Protest przeciwko segregacji sanitarnej w Kościerzynie

  • 05.02.2022, 15:01 (aktualizacja 05.02.2022, 15:07)
  • @ admin24
Protest przeciwko segregacji sanitarnej w Kościerzynie
Ponad 100 osób zgromadził dzisiaj, w sobotę 5 lutego br. w południe protest przeciwko segregacji sanitarnej, który odbył się na kościerskim rynku.

Protest zorganizowało kościerskie koło Kanfederacji. Protestujący, którzy przyjechali z transparentami z różnych miejscowości w powiecie kościerskim sprzeciwiali się przede wszystkim segregacji sanitarnej forsowanej przez rząd, katastrofalnej sytuacji w systemie oświaty oraz zapaści w systemie służby zdrowia.  

Manifestujący domagają się także przywrócenia wolności słowa i doprowadzenia do rzeczowej debaty publicznej w związku z obecną sytuacją epidemiczną w sejmie i mediach publicznych, zaprzestania „całodobowego straszenia społeczeństwa poprzez oddziaływania mediów głównego nurtu”, rozpoczęcia akcji informacyjnej i profilaktycznej promującej zdrowy styl życia, wprowadzenie leczenia Covid-19 i innych infekcji wirusowych poprzez: opracowanie protokołu wczesnego leczenia Covid-19 dla POZ, otwarcie POZ-ów i zniesienie teleporad, przywrócenie dotychczasowego rytmu pracy izb przyjęć i SOR-ów, przywrócenie dotychczasowego trybu pracy oddziałów szpitalnych wszystkich specjalności. 

Wśród postulatów znalazły się także: zniesienie obostrzeń covidowych, nie doprowadzania do segregacji i dyskryminacji ludności przez dzielenie społeczeństwa paszportami covidowymi, wycofując je całkowicie, nie wprowadzanie obowiązku szczepień, w tym wybranych grup zawodowych, przywrócenia ustawowo zagwarantowanego dostępu do nauki dzieci i młodzieży w trybie stacjonarnym, zajęcia się ważnymi dla gospodarki projektami ratowania pogrążonej w kryzysie gospodarczym branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej.

Trwający ponad godzinę protest odbył się bez zakłóceń.

 

Pełna relacja z manifestacji znajduje się tutaj : 

 

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tina
Tina 10.02.2022, 10:45
Ottawa 08.02.2022 Aktualna sytuacja na miejscu.
https://rumble.com/vuif6m-002-…
Tina
Tina 10.02.2022, 10:38
Amerykańska Pielęgniarka | To nie jest szpital, to jest obóz koncentracyjny. NAPISY PL ( 8min)
https://rumble.com/vujo2x-vcbd…
Tina
Tina 10.02.2022, 05:56
Polecam, warto posłuchać, jak rozjeżdżają kuratora! Brawo!!! Tylko prawda jest ciekawa!!!
Grzegorz Płaczek: SPRZECIWIAMY SIĘ nauce zdalnej naszych dzieci! Interwencja społeczna w Kuratorium Oświaty w Opolu!
https://wolnosc.tv/grzegorz-pl…
Tak to leci
Tak to leci 09.02.2022, 22:49
Końfederacja to ciche skrzydło pisu, dymają swoich wyznawców spiskując z pisowymi
https://www.onet.pl/informacje…
Janek
Janek 09.02.2022, 23:29
Srollu systemowy, coś chyba Konfederacja stoi ci ością w gardle, bolszewiku . Sam mam wątpliwości np. co do "narodowców" - wg mnie mają wiele za uszami, natomiast Grzegorz Braun ze swoją asystą rozjeżdża system doszczętnie ! I tu widzimy jedyną nadzieję na przetrwanie naszego narodu Polskiego ! Boicie się go jak ognia, stąd jad, hejt i oczernianie przez media głównego ścieku !
Janek
Janek 09.02.2022, 20:47
Szwecja, Dania i Norwegia prawie całkowicie zniosły "obostrzenia" ! W końcu jakiś krok ku normalności ! Zbierajmy dowody, by pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich decydentów owego szwindlu wszechczasów. Srollowi - "wnikliwy kaszub", też się nie upiecze.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 10.02.2022, 10:57
Nie strasz, nie strasz bo się pos..sz! Ty amebo umysłowa, tajgo moralna i tundro etyczna.
Czuj czuwaj
Czuj czuwaj 09.02.2022, 19:45
Ile to osób zmarło w ciągu doby na COVID?
Etam tylko 310 osób i tylko 107 204 od początku pandemii. Przecież to tylko liczby i to napewno wymyślone.
Tylko dlaczego cmentarze rozbudowują?
Gdy rozum śpi ..........
Pomyśl i wyciągnij wnioski.
Tina
Tina 10.02.2022, 05:14
Słyszałeś 84 osoby zmarły na covid, a ile na raka, zawał serca itp. umiera dziennie? Jak zajmujesz się statystykami to masz pole do popisu!
Tina
Tina 09.02.2022, 20:36
Czy według ciebie "antyszczepionkowcy" nie powinni już być martwi? Po raz pierwszy w historii za nieskuteczność leku obwinia się tych, którzy go nie przyjmują!
@
@ 09.02.2022, 20:05
W Polsce stwierdzono 46 872 nowe przypadki koronawirusa SARS-CoV-2 - przekazało Ministerstwo Zdrowia informując, że z powodu COVID-19 zmarły 84 osoby, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami - 226. Widzisz jaka jest różnica, czy szczepionki też skracają wzrok?
Tina
Tina 09.02.2022, 21:08
Nie sprawdzi, albo nie rozumie j. polskiego, sieje propagandę za srebniki!
Janek
Janek 09.02.2022, 21:19
- nigdy niczego nie sprawdza, ani niczego nie przeanalizuje tylko sadzi swoje kocapały bo ewidentnie ktoś mu za to płaci. Jeszcze umoralnia innych i podpisuje się co komentarz to inaczej :-))). Wydaje się, że szaleństwo kowidowe zmierza do końca. Tylko zadziabani zostali z "czymś" bliżej nieokreślonym w swoich organizmach... Poczekamy, zobaczymy.
Tina
Tina 08.02.2022, 06:28
Lekarz w ukrytej kamerze mówi WPROST: Ta przeklęta szcz*pionka to ŚCIEMA!
https://wolnosc.tv/lekarz-w-uk…
Senator Ted Cruz: Czy ktoś z kręgów Fauciego i Bidena odpowie za badania nad wirusem w Wuhan? A może za kłamstwo Fauciego pod przysięgą, przed Kongresem?
https://wolnosc.tv/senator-ted…
WLADI
WLADI 07.02.2022, 17:12
Ciekawa historia o rodzinie w czasie pandemii. POLECAM
https://www.onet.pl/styl-zycia…
Prac firmy pogrzebowej
Prac firmy pogrzebowej 07.02.2022, 13:02
To wszystko bez znaczenia. I tak umrzecie. A ja was pochowam albo moi koledzy :).
bywaj zdrów
bywaj zdrów 07.02.2022, 10:00
Gdyby nie pandemia ciekawa przeciwko czemu by protestowali bo zdanie jkm jest znane bo z jego wypowiedzi rysuje się taki obraz : niepełnosprawni są obciążeniem dla społeczeństwa, każdy powinien płacić za lekarza i badania więc likwidacja państwowej opieki zdrowotnej, zakończenie wszystkich programów socjalnych, liczy się tylko silny i wysportowany obywatel, kobiety do kuchni i na porodówki ..... to tak z grubsza. Jedno jest do przewidzenia, że gdyby rządziła konfederacja to ich rządy najbardziej uderzą w ich elektorat widoczny na zdjęciach z tego śmiesznego protestu.
Więc szanowni komentatorzy, etatowi hejterzy Janku i Tino przestańcie odcinać się od partii jaką jest konfederacja bo nawet jeżeli p. lekarz (bo nie doktor) Kolczyk przedstawiając się mówi, że nie jest zaangażowany politycznie to tym bardziej trzeba podejrzewać was o działanie czysto polityczne bo podobnie jak wasz protektor poseł Dziambor chorujecie, szczepicie się, a innych namawiacie do buntu bo macie w tym interes. Swoją drogą p. lekarz Kolczyk daje złe świadectwo o przychodni w której pracuje, a na łamach tego portalu była sekowana najlepsza lekarka z tej przychodni. Każdy z was ma swój interes w tym aby się udzielać jako antyszczepy i namawiać do buntu przeciwko zdrowemu rozsądkowi.
Janek
Janek 09.02.2022, 14:07
Niepisz do janka i tiny bo to ten sam troll internetowy na usługach lewackiej chołoty. Najlepiej olać go. Niech sobie pisze co chce. Im więcej piszesz tym więcej oni piszą a mają płacone od wpisu.
Janek
Janek 10.02.2022, 00:23
"Nie pisz do Janka", kiedy sam lewacki srollu, szczypawkowy agencie przedstawiasz się moim nickiem. Psychiczny jakiś... . Ty już nawet na miano mojego śmiertelnego wroga nie zasługujesz. Nie ominie cię ludobójco latarnia w centrum miasta za krzywdy, które wyrządziłeś naszemu narodowi !
Janek
Janek 10.02.2022, 07:13
Srollu internetowy za ruskie kopiejki. Nie podpisuj się moim imieniem.
Tina
Tina 09.02.2022, 20:40
Coraz więcej ludzi wypowiada się przeciwko nielogicznym i dyskryminującym nakazom i ograniczeniom. Pozwól ludziom podejmować własne decyzje. Jeśli ludzie chcą nosić maskę, noś maskę. Jeśli chcesz się zaszczepić, zaszczep się. Jeśli nadal się boisz, zostań w domu, dopóki nie uznasz, że to bezpieczne. Reszta kraju poradzi sobie z życiem bez strachu i dyskryminujących ograniczeń!!!
@
@ 09.02.2022, 19:14
Płacone to masz może ty!
Tina
Tina 07.02.2022, 23:06
Najlepiej będzie jak ty się odetniesz od swojej partii!!! A dlaczego nie posługujesz się zadnymi argumentami, jestem chętna zapoznać się z nimi, czy nie masz takich?
Mam do ciebie pytanie:! Czy znaleźli już nietoperza, który kichnął na łuskowca? Ponoć od tego się zaczęło!
Osoba, która nie chce brać udziału w eksperymencie medycznym ( może inaczej być szczurem laboratoryjnym), to nie znaczy, że jest antyszczepionkowcem!!!! Ten preparat został dopuszczony warunkowo, tak na marginesie jeżeli nie wiesz, a jeżeli wiesz, że jest inaczej to proszę podaj informacje, że się mylę!!! Czy informują was o wszystkim, jakie informacje zawierają ulotki, słyszałam, że informacje są powierzchowne??? Czy masz jakieś informacje, kto bierze odpowiedzialność za ewentualne skutki uboczne po przyjęciu preparatu teraz i w przyszłości??? A może masz jakieś wyniki badań na temat tego preparatu (przyjmując teze twojego myślenia), po zastosowaniu go np.po 10 latach???Pracuje w tej dziedzinie zdrowotnej, a że nie przyjęłam preparatu w trzeciej fazie eksperymentalnej, to od 31 sierpnia 2021 roku jestem na urlopie bezpłatnym i nie mam zamiaru wracać do pracy pod przymusem szantażu ( i to nie tylko ja, jest nas kilkanaście tysięcy w NSW, a teraz jest nas jeszcze więcej, po odmówieniu " boosterka")!!! Moje ciało, mój wybór!!!
A tak pomijając wszystko, co powiedziałeś, masz rację!!! POLSKA TO NIE POLIN!!!
Do "TINY"
Do "TINY" 08.02.2022, 09:37
Nie mów innym co będzie najlepiej dla nich. Na tym polega twój problem, że chcesz urządzać świat na podstawie tego co ci się wydaje, w co wierzysz, co ci mówi przeczucie, do czego jesteś przekonana ignorując wiedzę, naukę, opinie mądrzejszych do siebie, czy po prostu zdanie innych ludzi. Na nienawiści, uprzedzeniach rasowych i religijnych oraz nietolerancji nie można zbudować normalności. Więc zamiast mówić innym co powinni, chłonąć fake newsy, indoktrynować, nienawidzieć i obrażać innych za ich opinię i próbować zmieniać świat na gorsze zacznij zmieniać siebie. Jeżeli chodzi o argumenty i to nie tylko naukowe - bo mogą do ciebie nie docierać - najbardziej przemawiają historie ludzi:

https://wydarzenia.interia.pl/…

I takich historii w samej Polsce tylko bez happy endu jest ponad sto tysięcy i drugie tyle nie spowodowanych covidem.
Tina
Tina 08.02.2022, 11:28
Jeszcze jedno, możesz bliżej sprecyzować ile w tych 100tys, umarło na covida, a ile z covidem, bo jest to duża różnica. Wystarczy sprawdzić na stronie Ministerstwa Zdrowia!
Tina
Tina 08.02.2022, 11:19
I odezwał się ten, co nie mówi innym co mają robić! I to są te argumenty naukowe?Nigdy nie kwestionowałam, że wirusa nie ma i
po raz pierwszy o nieskuteczność szczepionek obwinia się tych, co ich nie przyjęli!
A wiesz, że sanitaryzm to choroba psychiczna polegająca na ciągłym lęku przed zarażeniem się. Ciągłe mycie rąk, dezynfekowanie się, noszenie non stop gałganów na twarzy, izolowanie się od ludzi, przyjmowanie preparatów co parę miesięcy już nie wystarczy. Ta choroba psychiczna szybko się rozwija. Teraz ludzie będą zamykać się w plastikowych budach!
Tina
Tina 06.02.2022, 22:04
Jesteśmy w stanie wojny i właśnie ją wygrywamy – głos z Kanady
https://pl1.tv/title/to-doszlo…
@@
@@ 09.02.2022, 10:30
Liderka opozycji rozjechała "Tchórza"
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 06.02.2022, 22:01
Konferencja z dr Wodargiem cz. 2 (tłumacz PL) :
https://www.youtube.com/watch?…
Tina
Tina 06.02.2022, 21:21
Maria Kurowska: Ustawa Piecha jest DRAMATYCZNA! W Radzie Medycznej powinni zasiadać niezależni naukowcy.
https://tvpolska.pl/maria-kuro…
Tina
Tina 06.02.2022, 20:44
Jan Pospieszalski UJAWNIA SMS-y prof. HORBANA! „Trudno się dysktuje z płaskoziemcami {choć mają rację)”
https://wolnosc.tv/jan-pospies…
Tina
Tina 06.02.2022, 20:39
Norymberga 2.0. Prawnicy powołują komisję śledczą ds. pandemii.
https://pl1.tv/title/norymberg…
Janek
Janek 06.02.2022, 18:44
Dr Piotr Rubas :
https://www.youtube.com/watch?…
Robert
Robert 06.02.2022, 15:39
O co chodzi Konfederacji?
Poseł Dziambor - syn lekarza, ciężko przechorował covida, zaszczepiony - neguje obostrzenia sanitarne. Ale od początku: najpierw konfederaci negowali fakt istnienia wirusa ale gdy sami zaczęli chorować zmienili zdanie. Następnie negowali skuteczność szczepień ale jednak sami się zaszczepili. Teraz nie mają nic przeciwko szczepieniom ale oburzają się na jakiekolwiek obostrzenia sanitarne. Powtarzam więc pytanie o co im chodzi?
Odpowiedź nasuwa się sama:
Konfederaci nie są głupcami jak ich wyznawcy, oni są mega wyrachowani i cyniczni gdyż zbijają kapitał polityczny i tworzą swój elektorat wykorzystując strach i wątpliwości ludzi. Bazują na ich niewiedzy, lękach i tendencjach do łykania teorii spiskowych. Po prostu są największymi wygranymi zaistniałej pandemii, ale zaraz czy to znaczy, że czerpią polityczne a więc i osobiste korzyści z ofiar pandemii?
Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie.
Tina
Tina 06.02.2022, 20:06
Wywiad Grzegorza Płaczka z Panią Poseł Anną Marią Siarkowską. Sprzeciwiła się segregacji sanitarnej w Polsce!
https://wolnosc.tv/wywiad-grze…
TAK NA MARGINESIE NIE NALEZY DO KONFEDERACJI, ALE TEZ NIE DALA SOBIE SPRAC MOZGU!!!
Niezaszczepiony
Niezaszczepiony 06.02.2022, 16:05
Robercik, a ty kogo jesteś "wyznawcą"? Ja bym powiedział na odwrót. Głupcami są ci, którzy są wyznawcami "religii" kowidowej. Covid istnieje, to fakt, jednak cała otoczka kreowana przez rządzących to hucpa jakich mało. Tylko barany w to wierzą...
Robert
Robert 06.02.2022, 17:26
Konfederacja tworzy też medialną otoczkę tylko na swoją modłę i swoje potrzeby więc tak jak napisałeś "tylko barany w to wierzą"
Saimon
Saimon 06.02.2022, 14:23
Ja naliczyłem z okna 58 osób uczestniczących w tej paradzie równości. Tęczowo pozdrawiam .
Uczestnik
Uczestnik 06.02.2022, 12:53
Merytorycznie i kulturalnie. Brawo w szczególności dla pana doktora.
kolo
kolo 06.02.2022, 16:15
Doktora czego? Bo mam nadzieję. że nie dopuszczają go do leczenia ludzi.
Tina
Tina 06.02.2022, 21:04
A tu mamy rozumię autorytet ! Jaki? No taki: "Prof. Horban, szef Rady Medycznej, plącze się i miota we własnych „zeznaniach”, przepytywany przez red. Mazurka, dlaczego zostaliśmy okłamani w kwestii covidu!" Można sprawdzić, autorytet jakiego Polska jeszcze nie miała!!!
https://www.youtube.com/watch?…
OJ WARTO POSLUCHAC, WARTO, SAMEGO SMOLENIA POBIJA!!!
Kolo
Kolo 06.02.2022, 12:26
Bardzo dobra wypowiedź Pana Doktora, brawo za wyważone i mądre słowa!

Pozostałe