Jak samodzielnie pokonałem Covid-19. Dlaczego codziennie znika z mapy Polski jedna wioska?

  • 20.01.2022, 11:24 (aktualizacja 20.01.2022, 11:46)
  • @ admin24
Jak samodzielnie pokonałem Covid-19. Dlaczego codziennie znika z mapy… motionaray.com
Do naszej redakcji trafił list od mieszkańca powiatu kościerskiego, w którym opisuje on z jednej strony swoje zmaganie z chorobą COVID-19, a z drugiej walkę z bezwzględną medyczną machiną urzędniczą. Warto poświęcić czas na przeczytanie całości i wyciągnąć wnioski. Zapraszamy do lektury.

Szanowna redakcjo.

W połowie grudnia 2021 r., stało się w końcu to, co wisiało chyba, jak miecz Damoklesa, nad każdym obecnie człowiekiem na ziemi. Uległem zakażeniu wirusem Sars-CoV-2. Pojawiły się okropne bóle głowy, dreszcze, osłabienie, duszący kaszel i obniżona do 35,7 st. temperatura ciała. Normalne funkcjonowanie przestało być możliwe. Pozostało leżenie w łóżku i leczenie domowymi sposobami, gdyż telefonu w mojej przychodni nikt przez dwa dni nie raczył odebrać. Po dwóch dniach poczułem się jeszcze gorzej i podejrzewając zakażenie wirusem Sars-CoV-2, natychmiast zaaplikowałem sobie trzymany w domu od roku na czarną godzinę - chlorowodorek amantadyny, którym dr Włodzimierz Bodnar z Przemyśla, wyleczył z Covid-19 tysiące ludzi. Nie mam zamiaru wdawać się w teorie nazywane na razie spiskowymi, dlaczego ten odważny pediatra i pulmonolog z przemyskiej przychodni „Optima” jest dyskredytowany a jego świadectwa szybkiego wyleczenia z Covid-19, kilkudziesięciotysięcznej rzeszy ludzi z całej Polski i zagranicy, marginalizowane i wyśmiewane. 

W momencie kiedy zacząłem stosować amantadynę, podobne objawy do moich wystąpiły także u mojej żony. Nie czekając na dalszy, zapewne niekorzystny rozwój wypadków, ona także zaczęła przyjmować ten lek, zgodnie ze schematem leczenia, zamieszczonym na stronie przemyskiej przychodni „Optima”.  Po dwóch dobach stosowania amantadyny poczuliśmy się z żoną znacznie lepiej. Wrócił apetyt, wróciły siły witalne, nie leżeliśmy już całymi dniami w łóżku i mieliśmy na tyle sił, żeby wybrać się samochodem do punktu Drive Thru szpitala w Kościerzynie. Skierowanie na test uzyskaliśmy przez stronę pacjent.gov.pl, gdyż dodzwonienie się do naszych przychodni ciągle było niemożliwe. Nie wychodząc nigdzie z samochodu poddaliśmy się testowi na „Detekcję RNA wirusa SARS-CoV-2”, który w obu przypadkach dał wynik pozytywny. 

Następnego dnia, od rana zaczęliśmy wydzwaniać do swoich przychodni. Żonie udało się połączyć po trzech godzinach, mi po siedmiu. Teleporadę udało mi się umówić na następny dzień, żona miała więcej szczęścia, bo jeszcze tego samego dnia, zatelefonował do niej lekarz. To co stało się później, jest moim zdaniem wielkim skandalem. Apelowaliśmy do swoich lekarzy rodzinnych o przepisanie amantadyny, powołując się na dokonania dra Bodnara. W obu przypadkach trafiliśmy na mur obojętności i ignorancji. Moja lekarka rodzinna bardziej interesowała się obliczaniem terminu izolacji niż stanem mojego zdrowia, rugając mnie i czyniąc złośliwe uwagi za brak szczepień przeciwko Covid-19. Co  ciekawe, na chorobę na którą według danych rządowych, umiera codziennie w Polsce ok. 500 - 700 osób,  przepisała mi jedynie lek wykrztuśny ACC oraz lek hamujący odruch kaszlowy Thiocodin. Poza tym miałem się leczyć „domowymi sposobami”, witaminą C i herbatą z miodem. Jak w rzeczywistości się leczyłem, lekarka rodzinna dowie się od prokuratora, gdyż zamierzam złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa. Żonie lekarz zaaplikował Nalgesin na dolegliwości mięśniowo-szkieletowe, Erdomed stosowany w przewlekłych chorobach górnych dróg oddechowych, Sambucol będący suplementem z czarnego bzu oraz syrop na kaszel. Na nasze wyraźne prośby o amantadynę, lekarze bez żadnych emocji odparli, że lek ten nie jest przewidziany do leczenia Covid-19. 

Po kilku dniach przyjmowania amantadyny czuliśmy się na tyle dobrze, że wykonywaliśmy już wszystkie czynności jakie można wykonać w warunkach izolacji domowej, którą wyznaczono nam na 9 dni. Objawy choroby znikały jak „ręką odjął”, smak i węch powróciły po dwóch dniach, i pewni jesteśmy, że nie jest to zasługa ACC czy Sambucolu. Po tygodniu oboje zapomnieliśmy co to jest koronawirus a nie jesteśmy młodzieniaszkami, tylko ludźmi na emeryturze. Tymczasem w Polsce codziennie znika z mapy jedna, średniej wielkości wioska. Z powodu Covid-19. 

 

Walka z medyczną machiną biurokratyczną

 

Tydzień po wyleczeniu się z Covid-19, postanowiłem z żoną sprawdzić stan swoich płuc. Pomny kilkugodzinnego wydzwaniania do przychodni lub umawiania się z lekarzem rodzinnym na nie wiadomo jaki termin, sami pojechaliśmy do szpitala w Kościerzynie, żeby bez skierowania odpłatnie zrobiono nam prześwietlenia klatki piersiowej. Tu jednak trafiliśmy na mur biurokratycznej tresury medycznej obywateli, których ta machina traktuje zapewne jak ludzi niespełna rozumu. Okazało się, że nie można sobie zrobić odpłatnie kontrolnego prześwietlenia klatki piersiowej, gdyż nawet wtedy potrzebne jest skierowanie od lekarza. Ta zbiurokratyzowana medyczna machina uważa obywateli za ignorantów, którzy  zapewne w szale dbałości o swoje zdrowie, robią sobie co tydzień rtg klatki piersiowej i żeby ten szał ukrócić, wymaga przezornie skierowania od lekarza. Tak samo potraktowano nas w przychodni lekarskiej przy ul. Skłodowskiej w Kościerzynie. Tam poprosiłem o odpłatną wizytę u jakiegokolwiek lekarza, który na miejscu wypisałby to skierowanie, jednak oznajmiono mi, że jest to niemożliwe, gdyż żaden lekarz nas tego dnia nie przyjmie. Dopiero kilka dni temu, ponad miesiąc po zakażeniu się koronawirusem udało nam się to prześwietlenie zrobić. Pozytywna informacja jest taka, że nie ma śladu w płucach po koronawirusie zarówno u mnie jak i u żony. Twierdzę, że dzięki szybkiemu zastosowaniu amantadyny. Ale niech każdy sobie wierzy w co chce.

 

 

Adam (imię zmienione) - Kościerzyna

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 07.02.2022, 17:50
Podziwiam Janka. Sam napisał tyle komentarzy!
Tina
Tina 26.01.2022, 21:14
Komedia na codzień!!!
Imigrant z Białorusi vs Policja ŚCIGAJĄCA ludzi za brak maski! TOTALNIE OŚMIESZYŁ ich znajomość prawa!
https://wolnosc.tv/imigrant-z-…
Janek
Janek 26.01.2022, 23:54
Klauni wynajęci do wypisywania mandatów ! Że im nie wstyd brać udział w tym srowidowym szwindlu ! Miernoty intelektualne !
patataj, patataj
patataj, patataj 26.01.2022, 10:48
Tak was antyszczepionkowców stworzyli i wykorzystują polityczni cwaniacy z pis i końfederacji, dalej kupujcie ich książki i łykajcie i mądrości i retoryczne figury. Jesteście im potrzebni po to aby stworzyć nowy elektorat z zaprogramowanymi poglądami. Tak walczycie z manipulacją manipulując innymi, że sami zostaliście zmanipulowani.
Pozdro.
https://www.onet.pl/informacje…
Tina
Tina 27.01.2022, 07:15
Osoba, która nie chce brać udziału w eksperymencie medycznym ( może inaczej być szczurem laboratoryjnym), to nie znaczy, że jest antyszczepionkowcem!!!! Ten preparat został dopuszczony warunkowo, tak na marginesie jeżeli nie wiesz, a jeżeli wiesz, że jest inaczej to proszę podaj informacje, że się mylę!!! Czy informują was o wszystkim, jakie informacje zawierają ulotki, słyszałam, że informacje są powierzchowne??? Czy masz jakieś informacje, kto bierze odpowiedzialność za ewentualne skutki uboczne po przyjęciu preparatu teraz i w przyszłości??? A może masz jakieś wyniki badań na temat tego preparatu (przyjmując teze twojego myślenia), po zastosowaniu go np.po 10 latach???
Nikt mnie politycznie nie wykorzystuje, osoby inteligentne dyskutują na każdy temat!!!
Pracuje w tej dziedzinie zdrowotnej, a że nie przyjęłam preparatu w trzeciej fazie eksperymentalnej, to od 31 sierpnia 2021 roku jestem na urlopie bezpłatnym i nie mam zamiaru wracać do pracy pod przymusem szantażu ( i to nie tylko ja, jest nas kilkanaście tysięcy w NSW)!!! Moje ciało, mój wybór!!!
Tina
Tina 26.01.2022, 21:10
Mec. Tarnawa-Gwóźdź: Jakakolwiek segregacja sanitarna JEST NIELEGALNA!
https://wolnosc.tv/mec-tarnawa…
Tina
Tina 25.01.2022, 22:41
Całkowita głupota trwa. Według strony internetowej rządu australijskiego „Australian Bureau of Statics”. Otyłość jest główną przyczyną ŚMIERCI. COVID-19 był 38 - najczęstszą przyczyną śmierci.W 2019 roku przed "wirusem celebrytą", zachorowało na grypę ponad 300tys. obywateli, a prawie 5000 australijczyków zmarło z powodu grypy/zapalenia płuc, nikt tego nie zauważył ani się tym nie przejmował!!!
Fakt, który można sprawdzić!!!




Tina
Tina 25.01.2022, 22:31
Co to jest „normalne”? Skanowanie, noszenie masek i nakazujące dźgnięcia nie są normalne. Wmawia się, że to normalne, ale tak nie jest. Normalne jest życie tak, jak w 2019 roku. Kiedy do tego wrócimy, dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że życie wraca do „normalności”
Janek
Janek 23.01.2022, 22:49
ODMAWIAM PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU! Luc Montagnier - noblista w dziedzinie medycyny :
https://rumble.com/vsp1vd-luc-…
Janek
Janek 23.01.2022, 21:46
Czy możemy zrozumieć się z Izraelem? Czy zapomnimy o kłamstwach wobec Polski? Prof. Korab-Karpowicz :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 23.01.2022, 23:14
Moim zdaniem, nie może być mowy o jakimkolwiek porozumieniu z parchami żadającymi od nas miliardów dolarów za niby utracone dobra. Czyimi obywatelami byli, kiedy Izrael jeszcze nie istniał !!! Co mamy im zwrócić - gróz, który Polacy przez swoją niezwykle ciężką pracę wykorzystali do odbudowania naszego państwa? Żyd nigdy nie był, nie jest i nie będzię naszym bratem ! Z Oświęcimia zrobili sobie exterytorialną mekkę, gdzie Polacy nie mogą oddać hołdu poległym rodakom, bo drzewce przy narodowych flagach beznapletkowcom przeszkadzają a przecież Polacy w podobnej liczbie zostali bestialsko wymordowani. Ale o tym nie dobra jest mówić ! Kiedy się opamiętacie i zrozumiecie, że 7ydy perfidnie zniewalają nasz piękny Słowiański kraj !
Radek
Radek 24.01.2022, 09:04
Gdy rozum śpi budzą się demony.
Sam się zniewalasz w nienawiści i głupocie, a administrator portalu toleruje twoje głupie, obrzydliwe i nienawistne komentarze pomimo zamieszczenia deklaracji:
"Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane."

Tak to jest jak rodzice nie dbają o edukacje swoich dzieci, a te zamiast się uczyć "rzucają kamieniami w szkołę", potem musimy czytać tak głupie komentarze.
Tina
Tina 24.01.2022, 00:37
... i Polska to nie polin!!!
Tina
Tina 22.01.2022, 11:23
Całkowita głupota trwa i trwa! Czy znaleźli już nietoperza, który kichnął na łuskowca?
Tina
Tina 21.01.2022, 20:03
Bieda jakiej nie umiemy sobie wyobrazić. Polski misjonarz na Syberii.
https://pl1.tv/title/bieda-jak…
Tina
Tina 21.01.2022, 20:42
Troche z innej bajki.
Propozycja dla TROLA masz szanse wykazać się!
https://pl1.tv/title/wielkie-s…
Tina
Tina 21.01.2022, 19:57
dr Danuta Mikołajewska: Lekarze zostali ogłupieni, wpędzeni w stan paniki.
https://pl1.tv/title/dr-danuta…
aleksandra
aleksandra 21.01.2022, 14:51
ja także wierzę w amantadynę mam ją w domu pozdrawiam i życze dużo zdrowia
Haha
Haha 21.01.2022, 17:03
Nowa wiara?
Koniec świata
Tina
Tina 20.01.2022, 20:24
Grzegorz Braun DEMASKUJE lekarza z FAŁSZYWYMI dokumentami dot. TESTOWANIA ludzi na…

https://wolnosc.tv/grzegorz-br…
Sensacja
Sensacja 21.01.2022, 13:11
Wow co ty nie powiesz, poważnie.........
Zawrócony
Zawrócony 21.01.2022, 12:35
Gratuluję autorytetu. Grzgorz Braun - człowiek orkiestra. Polonista, reżyser, polityk, wirusolog, wakcynolog, specjalista zarządzania służbą zdrowia ze szczególnym wskazaniem oddziałów ratunkowych i wybitny spiskolog. W tym kraju nigdy nie będzie lepiej jak ludzie będą słuchać takich indywiduów...
Tina
Tina 22.01.2022, 23:00
Czy dlatego 13 autorytetów zrezygnowało z doradctwa rządowi???Czy to jest odpowiedz???
https://www.youtube.com/watch?…
Każda osoba, bez względu na status zaszczepienia powinna to posłuchać jak jadą z tą Komisją Zdrowia według segregacjii LUDZI!!!!!
BRAWO DLA ODWAZNYCH POLAKOW!!!! Tak ważny temat powinien być transmisjowany we wszystkich mediach, by dotarł do wszystkich Polaków!!!
Tina
Tina 22.01.2022, 22:41
A tu mamy rozumię pana autorytet ! Jaki? No taki: "Prof. Horban, szef Rady Medycznej, plącze się i miota we własnych „zeznaniach”, przepytywany przez red. Mazurka, dlaczego zostaliśmy okłamani w kwestii covidu!" Można sprawdzić, autorytet jakiego Polska jeszcze nie miała!!!
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 23.01.2022, 18:42
- a komentarze wyłączone, bo komentujący merytorycznie rozjechaliby tego opłaconego dzbana na strzępy.
Tina
Tina 23.01.2022, 21:33
Ostatnio wszędzie są wyłączone komentarze, w Australi wszystkie media menstrimowe od połowy grudnia wyłączyły komentarze jak zaczeli chorować i umierać zaszprycowani!!! Boją się!!!
W tym tygodniu dołączyli do naszej grupy ci, co nie przyjeli boosterka tz. są dołączeni do nieszczepionych!!! Oj dzieje się, dzieje sie!!!

Tina
Tina 23.01.2022, 21:59
​Balon pęka z srovidem. Zaszczepieni nie sa zaszczepieni, a szczepionki sa obowiazkowe bo nie chronia!!! A tyrani stanowi dalej ciągną ten wózek, pocieszające jest to, że tu wkońcu ludzie się budzą. Premierzy stanowi spodziewali się większej ilości owieczek na boosterki, na początku ci co chcieli przyjąć to przyjęli, a teraz to wszystko się sypie!!! Nazamawiali szpryc i nie wiedzą co z tym zrobić, to zmiejszali stopniowo co dwa tygodnie okres po drugiej dawce, aż doszło, że można boosterka przyjąć po 3 miesiącach!!! Wczorej przebąkiwano, że mają zamiar skrócić do 2-miesięcy!!! No i tak się karuzela kręci, tym bardziej, że zamówiono prawie 200mil. szpryc na 26mil. obywateli!!!
Tina
Tina 21.01.2022, 18:12
...lub takich jak ty!!!!! Swoją osobą, inteligencją nie dorastasz Panu Braunowi do pięt, jesteś poniżej brukowca!!!
Zawrócony
Zawrócony 22.01.2022, 20:52
Z panem Braunem nie śmiem się porównywać - zaiste wybitna to postać, a czyny jego opiewane będą w pieśniach kabaretowych przez jeszcze wiele lat. Smutkiem jednakowoż napawa mnie to, że tak łatwo dała się Pani sprowokować do obrażania zwykłym, żartobliwym komentarzem. Życzę zdrowia i więcej dystansu do siebie i świata.
Tina
Tina 22.01.2022, 21:54
Proszę nauczyć odróżniać się żartu od faktu!!! A co jest w tym śmiesznego lubkabaretowego, że Pan Braun walczy o wolność!!!
A tak pomijając wszystko, co pan powiedziałeś, masz pan rację!!!
Prowokacja mnie nie rusza, opieram się na faktach i czekam na argumenty drugiej strony, jeżeli nie zgadza się z tym o czym piszę!!!
Zawrócony
Zawrócony 23.01.2022, 23:51
Fakty i argumenty = filmiki z YT i inwektywy? Niestety nie dorosłem do tego poziomu dyskusji - żyję w realnym świecie i szkoda mi czasu na pięciogodzinne transmisje samozwańczych "komisji". Zostaje mi pisanie w rzadkich wolnych chwilach prześmiewczych komentarzy i dzika satysfakcja jak łatwo podpuszcza się tych, co "włączyli myślenie " i widać, że sobie z nim jeszcze nie radzą (zresztą podobnie jak z emocjami i agresją - spokojnie, to trudne, potrzeba czasu i ćwiczeń, kiedyś się nauczycie). Swoją drogą chyba zaciął się Pani klawisz z wykrzyknikiem...
Tina
Tina 24.01.2022, 00:44
Masz rację, jeszcze nie dorosłeś do dyskusji!!!
Marek Górski
Marek Górski 21.01.2022, 17:37
Możesz Braunowi co najwyżej buty czyścić szurze szczepionkowy. Jeśli ci pozwoli anonimie bez wykształcenia. Bohater w necie - *** w świecie.
Janek
Janek 24.01.2022, 08:20
Tak mi ten sroll ze dwa razy napisał. Jak to historia zatacza koło ;-). Niestety on nie ma wstydu ani godności...
Tina
Tina 20.01.2022, 21:03
A tu jest całość transmisjii: Braun, żołnierze, lekarze i prawnicy: Komisja śledcza ws. pandemii C-19 i działania lekarzy.

https://www.youtube.com/watch?…
Tina
Tina 21.01.2022, 10:58
Szacunek dla komisji!!!
Lista zasiadających na ławach oskarżonych będzie długa.........kto wie , czy autobusami nie będziecie trzeba wywozić ich do zakładów karnych !!!
Tina
Tina 20.01.2022, 20:18
Francuzi ROZBIJAJĄ TELEWIZORY przed domami polityków w ramach protestu przeciwko PASZPORTOM „szprycowym”:

https://wolnosc.tv/francuzi-ro…
Zaszczepiony
Zaszczepiony 20.01.2022, 19:51
Dlaczego co tydzień z mapy Polski znika jedno miasteczko ?
Janek
Janek 28.01.2022, 22:06
Niczego takiego niedałbyś sobie wcisnąć bezpośrednio do ciała. Jesteś miernotą intelektualną, ale dobrze wiesz, że chodzi tu o depopulację. Nakłaniasz wyłącznie wszystkich innych by przyjęli to zupełnie nieskuteczne cholerstwo powodujące wiele powikłań za które nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności !!! Długotrwałych skutków jeszcze nie znamy. Seniorzy przy każdej dawce szli na pierwszy ogień, to i nie dziwię się że jest w tym interes. Szpitale, emerytury off - człowieka nie ma i dalej straszyć kolejnych srowidowymi statystykami !
Tina
Tina 20.01.2022, 20:50
Niech zaczną właściwie leczyć, to problem się sam rozwiąże!!! Widać, że nie czytałeś artykułu!!! A warto zdjąć klapki z oczu!!!
Tina
Tina 20.01.2022, 19:32
Były doradca WHO krytycznie o programie szczepień na covid-19 w Francuskim Parlamencie:
https://tvpolska.pl/byly-dorad…
Tina
Tina 20.01.2022, 19:43
A tu jest przykład jak pracuje "eliksir" w Australii. Zaznaczam, że w NSW jest oficjalnie zaszprycowanych 95%, a w całej Australii przekroczyło w tym tygodniu zaszprycowanie 90% populacji. Również od tego roku diametralnie wzrosły poważne skutki poszczepienne, każdego dnia mamy plagę takich przypadków.
https://polskawliczbach.blogsp…
zrobisz jak zechcesz
zrobisz jak zechcesz 20.01.2022, 18:03
bardzo mądry tekst o wrażliwości na drugiego człowieka w dobie pandemii
https://www.tygodnikpowszechny…
Zdrowy
Zdrowy 20.01.2022, 17:12
Dlaczego codziennie z mapy Polski znika jedna wioska ?
Anna
Anna 20.01.2022, 18:31
Odpowiedź jest w tekście powyżej.
Zaszczepiony Olek
Zaszczepiony Olek 20.01.2022, 16:30
Chorowałem objawowo 3 dni tzn lekka gorączka gorsze samopoczucie. Uważam że taki szybki i delikatny przebieg choroby był możliwy dzięki szczepieniom.
Kościerzak
Kościerzak 21.01.2022, 13:02
Chorowałem również lekko, delikatny przebieg choroby był możliwy dzięki temu że się NIE szczepiłem.
Tina
Tina 21.01.2022, 10:59
W Katyniu i obozach niemieckich też najpierw szczepili mundurowych, nauczycieli i medykow... Tylko że ołowiem i gazem!!!
@@@
@@@ 20.01.2022, 14:45
Mnie kovid dopadł tuż po świętach. Zaczęłam się źle czuć już w świeta . 27 grudnia udałam się do lekarza. Stwierdził zwykłe przeziębienie zapisał pecto dril i sinulan. W środę 29 grudnia wieczorem nagle straciłam węch. W czwartek rano dzwoniąc na ośrodek zdrowia poinformowałam o obiawach . Kazano mi przyjechać w celu wykonania testu . Oczywiście wyszedł pozytywny . Podejrzewam, że już w poniedziałek wyszedłby pozytywny. Pani doktor kazała mi pić dużo wody i brać środki przeciwbólowe. W moim przypadku najgorszy był ból głowy . Z pozostałych czterech członków rodziny nikt się nie zakaził .
Ozdrowieniec
Ozdrowieniec 20.01.2022, 12:38
Chorowałem na covid i na teleporadzie lekarz zlecił mi odpoczynek i paracetamol w przypadku wystąpienia gorączki powyżej 38°C - po dwóch dobach objawy minęły. Jak wskazuje mój przypadek teleporady działają. Pozdrowienia dla p. Redaktora oraz wszystkich rozsądnych czytelników.
Ela
Ela 20.01.2022, 12:58
Raz jesteś "Zawrócony", raz "Ozdrowieniec"? Zdecyduj się kim jesteś? Myślisz, że ktoś te twoje bzdurne wypociny traktuje poważnie?

Pozostałe