Kolejny rekordzista wpadł w ręce policji

  • 27.04.2022, 11:21 (aktualizacja 27.04.2022, 12:34)
  • @ admin24
Kolejny rekordzista wpadł w ręce policji
Pomimo zaostrzenia kar w taryfikatorze kierowcy nadal nie zwracają uwagi na znaki.W poniedziałek funkcjonariusze kościerskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem, który w terenie zabudowany z ograniczeniem do 40 km/h jechał z prędkością 101 km/h.

W poniedziałek funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego kościerskiej komendy zatrzymali w Wielkim Klinczu do kontroli kierującego mercedesem, 85-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego. Kierowca na obszarze zabudowanym z ograniczeniem prędkości do 40 km\h, jechał 101 km/h. Za przekroczenie dozwolonej prędkości stróże prawa ukarali kierowcę mandatem karnym w kwocie 2 tys. zł oraz 10 punktami karnymi. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu także prawo jazdy kat. A, B,C, D,E na okres 3 miesięcy.

Policja przypomina, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest między innymi przekroczenie dozwolonej prędkości. Dlatego patrole każdego dnia czuwają na naszych drogach nad bezpieczeństwem, zwracając w szczególności uwagę na osoby łamiące ograniczenia prędkości.

 

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe