"Jestem nieco rozczarowany tym, co dzieje się w mieście"

  • 27.05.2016, 11:05 (aktualizacja 27.05.2016, 11:16)
  • admin 24
"Jestem nieco rozczarowany tym, co dzieje się w mieście"
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Aleksandrem Machem - miejskim radnym oraz dyrektorem Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Aleksander Mach często krytykuje zachowanie i decyzje innych radnych oraz samego burmistrza. Czy jest rozczarowany sposobem zarządzania miastem?

Z naszym gościem rozmawialiśmy o podwyżce cen za odbiór ścieków, która wkrótce czeka mieszkańców. Zapytaliśmy, jakie są pomysły radnego na rozwój Kościerzyny i co robi dla mieszkańców swojego okręgu. Poruszyliśmy również temat przeprowadzki PODR do Lubania oraz wspomnieliśmy o zbliżających się Agro Targach.

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (85)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oświadczenie.
Oświadczenie. 21.10.2016, 13:00
http://bip.koscierzyna.gda.pl/…
Mach
Mach 12.06.2016, 09:19
Jego wygląd ok. reszta przeraża.najgorsze, to jak dla władzy z lizakiem niszczył demokrację wykupując ran wszystkie gazety. Gdyby mogli, to pewnie by telewizję i radio zamknęli? Tak ?
szaman
szaman 02.06.2016, 21:49
czar nowej władzy w końcu pryśnie ........
Masakra
Masakra 02.06.2016, 12:53
Ten zarośnięty pan w koszuli z rozwianą fryzurą czy to jest burmistrz miasta Kościerzyna? Szanowna Rado Miasta dajcie podwyżkę dla swojego burmistrza bo on nie ma środków na marynarkę, fryzjera i żyletki
kopiuj wklej
kopiuj wklej 02.06.2016, 13:46
w tym wywiadzie nie ma burmistrza, ale widzę że jest kandydat na burmistrza, który stosuje metodę kopiuj wklej. To dosyć bezmyślna metoda jeżeli się ją nieodpowiednio stosuje. Musi mieć ona związek z tematem, tak samo jak Pana wypowiedzi.
nie szata zdobi człowieka
nie szata zdobi człowieka 02.06.2016, 10:08
ale jego rozum
szata n
szata n 02.06.2016, 12:27
w tym wypadku szata zdobi człowieka ;0)
Spójrzcie na Majewskiego
Spójrzcie na Majewskiego 02.06.2016, 08:10
Na tle niechlujnego Majewskiego z tłustymi włosami, brudnymi butami, krawatem do serca Mach wygląda jak model. Więc zanim zaczniecie krytykować Macha, spójrzcie wpierw na swojego niechlujnego Majewskiego lub Dargacza.
waldek
waldek 21.06.2016, 20:31
Dargacz to czubek
super Star
super Star 02.06.2016, 08:16
Mach wygląda znakomicie. Przypominają mi się od razu plakaty pana Czuchy, on dopiero wyglądał jak top model, tylko nie przypominał siebie ;0), no ale pan Mach to super star, żeby jeszcze tylko się przygotowywał do wywiadów i mówił konkretnie i wiedział przede wszystkim o czym mówi... ale wygląd to naprawdę klasa VIP
super Star
super Star 02.06.2016, 08:16
Mach wygląda znakomicie. Przypominają mi się od razu plakaty pana Czuchy, on dopiero wyglądał jak top model, tylko nie przypominał siebie ;0), no ale pan Mach to super star, żeby jeszcze tylko się przygotowywał do wywiadów i mówił konkretnie i wiedział przede wszystkim o czym mówi... ale wygląd to naprawdę klasa VIP
 ZGW
ZGW 01.06.2016, 23:05
Zwiazek G W. i Koscierzyna:
https://www.facebook.com/selfi…
 ZGW
ZGW 01.06.2016, 23:05
Zwiazek G W. i Koscierzyna:
https://www.facebook.com/selfi…
 ZGW
ZGW 01.06.2016, 23:05
Zwiazek G W. i Koscierzyna: https://www.facebook.com/selfi…
Pocieszanka
Pocieszanka 01.06.2016, 13:37
Niech pan się tak nie zamartwia, będzie dobrze. Na drugi raz przygotuje się Pan do wywiadu i jakoś się uda.
mieszkanieckościerzyny
mieszkanieckościerzyny 31.05.2016, 21:55
Czy ktoś panuje nad remontami dróg w mieście, oczywiście w dzień targowy taki jak wtorek lub piątek trzeba w godzinach szczytu frezować i zalepiać dziury oraz malować znaki poziome i zakorkować całe miasto dokumentnie, dzisiaj był kolejny przykład,aż strach w tym czasie CB słuchać, to jest ta dobra zmiana,tylko klęczeć na kolanach.......Panie Burmistrzu... myślenie ma ogromną przyszłość
jola
jola 31.05.2016, 13:45
PO co nam "schetynówki" i inne dofinansowania? To bez sensu! Podam przykład - Inkubator kosztował 8 mln złotych. Połowe zapłaciło miasto, czyli 4 mln zł. Czy jest zysk? Nie, bo to bardzo drogo. Miasto wybudowąłyby to taniej, bez dofinansowania!I w dodatku 3 firmy zbankrutowały, są sprawy w sądzie. Ludzi zwolniono, pieniędzy nie wypłacono kilku firmom ..............
co do schetynówek
co do schetynówek 31.05.2016, 16:28
Faktycznie projekt inkubatora był wielkim niewypałem, natomiast co do "schetynówek" mylisz się. Warto inwestować w drogi, bo gdy się je na bieżąco naprawia koszty utrzymania są mniejsze. Niższe są również, opłaty OC za drogi, co mało ludzi wie o tym fakcie. Zawieszenie w aucie dłużej trzyma, same zalety. Przejedź się do Niemiec, nawet w zapyziałej wiosce, drogi mają lepsze, niż my nasze "krajówki".
jan
jan 31.05.2016, 20:27
Ty się mylisz, ostatnie lata tak fatalnie budowaliśmy, że 1 km autostrady kosztował 10 mln Euro, czyli drożej niż w w większości krajów Europy zachodniej.Z drogami jest podobnie. Staje do konkursu firma daje odpowiednią firma, a 2,3 umówione, inne firmy ......... potem się dzielą i wszyscy są zadowoleni. A budżety , czyli społeczeństo traci wielkie miliony.
gazeciarz
gazeciarz 31.05.2016, 09:08
gazeciarz!!! "PO wykupuje gryfa na YT" https://www.youtube.com/watch?…
Jakie ?
Jakie ? 30.05.2016, 23:47
???......Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa:
...Alicję Żurawską
Michała Majewskiego
......
to są jaja
to są jaja 31.05.2016, 08:10
fałszywe odznaczenia
kolo
kolo 31.05.2016, 21:25
to nie jaja, to Polska właśnie
Mark
Mark 30.05.2016, 17:36
Kolej metopolitarną blokuje szef Macha, marszałek STRUK. On i Czucha obiecywali 2-3 lata temu, że pojedziemy 1 godz. do Gdańska. Wybierajmy dalej PO do sejmiku, to nam dadzą "gruszki na wierzbie" !
Aga
Aga 30.05.2016, 17:31
Pani redaktor ! Mach aktywny? Nie ma go często na komisji i sesjach! Jest tylko w 1 komisji (źródło BIP Kościerzynie). On się raczej obija.
PanMach
PanMach 31.05.2016, 08:40
Pan Mach jest aktywny tylko w obliczu kamer, ale i wtedy nie wie co ze sobą zrobić. Często jest zagubiony, chociaż to miły gościu.
JAN
JAN 30.05.2016, 13:58
"Samochwała w kącie stała i tak sobie powiadała"-propozycja tytułu do przesłuchania
Promocja
Promocja 30.05.2016, 08:39
Wydaje się, jak by chciał coś powiedzieć, ale za bardzo nie wie co.
Marx
Marx 30.05.2016, 13:08
dosyć słabe przesłuchanie
Doda
Doda 30.05.2016, 13:30
Doda ma by lepiej wypadła ;0)
Mark
Mark 29.05.2016, 14:05
Przestań pisać panie radny, to nie wypada....
ja
ja 30.05.2016, 17:27
Który radny ? Mach ? o chyba tak....
Dargaczowie...
Dargaczowie... 29.05.2016, 16:59
Dargaczowie znowu bronią tego nieudacznika Majewskiego. Ale trzeba się odwdzięczyć za awans w KRUS-ie.
jan
jan 30.05.2016, 09:02
W KRUS zatrudniają władze z Gdańska, a nie Majewski z Kościerzyny. Proponuję wysłać p. Dargacz w kosmos. Bynajmniej chorzy ludzie nie będą pisać idiotycznych komentarzy.
panie asystencie
panie asystencie 30.05.2016, 13:00
proszę się spytać pana burmistrza czy sporządził listę osób do zatrudnienia i wysłał ja do Gdańska do wiadomego biura a dopiero wtedy oPOwiadać "historie z dębowego lasu"
ja
ja 31.05.2016, 20:30
Nie wierzę w to, że Majewski podał na liście 2 nazwiska do agencji. On w mieście zatrudnił przez 1,5 roku tylko 2 ludzi. To nie możliwe. on taki nie jest!
do POwyżej
do POwyżej 30.05.2016, 17:26
A co POwcu, żal ci awansu, marzą ci się nowe 8 lat PO? To już przeszłość i nie POwróci już nigdy.
mich
mich 29.05.2016, 10:51
Na pytanie o swoje osiągnięcia odpowiada o osiągnięciach pani Kariny. Rozumiem, ze to jest jego bliska krewna, ale chyba nie zrozumiał pan do końca pytania. Pani Karina już się wypowiadała w swoim przesłuchaniu. Moja prośba jest taka, aby przygotował się pan na drugi raz do rozmowy, bo strasznie pan duka.
do micha
do micha 29.05.2016, 11:35
masz rację człowiek jest bardzo zakręcony, aż redaktor się wkurzał i go popędzał. Człowiek zachowywał się tak jak by nie wiedział o czym mówi

Pozostałe