks 20.05.2016, 21:23
W kościerzynie jest kilku bardzo dobrych fryzjerów męskich
gks
gks 20.05.2016, 21:22
W kościerzynie jest kilku bardzo dobrych fryzjerów męskich
Kosierzak
Kosierzak 20.05.2016, 15:35
Broda, szukaj w Bytowie dużo się o tym fryzjerze mówi tu i tam ale kolejki straszne i trudno sie nowym klientom dostac w necie jest strona
Broda
Broda 20.05.2016, 15:25
w K-nie przydał by się prawdziwy golibroda, który wie jak się porządnie za brodę zabrać , bo pod tym względem to jest tragedia, a fryzjer na każdym rogu...
Rerere
Rerere 09.01.2017, 21:11
Zapraszam do Wiekiego Klincza do fryzjera obok lewiatana jesli chce miec pan dobrze zrobiona brodę ;)
Jury
Jury 20.05.2016, 15:25
Człowieka znam słabo bo na konkursach debiutuje. Prostuję, tytuł to tylko MISTRZ POLSKI,nie ma wicemistrzów, drugich, trzecich itd wicemistrzów...swoją drogą Pan fryzjer zdobył trzecie miejsce. Blichtr widać zaszkodził więc życzę dużo pokory i wiele pracy a sukces, o którym można będzie kolorowo pisać sam przyjdzie, z pewnością.
Kuba
Kuba 20.05.2016, 15:09
Najlepszy fryjzer!

Pozostałe