Film o sytuacji na świecie.Planet Lockdown

  • 22.01.2022, 19:37 (aktualizacja 23.01.2022, 08:53)
  • @ admin24
Film o sytuacji na świecie.Planet Lockdown
Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych. Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 21.02.2022, 16:05
Kolejne konkrety od Wolfganga Wodarga :
https://banbye.pl/watch/v_qwPx…
Leszek
Leszek 21.02.2022, 19:13
Janek kliknąłem w Twój link i dziwne rzeczy zaczęły się dziać z moim kompem, czy to możliwe, że strona udostępniona przez Ciebie jest skażona jakimś wirusem lub trojanem? Ktoś już tu pisał o możliwych zagrożeniach na stronach udostępnianych przez TINĘ. O co chodzi?
Tina
Tina 22.02.2022, 08:58
Dlaczego nie możesz znaleźć prawdziwej pracy zamiast codziennie robić z siebie "głupka"? Nikt cię nie zmusza do czytania komentarzy lub oglądania wywiadów, bardzo chętnie zobaczyłabym twój punkt widzenia jakieś argumenty, ludzie inteligentni rozmawiają na każdy temat, wymieniają się informacją! Ciągle pod innymi nikami siejesz zamęt, czy to daje ci "psychopatyczną" satysfakcję?
@
@ 21.02.2022, 22:03
Dziwne rzeczy TROLU, to jakim sposobem umieszczasz komentarze?
Oczekuje się, że WHO zmieni definicję „W PEŁNI ZASZCZEPIONY” na „samobójczy z poważną chorobą psychiczną, wysoce podatny na samookaleczenie, epizody schizofrenii w przypadku kontaktu z rzeczywistością! Czy już doznałeś takich obiawów, bo ziejesz trolowaniem?
Janek
Janek 21.02.2022, 19:19
Najwidoczniej
szperałeś wcześniej po XXX-ach... . U rozumnych, dumnych Polaków takie rzeczy jakoś nie mają miejsca... . Polecam naprawić swój rozum srollu internetowy.
Janek
Janek 21.02.2022, 19:25
- komp jest w porządku.
Tina
Tina 21.02.2022, 15:26
Piotr Witt: Francja to już stan (wyłączonego) umysłu!: Szczepionki działają doskonale, nie dają skutków ubocznych, a paszport szczepionkowy jest bardzo ważnym orężem w walce z chorobą! Kto by sądził inaczej, ten jest szarlatan!
https://wolnosc.tv/piotr-witt-…
Tina
Tina 21.02.2022, 15:23
Christopher Cole: Coroczne, przymusowe szczepienia na COVID nawet dla 3-latków! Wyciekły nagrania FDA, CDC i producentów szczepionek!
https://wolnosc.tv/christopher…
Informatyk
Informatyk 20.02.2022, 09:28
Na tego komentatora o nicku TINA trzeba uważać gdyż w załączonych linkach są niebezpieczne strony co może doprowadzić do kradzieży tożsamości i wyczyszczenia konta.
UWAŻAJCIE
Tina
Tina 20.02.2022, 10:14
"Informatyku" czy możesz powiedzieć, co zawierają te „szczepionki”? Czy możesz powiedzieć, dlaczego w tej „pandemii” śmiertelność jest poniżej 1% i tylko wśród osób powyżej 70 roku życia? Czy możesz powiedzieć, dlaczego te szczepionki są tylko „tymczasowo zatwierdzone”? Czy możesz powiedzieć, czy dana osoba może być tymczasowo w ciąży, bo też są takie narracje?Mam nadzieję, że zainstalowali szubienicę lub krzesło elektryczne dla zdradzieckich szumowin, z możliwością transmitowania tego do narodu.Nie możesz przewidzieć pogody nawet po obejrzeniu wzorców pogodowych z poprzednich lat , ale na pewno jesteś dobry w przewidywaniu wirusa, którego nikt wcześniej nie widział 🤔🤣🤣🤣🤣
Tina
Tina 20.02.2022, 10:06
Informatyku niebezpieczne linki to może ty polecasz. Wszystko co podaję to sama sprawdzam, a nie wiesz jako informatyk jak się sprawdza linki? A prawda cię kole i boli, oj boli!
SRALIS MÓZGALIS REFERENTIS DUPTIS!
Tina
Tina 20.02.2022, 08:44
🐑REKLAMA🐑
Zapraszamy na wakacje, "Ozi" otwarci dla zaszprycowanych od północy!!!
Od jutra wspaniale jest zobaczyć Australię z powrotem jako cel turystyczny, zajmując miejsce obok Kanady, Nowej Zelandii i Afganistanu!
ScoMo popełnia ludobójstwo na wszystkich Australijczykach za pomocą strzału "gumi jagód" i obraca broń dźwiękową i być może broń mikrofalową na przestrzegających prawa, pokojowo protestujących obywateli Australii w Canberze.
Tina
Tina 21.02.2022, 14:57
No cóż. A miało być tak fajnie. Wstydliwy dzień dla Australii ”: Strajk komunikacjii miejskiej zatrzymuje turystów w dniu ponownego otwarcia granicy. W dniu, w którym musieliśmy pokazać turystom, że zostaną „powitani” w Australii, pokazaliśmy im również, że „mogą nie skorzystać z miejskiego transportu jakim jest - pociąg”.
Wybraliśmy właśnie ten dzień na ostateczną rozgrywkę – dzień, w którym pokazaliśmy światu to, co najlepsze. Nic tak człowieka nie chroni jak prawda - czyż nie? Każdy dzień, w którym rząd australijski wpadnie w zakłopotanie, to dobry dzień! Myślałam, że goście zostaliby powitani "wzmacniaczem z gumi jagód" i maską N95😷😷😷😷😷😷😷!!!
Tina
Tina 19.02.2022, 22:18
Piekielne #paszporty kowidowe - Abp Jan Paweł #Lenga i dr Stanisław #Krajski
https://www.youtube.com/watch?…
Więcej dla zainteresowanych na stronie Abp Jana Pawła Lengi.
https://www.youtube.com/c/AbpJ…
Tina
Tina 19.02.2022, 07:59
Dr Simone Gold: SZOKUJĄCA PRAWDA o pandemii C19! Warto posłuchać!
https://wolnosc.tv/dr-simone-g…
informatyk
informatyk 19.02.2022, 10:34
Na tego komentatora o nicku TINA trzeba uważać gdyż w załączonych linkach są niebezpieczne strony co może doprowadzić do kradzieży tożsamości i wyczyszczenia konta.
UWAŻAJCIE
@
@ 19.02.2022, 21:19
Informatyku jak się „schodzi” do płaskowyżu? A może inaczej, czy na twojej głowie plonu jest płaskowyż?🤡🤡🤡
Tina
Tina 19.02.2022, 11:02
.... czy też obiecują ci perły na następne danie?🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣😂😂
Tina
Tina 19.02.2022, 10:47
Nie rozśmieszaj mnie, może powinieneś zejść z wysokiego konia i udać się do Canberry i pomóc pokazać dobrym ludziom tam protestującym, jak odzyskać ten kraj z tych skorumpowanych policjantów?
Tina
Tina 19.02.2022, 10:45
Polecam Ci "Informatyku" dr.Simone Gold, masz nawet tłumacza jakbyś nie ogarniał z angielskim!
Tina
Tina 19.02.2022, 10:41
Informatyku niebezpieczne linki to może ty polecasz. Wszystko co podaję to sama sprawdzam, a nie wiesz jako informatyk jak się sprawdza linki? A prawda cię kole i boli, oj boli!
@
@ 18.02.2022, 20:16
POdobno obecne świnie przy korycie mają obiecane perły na następne danie ❔❗🤐😵‍💫😉
Tina
Tina 27.01.2022, 21:34
Tu jest odpowiedź w jakie "guwno" nas wpędzono, jak pracują szpitale i nie tylko na "Planet Lockdown"! Polecam ten film! Czy to dalej jest foliarstwo???
Tina
Tina 27.01.2022, 12:58
Gratulacje dla redakcji, aż trudno uwieżyć, że jesteście jedni z nielicznych mediów.
TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA
Janek
Janek 18.02.2022, 22:18
- również to doceniam. Rzeczywiście są niezwykle odważni podając nam tak nieprzychylne mainstreamowi/globalistom informacje dając nam wszystkim krytycznie myślącym światełko nadzieii, że ktoś jednak myśli tak ja my. To, też musi działać w drugą stronę i w razie zagrożenia bronić niezależności słowa tego portalu za wszelką cenę ! Politykierzy nas dzielą, skłócają i z tego czerpią korzyści - my Kaszubi i wszyscy Polacy musimy się zjednoczyć przeciwko ewidentnemu zniewoleniu ! Brońmy za wszelką cenę prawdziwie niezależnych, beztendencyjnych mediów ! Tutaj Kościerzyna24.info staje się pionierem na skalę ogólno Polską !
Tina
Tina 19.02.2022, 07:29
"Zło nie jest w stanie stworzyć niczego nowego, może jedynie zniekształcić i zniszczyć to, co zostało wymyślone lub stworzone przez siły dobra”. - JRR Tolkiena
Cała narracja COVIDIOZY upada, ci co nam to zafundowali zaczynają rakiem się wycofywać. Od wczoraj znieśli wiekszość restrykcjii w naszym stanie NSW, tak jak wszędzie, może przestraszyli się protestów (Kanada), które mamy również w Canberze od 4 tygodni, ale wydaje mi się, że jest to cisza przed burzą!
Pozdrawiam wolnych Polaków!
Jachu
Jachu 24.01.2022, 15:21
Petarda film !

Pozostałe