Jak postępuje przeprowadzka PODR do Lubania?

  • 25.05.2016, 13:17 (aktualizacja 30.05.2016, 11:55)
  • admin 24
Jak postępuje przeprowadzka PODR do Lubania?
Wielkimi krokami zbliża się termin przeprowadzki Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego do Lubania. Dyrektor Aleksander Mach zaprosił media na Dzień Otwarty, by przedstawić postęp prac budowlanych.

Najpóźniej 30 czerwca wykonawca oddaje zmodernizowany budynek dawnej szkoły inwestorowi, czyli Pomorskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego. W tej chwili zakończono termomodernizacje obiektu, gotowe są już też wszystkie instalacje. Dokonano również gruntownej przebudowy i adaptacji budynku.

 

Sam proces przeniesienia zaplanowano na dwa miesiące wakacji. Koszt tej inwestycji to niemal 4,5 miliona złotych. Cały ośrodek nie zmieści się jednak w jednym budynku. W centrali pracować będzie około 55 pracowników. Z okien wyremontowanych biur będą widzieli budynek, który czeka w kolejce do rewitalizacji.

 

Przewidywany termin realizacji tego obiektu to 2017 rok. W ten właśnie sposób Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego sukcesywnie wraca do Lubania, gdzie miał już swoją siedzibę w latach 1957-1990.

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do poprzednika
do poprzednika 29.05.2016, 22:18
zgadzam się z tobą-też tak uważam;ludzie to bezlitosne bestie,które ciągle znęcają się nad zwierzętami zjadając je.A co to jest cielęcinka???ano mięsko od noworodka krówki-czyli ludziska zżerają noworodki!!!!!!!!ohyda
moje przemyślenia
moje przemyślenia 29.05.2016, 22:14
czy są gorsze istoty od ludzi???chyba nie ma!!!!!!!! Ludzie są pazerni na pieniądze,za pieniądze sprzedają wszystkich i wszystko.Chęć bogacenia się pozbywa ich człowieczeństwa.Jak zastanawiam się nad ludźmi,to stwierdzam,że nie ma gorszego gatunku ssaków na świecie,tylko nie wiem,dlaczego nazywa się ich HOMO SAPIENS /CZŁOWIEK ROZUMNY/-JAKI ROZUMY?? GŁUPI JAK PRZYSŁOWIOWY BUT
do gg
do gg 28.05.2016, 21:23
i wielka chęć autopromocji też jest bardzo ważna
gg
gg 27.05.2016, 22:52
kwalifikacje są mało istotne-koneksje rodzinne sie liczą
karinka
karinka 27.05.2016, 18:05
I to sa takie wielkie kwalifikacje? Za lade wyst.
wg mojej wiedzy
wg mojej wiedzy 27.05.2016, 10:34
ma licencjat ze szkółki,w której robił lizaczek,a czesne opłacał narzeczony
Piątek
Piątek 26.05.2016, 19:42
piąteczek, piątunio. To już jutro i rach ciach mach do wywiadu:-)
karina
karina 26.05.2016, 14:34
A jakie studia ukończyła Młodzianowska, skoro ją awansował LIzak? Bodajże zlikwodował wydział i stworzył specjalnie nowy. Czy to prawda?
POdpis
POdpis 26.05.2016, 19:40
ŚWIĘTA PRAWDA
no i...
no i... 26.05.2016, 10:45
Karina znajdzie pracę-promocja szwagra
dlatego
dlatego 26.05.2016, 10:45
pan tomasz tak trzyma się władzy
jan
jan 26.05.2016, 16:59
W poprzednij kadencji dargacz tak psocil czusze jak topowy opozycjonista.
Kościerska SITWA
Kościerska SITWA 26.05.2016, 14:21
W mieście, w szkołach, we wszystkich spółkach miejskich w Kościerzynie, czyli ponad 200 osób, to pracownicy, kierownicy, dyrektorzy i naczelnicy zatrudnieni przez szefów PO i Wspólnoty. Z ludzi związanych z PIS w mieście zatrudnionych jest tylko 2, Majewski i p. Dargacz. Oto proporcje kościerskiej SITWY. Mimo zmiany burmistrza w Kościerzynie nadal trwa układ trzymający władzę - czyli PO i Wspólnoty. Wybór Dargacza na przewodniczącego, to próba zorbicia tego układu. takim tempem PIS całkowicie przejmie władzę gdzieś za 200 lat!
NIE za 200 lat
NIE za 200 lat 26.05.2016, 15:58
bo maja na to NIE POzwoli, obroni GRUPY trzymające władzę i przyjmie do pracy NOWE POkolenia
Marek
Marek 26.05.2016, 09:38
Uczciwość chrześcijańska P. Dargaczów bije pełną tęczą . Tylko do koryta !!!!
demot
demot 25.05.2016, 18:08
A teraz news żona Tomasza Dargacza została dyrektorem KRUSu w Kościerzynie. Krótki życiorys: mgr matematyki, zwolniona z LO bo nie potrafiła przekazać wiedzy młodzieży. Menadżer o profilu rodzenie dzieci, prowadzenie gospodarstwa domowego.

Pozostałe